Plastia Vermikompostér Urbalive šedý
2 979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Za pomoci pracovitých žížal ve vermikompostéru Urbalive přeměníte rostlinné zbytky z Vaší domácnosti na vermikompost a žížalí čaj. Získáte tak vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

Plastia Samozavlažovací truhlík Doppio bílá
198 Kč

Pro pěstování bylin i pokojových rostlin. Nově v jemných pastelových odstínech, navíc v kombinaci lesku a matu horního a spodního dílu. Množství substrátu: 4 lMnožství vody: 0,75 l Barva: bílá Výška: 16,5 cm Šířka: 37,6 cm Hloubka: 15,5 cm

Plastia Láhev s rozprašovačem 60ml
29 Kč

Láhev s rozprašovačem 60 ml – lahvička s rozprašovačem, která je ideální na doplňování rozlévané dezinfekce. Pomocí rozprašovače je možné dezinfikovat jak ruce tak i ostatní povrchy a tím se chránit před přenosem infekce a minimalizovat tak riziko nákazy. Určeno pro opakované naplnění.

Plastia Ptačí krmítko Finch, zelené
355 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krmítko Finch od českého výrobce má nejen atraktivní design, ale i dobře vymyšlenou konstrukci. Ta umožňuje snadné doplňování krmítka a jeho snadné čistění. Je vyrobeno z odolného plastu a dá se pohodlně rozložit a vymýt.

Plastia Pítko pro ptáky Finch, zelené
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto pitko doporučujeme na balkon, ale i tam, kde ptákům nehrozí riziko ulovení kočkou. Lze snadno přidělat na zábradlí (plastovými stahováky) nebo navléknout na zapíchnutý kůl v zemi. Pítko umístěte ideálně do stínu, aby se voda nepřehřívala, ale i tak vodu každý den měňte.