Police Pánské hodinky BATMAN - GOTHAM CITY EDITION PEWJP2205101

Police Pánské hodinky BATMAN - GOTHAM CITY EDITION PEWJP2205101

20 700 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Masivní sportovní pánské hodinky POLICE z limitované kolekce THE BATMAN. Pouzdro z nerezové oceli s černou povrchovou úpravou. Černý řemínek ze silikonu s prvky nerezové oceli. Výrazný ciferník se symbolem křídel Batmana s možností podsvícení je krytý minerálním sklíčkem. Na zadním víku je logo Batm

Police To Be Tattooart - EDT 75 ml

Police To Be Tattooart - EDT

399 Kč
368 Kč 4,91 Kč/ml

To Be Tattooart je pro muže se silnou a rozhodnou osobností. Křupavá Verbena otevírá tuto vůni doprovázenou elegancí kardamomu a zářivého černého rybízu, poté exploduje v aromatickém srdci, které leží na moderním a fascinujícím základu ambrového dřeva a fazolí tonka.

Partner: Vivantis
Police To Be Goodvibes Woman - EDP 40 ml

Police To Be Goodvibes Woman - EDP

289 Kč
268 Kč 6,70 Kč/ml

Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s novou vůní Police To Be Good Vibes. Dámská parfémovaná voda Police To Be Good Vibes ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí.

Partner: Vivantis
Police To Be Rebel - EDT 75 ml

Police To Be Rebel - EDT

399 Kč
368 Kč 4,91 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Uvolněte svého vnitřního rebela a vzepřete se autoritě. To Be Rebel je výjimečná vůně, která ve svém nositeli a všem kolem něj vzbuzuje energii a vzdor. Úvodní tóny vůně charakterizují napětí.

Partner: Vivantis
Kouzlo přitažlivosti zrozené v Itálii. Značka Police se zrodila v roce 1980 v hornatém italském regionu nedaleko Benátek. Právě 80. léta nastolila éru, kdy dogmata minulosti vzala za své a rozvíjely se myšlenky požitkářství a budování si vlastního stylu. Svoboda vyjádření vystoupila do popředí. Naplnění „italského snu“ bylo hnáno úspěchy na fotbalových stadionech, a všudypřítomná energie naplnila ambiciózní cíl – dovést Milán na trůn jako metropoli diktující módu celému světu… První hodinky Police byly uvedeny na trh koncem roku 2003. Od té doby slaví celosvětově velký úspěch. V současné kolekci Police je kladen důraz na to, aby svým designem a barevnými kombinacemi oslovila veřejnost, která se nebojí originality, má ráda čerstvý a moderní styl bez extrémních výstřelků. Zahrnuje sportovní chronografy, klasické modely i tzv. městský styl. Každý model je cenově dostupný a přitom se zárukou vysoké kvality, výtečného zpracování s důrazem na detail. Široká paleta, ze které lze vybírat, vyniká různorodostí a množstvím variací v rámci jednotlivých kolekcí. Každý model Police si zachovává svou identitu podtrhující energický a silný životním postoj svého majitele…