Procter & Gamble Aviváž Lenor Deep Sea Minerals 0,75 l
54 Kč

Lenor aviváž - svěží a uklidňující vůně s mořskými elementy inspirovaná ostrovy ve Středozemním moři. Unikátní technologie Lenoru působí na bázi mikrokapslí, které uvolňují vůni postupně a pravidelným používáním dodá prádlu měkkost, takže bude příjemné na nošení.


Procter & Gamble Aviváž Lenor Eliminator 4,75 l
301 Kč

Lenor aviváž - unikátní technologie Lenoru působí na bázi mikrokapslí, které uvolňují vůni postupně a pravidelným používáním dodá prádlu měkkost, takže bude příjemné na nošení. Aviváž pomáhá prodloužit životnost prádla, neutralizuje pachy a prádlo zůstává dlouhodobě svěží!


Procter & Gamble Jar na nádobí 900 ml
51 Kč

Jar na nádobí 900 ml - mycí prostředek na ruční mytí nádobí s patentovou technologií s příjemnou vůní. Nekompromisní k mastnotě, ale šetrný k Vašim rukám. Jar je vyjímečný v odstraňování mastnoty i ve studené vodě. Efektivní, ekonomický a šetrný k pokožce rukou.


Procter & Gamble Mr. Proper jemné povrchy 5 l
265 Kč

Mr. Proper jemné povrchy -  je skvělý prostředek na čištění povrchů včetně mramoru, přírodního kamene, lakovaného dřeva, žulových, vinylových (PVC) a keramických povrchů. Tento prostřede odstraňuje běžné nečistoty a mastné skvrny.