Profibaby Chrastítko špendlík - černobílý
94 Kč 60 Kč

Novinka

Nadčasové, klasické chrastítko nyní i v černobílé kombinaci. Tato barevná kombinace dokonale stimuluje smysl zraku u dítěte, které dosud nerozlišuje barvy.

Profibaby Disk v kartónu (4ks)
449 Kč

Senzorické disky jsou určené pro cvičení rovnováhy, korekci vad a masáži chodidel. Jsou vhodné také při hraní s dětmi. Speciální výstupky stimulují senzorické receptory a zlepšují krevní oběh.

Profibaby Špendlík
55 Kč

Nadčasové, klasické chrastítko v různých barevných variantách je ideální jako první dárek pro vaše batole. Stimuluje smysly sluchu, zraku i hmatu dítěte.

Profibaby 3 zvířátka do vody
125 Kč

Novinka

Zvířátka do vody z lehkého plastu jsou ideální volbou pro vaše dítě! Jsou skvělými společníky pro každodenní zábavu.

Profibaby Chrastítko špendlík
69 Kč 55 Kč

Nadčasové, klasické chrastítko v různých barevných variantách je ideální jako první dárek pro vaše batole. Stimuluje smysly sluchu, zraku i hmatu dítěte.

Profibaby 4 lodičky+kačenka
95 Kč

Čtyři lodičky v různých barvách s kačenkou jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný hraček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby Miska+5 zvířátek
229 Kč

Koupání s těmito hračkami je skutečné dobrodružství. Miska slouží také k uložení hraček po koupeli, což pomáhá udržovat koupelnu čistou.

Profibaby Chrastítko s úchytem
55 Kč

Krasná klasická chrastítka ve čtyřech různých provedeních stimuluje smysly sluchu, zraku a hmatu vašeho dítěte. Hračky, které vydávají zvuk – ať už jde o kvičení, pískání, nebo jemné chřestění – patří mezi dětmi obecně k těm nejoblíbenějším.

Profibaby Osmička s přívesky-černobílá
68 Kč

Novinka

Novinka v našem sortimentu v černobílé kombinaci.

Lehký desing a správná velikost pro malé ručičky miminek. Díky různým povrchovým strukturám rozvíjí motoriku.

Profibaby Kroužek s přívesky - černobílý
68 Kč

Novinka

Chrastítko s úchytem pro lepší držení, rozvíjí motorické dovednosti dítěte. Černobílá kombinace stimuluje zrak dítěte, které dosud nerozlišuje barvy.

Profibaby Lodička+zvířátko
58 Kč

Koupání se díky lodičce se zvířátkem stává obrovskou zábavou. Pro hraní ve vaně a také v bazénu. Kromě zábavy poskytuje dítěti pomoc při vývoji.

Profibaby 3 lodičky
58 Kč

Tři lodičky v různých barvách jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný lodiček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby Stimulační balónky 4ks-černobílé
205 Kč

Novinka

Sada čtyř měkkých senzorických hraček navržených pro senzorickou integraci a zábavné cvičení. Nyní i v černobíle kombinaci, tato kombinace stimuluje zrak u dítěte které dosud nerozlišuje barvy.

Profibaby 3 mořská zvířátka
115 Kč

Pravidelně rozšiřujeme náš sortiment o nové výrobky, ať už se jedná o nové figury hraček, nebo o celé sady hraček ve všech kategoriích.

Profibaby Masážní balónek - velký
145 Kč

Novinka

Měkká smyslová koule určená pro smyslové integrační cvičení a zábavu. Má čtyři různé textury, díky nimž poskytuje různé smyslové dojmy. Hraní pozitivně ovlivňuje vývoj rukou dítěte, které hraje obrovskou roli při učení psát v pozdějším věku.

Profibaby Masážní kroužky 2 ks
95 Kč

Novinka

Senzorické produkty jsou určeny pro cvičení rovnováhy, korekci vad držení těla i k masáži nohou. Tvary a barvy na povrchu rozvíjejí zrak i jemnou motoriku. Vhodné na házení, kutálení, mačkání.

Profibaby Chrastítko s úchytem černobílé
65 Kč

Krásná klasická chrastítka ve čtyřech různých provedeních nyní i v černobílé kombinaci. Novorozenec nejlépe vnímá kontrastní barvy, proto černobílé hračky rozvíjejí zrakové funkce.

Profibaby Kačenka 16 cm+2 kačenky
160 Kč

Kačenka 16cm + 2 kačenky Matka kachna a její dvě děti jsou skvělými společníky každodenní zábavy. Jsou skvělé pro plavání spolu s vaším malým.

Profibaby Polokoule masážní16cm, 2 ks
443 Kč 375 Kč

Novinka

Senzorická půlkoule je určena pro cvičení rovnováhy, korekci postojů a masáži nohou. Jsou vhodné také při hraní s dětmi. Speciální kuželovité hroty stimulují senzorické receptory a zlepšují krevní oběh.

Profibaby 4 lodičky s kačenkou
112 Kč

Novinka

Čtyři lodičky s kačenkou nyní i v černobílé kombinaci jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný hraček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby Balónky pusinky 6 ks
315 Kč

Novinka

Balonky pusinky 6 ks

Sada šesti měkkých senzorických hraček navržených pro senzorickou integraci a zábavné cvičení.

Profibaby Zapínací kroužek
56 Kč

Barevné chrastítko s úchytem pro lepší držení, rozvíjí zrakové a motorické dovednosti dítěte.

Profibaby Osmička s přívesky
79 Kč 58 Kč

Novinka

Novinka v našem sortimentu. Lehký desing a správná velikost pro malé ručičky miminek. Díky různým povrchovým strukturám rozvíjí motoriku.

Profibaby 3 malé kačenky
109 Kč

Gumové kačenky jsou ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte. Různé barvy a tvary podporují zábavu.

Profibaby Hračka RING
79 Kč

Vedle hraček do vody, pískacích hraček i hraček rozvíjejících motoriku se v našem sortimentu vyskytují i sportovní hračky, určené pro širší tělesný rozvoj dítěte.

Profibaby Kostky maxi
265 Kč

Plastové kostky 13 ks. Jednotlivé kostky jsou vyrobeny z plastového materiálu, který je zdravotně nezávadný. Pomáhají s rozvojem jemné motoriky.

Profibaby Srdíčko koule
85 Kč 55 Kč

Nadčasové klasické chrastítko v různých barevných provedeních je ideální jako první dárek pro vaše batole. Stimuluje smysl sluchu, zraku a hmatu dítěte.

Profibaby Gumové kousátko+přívesky
55 Kč

V našem sortimentu se také nacházejí klasická kousátka. Elastický materiál a výčnělky dokonale masírují dásně a napomáhají tak uvolňovat místní napětí při růstu zoubků. Ergonomický tvar kousátka usnadňuje uchopení i velmi malou dlaní.

Profibaby Chrastítko retro koule s přívesky
71 Kč 65 Kč

Nadčasové klasické chrastítko je ideální jako první dárek pro vaše batole. Ideálně stimuluje sluch, zrak i dotek dítěte. Různé barvy a tvary povzbuzují k cvičení a hře. Chrastítka v naší nabídce jsou tvarově koncipována tak, aby byla snadno uchopitelná dětskou rukou.

Profibaby Chrastítko retro koule
55 Kč

Nadčasové klasické chrastítko je ideální jako první dárek pro vaše batole. Ideálně stimuluje sluch, zrak i dotek dítěte. Různé barvy a tvary povzbuzují k cvičení a hře. Chrastítka v naší nabídce jsou tvarově koncipována tak, aby byla snadno uchopitelná dětskou rukou .

Profibaby Kousátka 4 tvary
52 Kč 36 Kč

Barevné chrastítko v různých provedeních s úchytem pro lepší držení, rozvíjí zrakové a motorické dovednosti dítěte.

Profibaby Kousátko
55 Kč 39 Kč

V našem sortimentu se také nacházejí klasická kousátka. Elastický materiál a výčnělky dokonale masírují dásně a napomáhají tak uvolňovat místní napětí při růstu zoubků. Ergonomický tvar kousátka usnadňuje uchopení i velmi malou dlaní.

Profibaby Chrastítko-klíče
65 Kč 57 Kč

Nadčasové klasické chrastítko je ideální jako první dárek pro vaše batole. Ideálně stimuluje sluch, zrak i dotek dítěte.

Profibaby Kousátka
45 Kč

Barevné chrastítko s úchytem pro lepší držení, rozvíjí zrakové a motorické dovednosti dítěte.

Profibaby Kladívko
87 Kč

Gumová hračka-kladívko vyrobeno z nejkvalitnějších certifikovaných surovin.

Profibaby Mini úchyt - zvířátko
85 Kč

Pravidelně rozšiřujeme náš sortiment o nové výrobky, ať už se jedná o nové figury hraček, nebo o celé sady hraček ve všech kategoriích. Široká paleta nabízeného zboží poskytuje zákazníkovi lepší možnost si vybrat, všechny hračky jsou pochopitelně vysoce kvalitní.

Profibaby Barevné kačenky
58 Kč

Gumové kačenky jsou ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby Kačenka+malá
89 Kč

Gumové kačenky jsou ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.