Prom-IN 100% ZINC Bisglycinate 120 kapslí

Prom-IN 100% ZINC Bisglycinate 120 kapslí

136 Kč

100% Zinc chelate obsahuje zinek ve vysoce využitelné chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého. Jedná se o bisglycinát skládající se z dvojmocných iontů zinku vázaného na dvě molekuly glycinu.

Partner: Vivantis
Prom-IN Serious PRE 750 g (Příchuť Ananas)

Prom-IN Serious PRE 750 g

898 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Serious PRE představuje kombinaci ingrediencí užívaných před tréninkem. Je vhodný pro sportovce při zvýšené fyzické zátěži.

Partner: Vivantis
Prom-IN CFM Probiotics 2 250 g (Příchuť Jahoda)

Prom-IN CFM Probiotics 2 250 g

1 312 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

CFM Probiotics je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobení metodou cfm (cross flow microfiltration – mikro-filtrace zkříženým tokem přes keramické filtry), obohacený směsí probiotik a prebiotickým komplexem.

Partner: Vivantis
Prom-IN Optimal Hydro 2 250 g (Příchuť Čokoláda)

Prom-IN Optimal Hydro 2 250 g

1 399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Optimal Hydro je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený enzymatickou hydrolýzou pro zajištění maximální vstřebatelnosti. Zpracování mikrofiltrací přes speciální spirálové membrány maximální bioaktivita produktu .

Partner: Vivantis
Prom-IN CFM Clean 1 kg (Příchuť Jahoda)

Prom-IN CFM Clean 1 kg

698 Kč

CFM Clean je zcela přírodní proteinový suplement vyrobený z nativního syrovátkového proteinu. K ochucení jsou použity přírodní suroviny a navíc je slazen pouze extraktem z rostliny Stevia rebaudiana. Díky použití kvalitních surovin bylo dosaženo krémové delikátní chuti.

Partner: Vivantis
Prom-IN CFM Evolution 1 kg (Příchuť Brusinka)

Prom-IN CFM Evolution 1 kg

649 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

CFM Evolution je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

Partner: Vivantis
Prom-IN Fitness Protein Mash 500 g, kakao

Prom-IN Fitness Protein Mash 500 g

215 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Instantní kaše vhodná na doplnění vašeho proteinového jídla, nebo jen jako snack v průběhu dne. Stačí zalít horkou vodou a získáte vysoce proteinové jídlo s nízkým glykemickým indexem bez tuku.

Partner: BodyWorld
Prom-IN Health Balance 120 kapslí

Prom-IN Health Balance 120 kapslí

399 Kč

Health balance athletic představuje speciální formuli pro celkovou revitalizaci organizmu. Je vhodný hlavně pro osoby vystavené zvýšené fyzické a psychické zátěži, jako jsou výkonnostní a kondiční sportovci, manažeři a všechny osoby starší 30 let.

Partner: Vivantis
Prom-IN Knuspi Vegan Protein Crispbread 150 g, natural

Prom-IN Knuspi Vegan Protein Crispbread 150 g

52 Kč
49 Kč

Chutný veganský extrudovaný proteinový chléb v bio kvalitě s vysokým obsahem bílkovin, minerálů a stopových prvků. Tato pochoutka ti poskytne cenné živiny v optimálním poměru s nižším glykemických indexem, díky čemuž tě dostatečně zasytí.

Partner: BodyWorld
Prom-IN CFM Evolution TOP CHOICE 2 250 g (Příchuť Latte macchiato)
1x

Prom-IN CFM Evolution TOP CHOICE 2 250 g

1 099 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

CFM Evolution TOP CHOICE je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

Partner: Vivantis

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov Promil Sport Nutrition zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou (PROM-IN). Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!