-20%
Prom-IN Maltodextrin 1,3kg

Prom-IN Maltodextrin 1,3kg

210 Kč
168 Kč

Maltodextrin je komplexní sacharid , který se štěpí pomaleji než glukóza a uvolňuje energii postupně.

Partner: Goldfitness
-20%
Prom-IN Glucose 1 kg

Prom-IN Glucose 1 kg

110 Kč
88 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dextróza (hroznový cukr, D-glukóza) je nejrozšířenějším monosacharidem vyskytujícím se v mnoha plodech, zejména v hroznovém vínu. Glukóza je základní sacharid zastoupený v lidském organizmu, který slouží jako důležitý zdroj energie.

Partner: Goldfitness
-19%
Prom-IN Essential CFM Evolution 2250 g, brusinka
1x

Prom-IN Essential CFM Evolution 2250 g

1 173 Kč
949 Kč
Doprava zdarma

Instantní 100% syrovátkový koncentrát s výbornou chutí vyrobený metodou CFM. Díky šetrnému zpracování, které zachovává vysokou biologickou hodnotu se jedná o absolutní špičku mezi proteiny na trhu. Do proteinu byly navíc přidány extra aminokyseliny a trávicí enzymy.

Partner: BodyWorld
Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein 2250 g Příchuť: Banán

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein 2250 g Příchuť: Latte

1 229 Kč
Doprava zdarma

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein Hydro Optimal Whey je absolutní špička mezi proteiny. Jedná se o 100 % čistý syrovátkový protein, upravený enzymatickou hydrolýzou k zajištění maximální vstřebatelnosti a efektivity.

Partner: MP Sport
-18%
Prom-IN Essential CFM Pure Performance 2250 g, slaný karamel

Prom-IN Essential CFM Pure Performance 2250 g

1 159 Kč
949 Kč
Doprava zdarma

Instantní 100% syrovátkový koncentrát s výbornou chutí vyrobený metodou CFM. Díky šetrnému zpracování, které zachovává vysokou biologickou hodnotu se jedná o absolutní špičku mezi proteiny na trhu. Do proteinu byly navíc přidány trávicí enzymy a probiotické kultury.

Partner: BodyWorld
-25%
Prom-IN 100% Magnesium Bisglycinate 390 g, citron

Prom-IN 100% Magnesium Bisglycinate 390 g

625 Kč
465 Kč

Ochucené práškové magnézium (hořčík) slazené Stevieho ve formě vysoce využitelného a vstřebatelného bisglycinátu hořečnatého. Tato forma reprezentuje minerály v tzv.

Partner: BodyWorld
-19%
Prom-IN EVOLUTION CFM TOP CHOICE 2250g - karamel s medem
1x

Prom-IN EVOLUTION CFM TOP CHOICE 2250g

1 361 Kč
1 099 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Absolutní špička mezi vysokoprocentními proteinovými suplementy na trhu. TOP CHOICE je řadou určenou pro opravdové gurmány. K ochucení jsou použity ne chemicky zpracované přírodní suroviny,

Partner: Goldfitness
Prom-IN CFM Evolution TOP CHOICE 2 250 g (Příchuť Latte macchiato)
1x

Prom-IN CFM Evolution TOP CHOICE 2 250 g

1 099 Kč
Doprava zdarma

CFM Evolution TOP CHOICE je vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobený metodou cfm (cross flow microfiltration – mikrofiltrace zkříženým tokem přes keramické filtry), která zachovává maximum bio-aktivních frakcí původní suroviny.

Partner: Vivantis
Prom-IN Hydro Optimal Whey 30 g, latte macchiato

Prom-IN Hydro Optimal Whey 30 g

30 Kč
28 Kč

Absolutní špička mezi rychle stravitelnými proteiny – 100% čistý syrovátkový protein upravený enzymatickou hydrolýzou k zabezpečení maximální vstřebatelnosti a efektivity.

Partner: BodyWorld

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov Promil Sport Nutrition zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou (PROM-IN). Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!