Pure2Improve AB+BACK Stretch 30x28x9,5cm
395 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pure2Improve AB+BACK StretchPříjemná podložka na protažení, procvičení a důkladné prokrvení zad i břišních svalů. Podložka je ergonomicky tvarovaná a výstupky zajišťují důkladné doručení potřebného kyslíku do svalů a tím i zlepší krevní oběh v procvičovaných místech.

Pure2Improve fitness opasek S
575 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fitness opasek Pure2ImprovePosilovací fitness opasek od společnosti Pure2Improve. P2I opasek zajišťuje podporu spodní části Vašich zad při dřepování nebo mrtém tahu s těžší váhou. Dodává Vám maximální jistotu bezpečnosti při cvičení a zajišťuje pevnost a stabilitu spodní části zad.

Pure2Improve Fitness s ložisky 2,5 m
67 Kč

Pure2Improve Fitness švihadlo s ložiskyKlasická verze sportovního švihadla doplněná o ložiska. Švihadlo je efektiví pomůckou při spalování tuku, rýsování těla a udržování kondice.

Pure2Improve Foot Massage Ball
155 Kč

Pure2Improve Foot Massage BallErgonomicky tvarovaný povrch masážního míče P2I stimuluje krevní oběh a aktivně pomáhá a klidní bolesti kloubů a nervů(zejména v části chodidel a kotníku).

Pure2Improve Kinesiology Pure2Improve Tape - Tejpovací páska 500x5 cm
139 Kč

Kinesiology Tape Pure2ImproveTejpovací páska je odolná, pružná a má skvělé elastické vlastnosti. Tejpovací pásky slouží ke zpevnění svalů, zejména při sportu nebo namáhavých aktivitách. Skvěle dopomáhají při urychlení přirozeného procesu hojení.

Pure2Improve - Lifting Straps 60 cm
140 Kč

Pásky na posilování P2I – Lifting Straps 60 cmPásky určené pro podporu cvičení s těžkou váhou.  Pohodlný vnitřek a stažení zajišťující extra-pevný grip. Částečná protiskluzová úprava je samozřejmostí.Technický popis:- Výrobce: Pure2Improve- Barva: černá- Délka: 60cm- Šířka: 4 cm- V balení: 1 Pár

Pure2Improve Masážní válec YOGA P2I s integrovanou láhví na vodu
570 Kč
+ doprava zdarma

Masážní válec YOGA P2I  s integrovanou láhví na voduUniverzální pomůcka, pro všechny aktivní nadšené sportovce, která najde své využití naprosto všude. Od rozcviček, až po jednoduchý trénink. Láhev je skvěle řešená a skladná. Pure2Improve jóga láhev je pokryta odolnou YOGA pěnou.

Pure2Improve Massage Relax Ball
275 Kč

Masážní míč P2I Relax BallPředstavujeme Vám unikátně tvarovaný míč znaky Pure2Improve zajišťující efektivní masážní techniku napomáhající uvolnění od stresu a napětí metodou tlakové masáže a zanechá na Vás pocit komfortu a odpočinku.

Pure2Improve Mg Liquid 50 ml
88 Kč

Magnezium P2I tekuté – Liquid 50 mlJedná se o tekuté magnésium zajišťující maxímální vysušení rukou a prevenci před pocením. S tekutým magneziem je Váš úchop nesrovnatelně pevnější a nemusíte se obávat kluzkého nebo vlhkého povrchu uchopeného předmětu.

Pure2Improve Míček reaction ball
139 Kč

Míček reaction ball Pure2ImproveJe speciální agilní míč ve tvaru atomu. Míče jsou vyroveny tak, aby jejich odskok byl nepředvídatelný a aktivně tak procvičoval Váš postřeh a reflexy. Pomáhá také s koordinací rukou a očí. Možné použití s parťákem nebo proti zdi.

Pure2Improve nakládací SET 20kg - 130 cm
899 Kč
+ doprava zdarma

Pure2Improve nakládací SET 20kg – 130 cmNakládací činkový set s kotouči. Obouruční činka vhodná pro domácí posilování s možností nastavení hmotnosti. Celá konstrukce je pevná, spolehlivá a uzavíratelná spojkami, které zajistí pevnost kotoučů na Vaší 130 cm dlouhé obouruční tyči.

Pure2Improve P2I MASSAGE ROLLER FIRM 36x14cm
660 Kč
+ doprava zdarma

P2I Masážní válec ROLLER FIRMUniverzální pomůcka, která najde své využití naprosto všude. Od rehabilitací a rozcviček, až po plnohodnotný trénink plný obtížných cviků a posilování(zejména břišního svalstva). Válec má 2 předchodové zóny, které lépe prokrvují svalstvo.

Pure2Improve SpeedP2I 2,85 cm
139 Kč

Pure2Improve SpeedP2I Moderní fitness pomůcka s nastavitelnou délkou nejen pro kondiční tréninky, ale i pro každého, kdo chce efektivně spalovat tuky a rozhýbat celý svůj pohybový aparát.

Pure2Improve Trainer/Yoga 45x15
389 Kč
+ doprava zdarma

TRAINER/YOGA P2I 45×15 cmUniverzální pomůcka pro Váš trénink. Skvělý při rozcvičce před fitness, posilováním nebo crossfitem. Vhodné také jako příslušenství při cvičení jógy, pilates nebo u rehabilitací. Válec slouží zejména pro zlepšování celkové flexibility a stability těla.

Společnost Pure2Improve je rychle se rozvíjejícím hráčem na trhu fitness a sportovního vybavení. Pure2Improve nabízí širokou škálu produktů pro individuální sportovce, profesionální uživatele, fyzioterapeuty, rehabilitační kliniky a zdravotní střediska s rozsáhlým sortimentem pro fitness a kardio příslušenství.

Společnost Pure2Improve je rychle se rozvíjejícím hráčem na trhu fitness a sportovního vybavení. Pure2Improve nabízí širokou škálu produktů pro individuální sportovce, profesionální uživatele, fyzioterapeuty, rehabilitační kliniky a zdravotní střediska s rozsáhlým sortimentem pro fitness a kardio příslušenství.