Purina Pro Plan

Purina PRO PLAN již více než 70 let nabízí superprémiová krmiva pro psy a kočky. Purina PetCare má vedoucí postavení mezi firmami, které se zabývají vývojem a výrobou krmiv pro domácí mazlíčky.

Posláním společnosti Purina PetCare je zvyšovat komfort života psů a koček pomocí kvalitní výživy a péče. Jejich filozofie zahrnuje podporu: odpovědnosti při vlastnictví domácích zvířat, vzdělávání, zapojení veřejnosti a vytváření pozitivních vztahů mezi lidmi a jejich čtyřnohými přáteli.

Bohaté znalosti v této oblasti vycházejí ze snahy o pochopení a uspokojení potřeb psů a koček i jejich majitelů. Právě odborné znalosti zajišťují společnosti Purina přední místo v oblasti výživy psů a koček a vedou k tomu, že dokáže účinně léčit běžná i méně obvyklá onemocnění od obezity, přes cukrovku až po alergie na krmivo. Vědci společnosti Nestlé Purina spolupracují při vývoji nových produktů s odborníky z různých vědeckých oborů, a to nejen v rámci Nestlé, ale i z předních institutů a univerzit z celého světa.

Specializace

Krmivo

Výrobky značky Purina Pro Plan jsou zastoupeny v následujících kategoriích: