Purus Meda PM Ginkgo Biloba + royal jelly + Q10 30 kapslí
189 Kč

V produktu PM Ginkgo Biloba + royal jelly + Q10 nalezneme vyváženou kombinaci přírodních komponent pro podporu paměti a zvýšení intelektuální výkonnosti. Podporuje normální srdeční činnost, celkovou svěžest, odstraňuje únavu a stres. Zlepšuje prokrvení a tím snižuje pocit tzv.

Purus Meda PM Estromenox 30 tbl.
244 Kč

Doplněk stravy PM Estromenox obsahuje přírodní fytoestrogeny doplněné koenzymem Q10, fermentovaným včelím pylem perga a extraktem ze zrníček hroznů. Tyto látky jsou vhodné pro ženy s intolerancí syntetických hormonálních přípravků při menopauze a postmenopauze.

Purus Meda PM 21 - pitné ampule 10x20 g
397 Kč

PM 21 pitné ampule s neurotransmiterovovou výživou mozku, nervů, svalů s adaptogením účinkem (omlazujícím a život prodlužujícím efektem) obsahují vyvážený poměr přírodních neurotransmiterů (serotonin, melatonin, damianin) a adaptogenů (ženšenové flavonoidy).

Purus Meda PM Šampon propolisový s medem 200 ml
132 Kč

Propolisový šampon obsahuje kromě medu tyto účinné látky: standardizovaný Propolis Moravia PM®, extrakt z lopuchu a kyselinu salicylovou. Působí dobře jako doplňková péče při dermatitidách různého původu i tam, kde není mytí šamponem kontraindikováno.

Purus Meda PM Elixír na slinivku 60 tbl.
254 Kč

PM Elixír na slinivku obsahuje prastarou a osvědčenou kombinaci látek, která byla volena k podpoře funkce slinivky a normalizaci hladiny krevního cukru v období, kdy nebyl znám inzulín. Nyní je vhodně doplněna o PABA (para-aminobenzoovou kyselinu) a propolis.

Purus Meda PM Ledvinový elixír 60 tbl.
224 Kč

PM Ledvinový elixír představuje vzácně vyváženou a ojedinělou kombinaci extraktů z pěti bylin s přídavkem standardizovaného Propolisu Moravia PM®, která vychází z tradice očistných kúr ledvin českých lidových léčitelů, pro normální činnost ledvin, močových cest, žlučníku a trávicího traktu.

Purus Meda PM Melbromenox 30 kapslí
235 Kč

Doplněk stravy PM Melbromenox pro komplexní péči o dívčí a ženský organismus na bázi včelích produktů a koenzymu Q10, který se u nás těší oblibě už více než 10 let. Melbromenox je určen zejména pro dívky a ženy v produktivním věku.

Purus Meda PM Elixír na prostatu 60 tbl.
230 Kč

PM Elixír na prostatu je již řadu let oblíbeným doplňkem stravy pro muže nad 40 let. Původní receptura přípravku PM Elixír na prostatu je zesílena účinkem dalších extraktů ze zlatobýlu, vrbovky a kořene maralu.

Purus Meda PM Chlamydil 60 tbl.
220 Kč

PM Chlamydil obsahuje biologicky aktivní látky, které podporují čištění krve a tkání od endotoxinů a zbytkových mikroorganismů. Produkt se doporučuje po štípnutí klíštětem.

Purus Meda Carnosine Extra PM pro muže 60 kapslí
469 Kč

Carnosine Extra PM pro muže je doplněk stravy, který slouží jako zdroj přírodních sterolů a terpenoidů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Neodstatek těchto látek může být jednou z příčin nepřirozeného stárnutí a hormonální nerovnováhy.

Purus Meda Carnosine Extra PM pro ženy 60 kapslí
438 Kč

Carnosine Extra PM pro ženy je doplněk stravy, který slouží jako zdroj přírodních sterolů a terpenoidů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine). Neodstatek těchto látek může být jednou z příčin nepřirozeného stárnutí a hormonální nerovnováhy.

Purus Meda Nachové Lapacho PM (Pau d´Arco) 60 kapslí
234 Kč

Doplněk stravy Nachové lapacho obsahuje vysoce čistý extrakt z kůry odrůdy červeného Lapacha se standardizovaným obsahem lapacholů bez inertních dřevitých složek, které mu dává přízvisko „Nachové Lapacho“.

Purus Meda PM Amino Progress 120 kapslí
367 Kč

PM Amino Progress – aminokyselinová výživa omlazuje, posiluje životně důležité orgány a podporuje obnovu enzymatických funkcí v organismu. Harmonizuje spánkový režim, sexuální aktivitu, růst a barvu vlasů. Přináší dobrou náladu, jasnou paměť a koncentraci. Zjemňuje pleť a potlačuje tvorbu vrásek.

Purus Meda PM Chlamydil extra animals 60 tbl.
418 Kč

Veterinární přípravek PM Chlamydil® extra animals slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kúra zvířecího organizmu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganizmů chlamydiového typu (Ch. pecorum, psittaci, trachomatis a pneumonie).

Purus Meda PM D-Manosa s propolisem 30 tbl.
230 Kč

PM D-Manosa s propolisem pro normální činnost močových cest.  D-Manosa není organismem metabolizována a tudíž je tento doplněk stravy vhodný i pro diabetiky.

Purus Meda PM Detoxikační elixír 60 tbl.
225 Kč

PM Detoxikační elixír je po generace děděná detoxikační očistná kúra organismu evropských lidových léčitelů zpracovaná do moderní, tabletové formy doplňku stravy. Poskytuje široký komplex anorganických a organických sloučenin, vitamínů, biokatalyzátorů a vysoký obsah antioxidantů (luteinu).

Purus Meda PM Melbroman 30 kapslí
235 Kč

PM Melbroman – obsahuje účinné látky (ženšen, pyl perga, mateří kašička, koenzym Q10 a propolis), které představují komplexní péči o mužský organismus. Tento speciální doplněk stravy vitalizuje organismus při únavě, stresu a nesoustředěnosti.

Purus Meda PM Oční elixír 60 tbl.
295 Kč

PM Oční elixír – novodobá receptura osvědčené a léta používané fytoterapie formou doplňku stravy, která díky zvýšenému obsahu přírodního luteinu, antioxidantu grape seed (z vinných hroznů) a beta karotenu pro normální funkci zraku.

Purus Meda PM Propolis 50C + Royal Jelly 50 tablet
122 Kč

PM Propolis 50C + Royal Jelly obsahuje účinné složky včetně vitamínu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu, k normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní a zubů.   Působí také na normální stav psychického, nervového a imunitního systému.

Purus Meda PM Propolis Echinacea 50 tablet
112 Kč

PM Propolis Echinacea je kombinací účinných látek se zesíleným účinkem pro podporu normální funkce imunitního systému a horních cest dýchacích.

Purus Meda PM Propolis Maral extra 3 % kapky 50 ml
68 Kč

PM Propolis Maral extra je kombinací účinných látek, které tonizují pokožku a přispívají k normálnímu stavu sliznice a odolnosti organismu.  Obsahuje etanolový roztok se standardizovaným extraktem Propolisu Moravia PM® a maralu.

Purus Meda PM Propolis Maral extra 3 % spray 25 ml
77 Kč

PM Propolis Maral extra je kombinací účinných látek, které tonizují pokožku a přispívají k normálnímu stavu sliznice a odolnosti organismu.  Obsahuje etanolový roztok se standardizovaným extraktem Propolisu Moravia PM® a maralu.

Ryze česká firma Purus Meda je výrobcem speciálních potravních doplňků a kvalitních kosmetických přípravků.

Ryze česká firma Purus Meda je výrobcem speciálních potravních doplňků a kvalitních kosmetických přípravků.