Q&Q Analogové hodinky QA52J515
600 Kč 550 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou v nadčasových doplňcích. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. Na zápěstí se hodinky připínají hladkým koženým řemínkem v hnědé barvě.

Q&Q Analogové hodinky QB57J211-35%
700 Kč 450 Kč

Výprodej

Ať už si obléknete romantické šatičky nebo své oblíbené volnočasové tričko, slušivé hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich světlý ciferník sází na minimalistické provedení – kromě úzkých špičatých ručiček ho zdobí jen drobné třpytivé kamínky na místě indexů.

Q&Q Analogové hodinky QA21J211
640 Kč 512 Kč

Ať už obléknete romantické šaty nebo své oblíbené tričko s džínami, hodinky značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich světlý ciferník zdobí bodové indexy s čirými krystaly, které se krásně třpytí.

Q&Q SmileSolar Series 005 RP18J005
850 Kč 750 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo říká, že se sportovně laděnými doplňky nemůžete zazářit? Tím pravým jsou v tomto směru hodinky Q&Q SmileSolar z kolekce Series 005 určené pro všechny dámy, které se vyžívají ve výraznějších doplňcích.

Q&Q Analogové hodinky Q892J532
480 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro moderního gentlemana se zálibou v klasice. Na první pohled vás upoutá černý ciferník s dlouhými, postupně se zužujícími indexy. Na zápěstí se hodinky připínají černým koženým řemínkem s jemným prošíváním.

Q&Q Dětské hodinky VR99J002
380 Kč

Každá malá princezna se ráda zdobí stylovými doplňky, stejně, jako její maminka. Udělejte jí radost a pořiďte jí překrásné hodinky značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled pestrobarevnými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Kombinované hodinky GW85J003
1 240 Kč 481 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny sportovně založené pány. Jejich masívní pouzdro vypadá opravdu stylově a je opravdu nepřehlédnutelné.

Q&Q Analogové hodinky QZ00J305
490 Kč 392 Kč

Milujete barvy? Pak budete doslova nadšená z hodinek značky Q&Q. Jejich metalicky růžový ciferník zaujme na první pohled výraznými číslicemi, které dělají z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný módní doplněk.

Q&Q Analogové hodinky C152J204
580 Kč 464 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasických hodinek není nikdy dost. Nezapomínejte na tento nezbytný doplněk ani vy a připněte si na zápěstí hodinky z dílny značky Q&Q. Jejich bělostný ciferník sází na tradiční design – zdobí ho perfektně čitelné černé ručičky a číslice.

Q&Q Analogové hodinky C197J204
560 Kč 448 Kč

Ať už si obléknete romantické šaty nebo roztrhané džíny s pohodlným tričkem, hodinky značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich drobný světlý ciferník sází na klasický design – zdobí ho výrazné ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky VP47J032
420 Kč

Chcete získat jistotu, že bude mít vaše ratolest vždy přehled o aktuálním času? Pak nedělejte kompromisy a pořiďte jí krásné dětské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich drobnější žlutý ciferník zdobí krásně čitelné ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky VR41J010
400 Kč

Nedokážete si představit život bez hodinek na zápěstí, na svoje ratolesti v tomto směru ale zapomínáte? Napravte tuto chybu a pořiďte jim hodinky z dílny značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled veselým letadýlkem. Kromě toho na něm najdete perfektně čitelné ručičky a číslice.

Q&Q Analogové hodinky Q691J214
940 Kč 752 Kč

Hodinky z dílny značky Q&Q si na první pohled zamilují všechny dámy se zálibou v nadčasových a slušivých doplňcích. Jejich bílý ciferník je velmi dobře čitelný, díky výrazným číselným indexům. Pouzdro, korunované lunetou s čirými krystaly, se zatřpytí při každém vašem pohybu.

Q&Q SmileSolar Series 004 RP10J011
850 Kč 750 Kč

Hravý design a mladistvý šmrnc, díky kterému dostanou nejen vaše letní dobrodružství zcela jiný rozměr – to vše v sobě spojují hodinky Q&Q SmileSolar. Jejich černý ciferník je díky kontrastním ručičkám a indexům perfektně čitelný.

Q&Q SmileSolar Series 006 RP18J010
850 Kč 490 Kč

Hravý design, mladistvý šmrnc a bezstarostné nošení – to vše v sobě spojují hodinky Q&Q SmileSolar. Jejich modrý, postupně se zesvětlující ciferník zaujme na první pohled výraznými, dobře čitelnými ručičkami a indexy a také žlutou vteřinovkou, který barevně ladí s korunkou.

Q&Q Analogové hodinky C214J304
500 Kč

Klasických doplňků, které se hodí opravdu ke všemu, není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich bílý ciferník zdobí výrazné ručičky a číslice, díky kterým je čas dobře čitelný.

Q&Q Kombinované hodinky GW87J009
1 320 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny sportovně založené pány. Jejich masívní pouzdro vypadá  stylově a je opravdu nepřehlédnutelné.

Q&Q Analogové hodinky QZ00J312
490 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q nadchnou na první pohled všechny milovníky nadčasových doplňků. Jejich modrý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho jemné stříbrné ručičky a indexy. Na zápěstí se hodinky připínají černým koženým řemínkem s výraznějším kontrastním prošíváním.

Q&Q Dětské hodinky VR19J013
440 Kč

Novinka

Hodinky z dílny značky Q&Q doslova nadchnou každou malou parádnici. Jejich ciferník lemují pestrobarevné číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času. Pouzdro zdobené výraznou lunetou sází na bílo-růžové provedení, které perfektně ladí s fialovým řemínkem.

Q&Q Dětské hodinky VQ96J014
420 Kč

Má vaše dítko rádo vesmír? Pak bude doslova nadšené z hodinek značky Q&Q. Jejich černý ciferník zdobí výrazné kontrastní ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času. Černou barvou se pyšní i plastové pouzdro zdobené masívnější lunetou.

Q&Q Dětské hodinky VS49J009
420 Kč

Novinka

Každá malá princezna se ráda zdobí stylovými doplňky, stejně, jako její maminka. Udělejte jí radost a pořiďte jí překrásné hodinky značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled svou barevností a motivem startující rakety. Rozhodně také potěší dvoubarevný řemínek.

Q&Q Analogové hodinky VP84J001Y
420 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou ve sportovně laděných doplňcích. Jejich bílý ciferník zdobí výrazné ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času. Plastové pouzdro tvoří jednotný celek s černým sportovním řemínkem.

Q&Q Analogové hodinky QB57J001
860 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ať už obléknete pohodlné volnočasové oblečení nebo romantické šaty, hodinky z dílny značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich světlý ciferník sází na klasický design – zdobí ho jen dlouhé zlaté ručičky a indexy, které perfektně ladí s pozlaceným pouzdrem a tahem.

Q&Q Analogové hodinky QZ00J304
490 Kč 323 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q nadchnou na první pohled všechny milovníky nadčasových doplňků. Jejich bělostný ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho výrazné ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Analogové hodinky QB62J205
990 Kč 792 Kč

Ať už si obléknete precizně vyžehlenou košili nebo své oblíbené volnočasové tričko, hodinky z dílny značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zaujme na první pohled výraznými ručičkami a číslicemi, které zajišťují dokonalou čitelnost času.

Q&Q Kombinované hodinky GW88J006
1 220 Kč 690 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny sportovně založené pány. Jejich masívní bronzové pouzdro vypadá  stylově a je opravdu nepřehlédnutelné.

Q&Q Analogové hodinky VR19J001
400 Kč 320 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny sportovně založené školáky. Jejich černý ciferník zdobí výrazné ručičky a indexy, které zajišťují perfektní čitelnost času. Černou barvou se pyšní i pouzdro a řemínek. Červené detaily dodávají celku ten správný šmrnc.

Q&Q Analogové hodinky QA20J234
600 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q ocení všichni milovníci klasického designu. Jejich bělostný ciferník zaujme výraznými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Superior A419J212
750 Kč 600 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich nočně modrý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho tenké ručičky a bodové indexy, potěší okénko s praktickou datumovkou.

Q&Q Analogové hodinky QZ01J204
580 Kč

Potřebujete podtrhnout svůj outfit stylovým doplňkem? Tím pravým jsou hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich drobnější bílý ciferník zdobí kontrastní ručičky a výrazné číslice, které zajišťují dobrou čitelnost času.

Q&Q Analogové hodinky C214J205
580 Kč

Klasických doplňků, které se hodí opravdu ke všemu, není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich černý ciferník zdobí výrazné ručičky a číslice, díky kterým je čas dobře čitelný.

Q&Q SmileSolar Mini Series 004 RP01J023
1 090 Kč 590 Kč

Malé a přitom tak nepřehlédnutelné – přesně takové jsou hodinky mini Series 004 Q&Q SmileSolar. Jejich drobnější bělostný ciferník zaujme na první pohled perfektně čitelnými luminiscenčními ručičkami i dvojbarevnými indexy. Tmavé plastové pouzdro vypadá jednoduše stylově.

Q&Q SmileSolar 20BAR Series 001 RP06J006
1 170 Kč 570 Kč

Hodinky Q&Q SmileSolar jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou ve sportovních doplňcích. Jejich šedý ciferník vás nadchne dobrou čitelností, pouzdro svojí masívností a polyuretanový řemínek výrazným vzorem.

Q&Q Analogové hodinky BL04J304
700 Kč 560 Kč

Hledáte doplněk, který by doladil váš elegantní i sportovnější outfit? Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou tím pravým. Jejich bělostný ciferník je díky výrazným číslicím perfektně čitelný, nechybí ani datumovka na pozici 3.

Q&Q Analogové hodinky QA21J202
640 Kč 512 Kč

Ať už obléknete romantické šaty nebo své oblíbené tričko s džínami, hodinky značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich tmavě modrý ciferník zdobí úzké stříbrné ručičky a indexy.

Q&Q Superior S283J202
960 Kč 490 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou v elegantních doplňcích. Jejich modrý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho tenké ručičky a indexy. Pouzdro i tah jsou vyrobené z kvalitní ušlechtilé oceli.

Q&Q Analogové hodinky QA21J222
640 Kč 512 Kč

Ať už obléknete romantické šaty nebo své oblíbené tričko s džínami, hodinky značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladí. Jejich černý ciferník zdobí bodové indexy s čirými krystaly, které se krásně třpytí.

Q&Q Dětské hodinky VR97J004
500 Kč

Každá malá princezna se ráda zdobí stylovými doplňky, stejně, jako její maminka. Udělejte jí radost a pořiďte jí překrásné hodinky značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled pestrobarevnými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Analogové hodinky VR70J007
500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny pány se zálibou ve sportovně laděných doplňcích. Jejich černý ciferník zdobí luminiscenční ručičky a oranžové číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času. Plastové pouzdro barevně ladí s černým sportovním řemínkem.

Q&Q Analogové hodinky C193J314
480 Kč

Moderní, stylové a něžné – takové jsou dámské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich stříbrný ciferník s vertikálním vzorem zdobí stříbrné ručičky, indexy a číslice, které zajišťují dobrou čitelnost času.

Q&Q Analogové hodinky C214J215
580 Kč 464 Kč

Klasických doplňků, které se hodí opravdu ke všemu, není nikdy dost. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q. Jejich tmavě modrý ciferník zdobí výrazné ručičky a číslice, díky kterým je čas dobře čitelný.

Q&Q Analogové hodinky QA20J224
600 Kč 480 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q zaujmou všechny milovníky nadčasových doplňků. Jejich světlý ciferník sází na klasický design – zdobí ho úzké černé ručičky a výrazné číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky QC15J315
480 Kč

Novinka

Dětské hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q nabízí skvělý poměr cena/kvalita. Jejich světle růžový ciferník je perfektně čitelný díky klasickým ručičkám a číslicím. Hodinky se na zápěstí připínají příjemným silikonovým řemínkem. Vsaďte na hodinky Q&Q a nebudete litovat.

Q&Q Dětské hodinky VR99J010
420 Kč

Novinka

Každého malého chlapce se zájmem o dinosaury potěší překrásné hodinky značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled tmavými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky VR99J008
420 Kč

Novinka

Každá malá princezna se ráda zdobí stylovými doplňky, stejně, jako její maminka. Udělejte jí radost a pořiďte jí překrásné hodinky značky Q&Q. Jejich ciferník zaujme na první pohled pestrobarevnými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky VR99J003
400 Kč

Hodinky z dílny značky Q&Q jsou jako stvořené pro každého malého rošťáka. Jejich ciferník zaujme na první pohled pestrobarevnými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Dětské hodinky VR99J005
400 Kč

Hodinky z dílny značky Q&Q jsou jako stvořené pro každého malého rošťáka. Jejich ciferník zaujme na první pohled pestrobarevnými ručičkami a číslicemi, které zajišťují perfektní čitelnost času.

Q&Q Analogové hodinky VQ14J002
400 Kč

Hodinky z dílny oblíbené značky Q&Q jsou jako stvořené pro všechny dámy se zálibou ve sportovně laděných doplňcích. Jejich tmavý ciferník zdobí výrazné ručičky a číslice, které zajišťují perfektní čitelnost času. Plastové pouzdro barevně ladí s černým sportovním řemínkem.

Značka Q&Q patřící do světoznáme, tradiční japonské skupiny CITIZEN je na trhu více než 30 let, v České republice se prodává již od roku 1990. Kvalita a současně velmi příznivá cena, dělají z této značky jednu z nejprodávanějších po celém světě. V nabídce je velké množství modelů pro všechny generace – od klasických, elegantních až po sportovní i digitální, z kterého si vybere opravdu každý dle svého vkusu. Na trh jsou velmi často uváděny novinky.

Značka Q&Q patřící do světoznáme, tradiční japonské skupiny CITIZEN je na trhu více než 30 let, v České republice se prodává již od roku 1990. Kvalita a současně velmi příznivá cena, dělají z této značky jednu z nejprodávanějších po celém světě. V nabídce je velké množství modelů pro všechny generace – od klasických, elegantních až po sportovní i digitální, z kterého si vybere opravdu každý dle svého vkusu. Na trh jsou velmi často uváděny novinky.