Qualy Design QUALY Odměrka na potraviny ve tvaru myši
198 Kč

Odměrka na potraviny ve tvaru myši – normálně nechcete mít kuchyni myši, ale v případě této ano. Tento rozkošný malý myšák slouží jako lopatka na rýži. I když je navržen speciálně pro rýži, můžete s ním nabírat luštěniny, cukr nebo sůl.

Qualy Design QUALY WC štetka ve tvaru třešně
989 Kč

WC štetka ve tvaru třešně – osvěžte toaletu stylovým toaletním kartáčem. Tato honosná červená třešeň pomůže udržet toaletu bez poskvrny a osvěžit vaše místo. Také se snadno čistí a udržuje. Přispěte k oběhovému hospodářství a snižte množství odpadu tím, že si koupíte tuto recyklovanou štětku.

Qualy Design QUALY Multifunkční medvídek
592 Kč

Multifunkční medvídek- který může sloužit v celku jako ozdoba. Ouška se přemění na nůžky. Ruce mají magnety pro držení sponek na papír. Jeho nožky obsahují kov, díky kterým může sloužit i jako težítko.

Qualy Design QUALY Designová dvojtá miska na oříšky
794 Kč

Designová dvojtá miska na oříšky – tuto multifunkční misku z recyklovaného plastu můžete použít pro úschovu surovin, ale také k jejich servírování. Otočte víko vzhůru nohama na misku, a vznikne dvoupatrový podnos pro vložení např. ořechů a skořápek.

Qualy Design QUALY Designová korálová sada na sůl a pepř
463 Kč

Designová korálová sada na sůl a pepř – velmi prakticka, plněná otvorem ve dně. Zkrášlí a ušetří místo na vašem stole. Změna klimatu ovlivňuje všechny druhy tvorů na Zemi, dokonce i krásné korálové útesy v našich oceánech.

Qualy Design QUALY Designový dávkovač na mýdlo ve tvaru šneka
546 Kč

Designový zásobník na mýdlo ve tvaru šneka – čistota je jeho priorita. Šnek je připraven vám pomoci vyčistit ruce tím, že doplníte tekuté mýdlo do jeho zad. A za pomoci pumpování vydá potřebné množství mýdla. Ušetřete planetu zbytečného plastu a pořiďte si tohoto recyklovaného šneka.

Qualy Design QUALY Designový držák na zeď ve tvaru mraku
327 Kč

Designový držák na zeď ve tvaru mraku – mraky drží hodně vlhkosti, proto  by vaše pokojová rostlina mohla v jednom sedět. Držák je totiž navržen tak, aby v něm mohly být umístěny vaše rostliny, koupelnové doplňky nebo jakékoli jiné předměty.

Qualy Design QUALY Dóza na potraviny ve tvaru Velryba 3,5 L
529 Kč

Dóza na potraviny s odměrkou ve tvaru Velryba 3,5 L -vám může pomoci uspořádat váš stůl a uložit jídlo, jako jsou třeba obilniny nebo luštěniny. Každý rok přichází do oceánu 8 milionů metrických tun plastu, vznáší se, klesá a způsobuje smrt více než 100 000 mořských savců.

Qualy Design QUALY Dóza na vatové tyčinky v designu rybky
271 Kč

Dóza na vatové tyčinky v designu rybky -promyšleně začleňuje vatové tyčinky do designu, aby reprezentoval mořskou sasanku – lokalitu klaunů – a povzbuzuje nás, abychom přemýšleli o obrovském množství odpadu, který jsme vyhodili do oceánu a poškodili mořské tvory.Každý rok do oceánu vstupuje 8 mili…

Qualy Design QUALY Hrnek s víčkem s designem korálů
331 Kč

Hrnek s víčkem s designem korálů – umístěte obrácený hrnek na korál a vytvořte krásné dioráma přírody nebo použijte korál jako víko hrnečku. Změna klimatu ovlivňuje barvu korálů a mění je na bílou.

Qualy Design QUALY Maximug multifunkční hrnek
439 Kč

Maximug multifunkční hrnek – můžete si vybrat, zda chcete Maximug použít jako malý odpadkový koš, abyste si udrželi pořádek v kancelářském prostoru, zásobník na papírové ubrousky nebo jako velký hrnek na kávu, abyste mohli začít ráno.

Qualy Design QUALY Sparrow servírovací salátová miska
827 Kč

Sparrow servírovací salátová miska - která se skládá z elegantní bílé salátové mísy a 2 nástrojů na dokonalé promíchání surovin. A právě ty jsou výjimečné svým designem – konce nástrojů zdobí roztomilí ptáčci.