10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994 Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si tak při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Minecraft Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
Ravensburger Minecraft

Strategická stolní hra pro všechny fanoušky Minecraftu. Zábavná hra, která bude bavit i ty, kteří klasický Minecraft nehrají. Proveďte jednu z pěti možných akcí, sbírejte suroviny, budujte a bojujte s monstry. Kdo má na konci hry největší hodnocení, vyhrává.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger EXIT Adventní kalendář Ponorka Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994
Ravensburger EXIT Adventní kalendář Ponorka

Těšíš se na dobrodružství? S EXIT adventním kalendářem Ponorka tě čeká spousta napětí podobně jako v únikové místnosti. V temných hlubinách oceánu na tebe čeká 24 tajemných místností. Vyřeš ukryté hádanky, hlavolamy, skládačky a spoustu dalších rozmanitých úkolů a zjisti tak, kam povede tvůj další ponor.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Minecraft: Portal Dash Ravensburger GraviTrax Startovní sada Balance 274703
Ravensburger Minecraft: Portal Dash

Ve hře Minecraft: Portal Dash na motivy oblíbené počítačové hry fanoušci deskových her a kostičkového světa Minecraftu bojují až do konce v děsivém podsvětí. Porazte hrůzostrašné moby, sbírejte vybavení, plňte mise a porazte co nejvíce protivníků.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Balance 274703 Ravensburger GraviTrax Startovní sada Balance 274703
Ravensburger GraviTrax Startovní sada Balance 274703

GraviTrax Startovní sada Balance pro stavbu náročných kuličkových drah. Celkem 6 akčních doplňků, které jsou součástí sady, poskytuje nepřeberné možnosti. Stavebnice GraviTrax jsou pro všechny děti, které chtějí poznat jak působí různé fyzikální zákony na kuličky na dráze.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Novinka
Ravensburger 226726 Hledání Eldoráda Ravensburger GraviTrax Startovní sada Balance 274703
Ravensburger 226726 Hledání Eldoráda

Odvážíte se pátrat po ztraceném městě? V této deck-building hře si sestavíte svůj expediční tým a povedete ho džunglemi Jižní Ameriky. Potřebujete vymyslet dobrý plán, dát dohromady tým badatelů a sehnat správné vybavení. Vyberete si zvěda, fotografku nebo vrtulové letadlo? Je na vás, abyste se svým týmem našli nejlepší trasu divočinou a vyhráli závod do Eldoráda.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Labyrinth Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků
Ravensburger Labyrinth

Hledejte poklady v pohyblivém tajuplném labyrintu! Zasuňte kartu do hracího plánu a posouvejte zdmi a cestami při cestě za poklady a tajemnými bytostmi. Labyrinth je klasická hra oblíbená po celém světě už po několik generací a přichází s novou verzí!

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků
Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků

Hezké provedení potěší nejedno dítě a fandu hry Minecraft – dětské 3D puzzle Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků po sestavení poslouží jako praktický úložný boxík na malé poklady. Rozvíjí dětskou představivost, koordinaci i trpělivost.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Labyrinth Pokémon Ravensburger Úložná krabice Minecraft 216 dílků
Ravensburger Labyrinth Pokémon

Připravte se na lov Pokémonů, pozor, teď! V tomto bláznivém labyrintu se poschovávali nejrůznější Pokémoni. Společně s Pokémony Pikachu, Bulbasaur, Charmander a Squirtle posouvejte cesty v labyrintu šikovně tak, abyste hledané příšerky co nejrychleji chytili. Cíl hry je jasný: Pochytat jich co nejvíce!

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Puzzle Wednesday: No Hug Zone 300 dílků Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 224326
Ravensburger Puzzle Wednesday: No Hug Zone 300 dílků

Puzzle Wednesday: No Hug Zone 300 dílků, značka RAVENSBURGER.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 224326 Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 224326
Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 224326

Se startovní sadou GraviTrax PRO Extreme obsahující 185 stavebních prvků můžete dosáhnout čím dál větších výšek. Můžeš dál překonávat různé výškové rozdíly a vést kuličky mezi jednotlivými patry nejen standardní cestou.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Minecraft: Heroes of the Village Ravensburger GraviTrax PRO Startovní sada Extreme 224326
Ravensburger Minecraft: Heroes of the Village

V této snadno srozumitelné kooperativní rodinné hře ze světa Minecraftu hráči spolupracují při obnově vesnice a snaží se postavit budovy, než se nepřátelský „Illager“ dostane na náměstí. Při jejich misi jim pomáhají věrní zvířecí mazlíčci, kteří mají různé schopnosti.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Vesmírná raketa Saturn V 432 dílků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický hrad - Astronomická věž 540 dílků
Ravensburger Vesmírná raketa Saturn V 432 dílků

Fascinuje vás vesmírný program? Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si jedinečný 3D Puzzle model vesmírné rakety Apollo Saturn V ze 432 kvalitních plastových dílků.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger 275250 Hrady v Burgundsku Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický hrad - Astronomická věž 540 dílků
Ravensburger 275250 Hrady v Burgundsku

Vzrušující strategická hra pro všechny, kteří hledají dlouhotrvající výzvu a hru, která jde do hloubky! Jako vlivný francouzský vévoda v 15. století děláte vše, co je ve vašich silách, aby vaše země vzkvétala. K prosperitě vás může dovést akademický pokrok, rozvoj měst, zemědělství i obchodování – vyberte si svou strategii pečlivě!

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický hrad - Astronomická věž 540 dílků Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický hrad - Astronomická věž 540 dílků
Ravensburger 3D Puzzle Harry Potter: Bradavický hrad - Astronomická věž 540 dílků

Astronomická věž Bradavického hradu v noční svítící edici! Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma dokonalý model dobře známé části Bradavického hradu – Astronomické věže a rozsviťte ho pomocí LED světla. Ponořte se do světa Harryho Pottera a zažijte s ním a jeho přáteli spoustu dobrodružství.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Pisa (noční edice) 216 dílků Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch
Ravensburger Pisa (noční edice) 216 dílků

Sestavte si světoznámou věž Pisa z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Labyrinth Junior Tlapková patrola Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch
Ravensburger Labyrinth Junior Tlapková patrola

Hrdinové štěňat z Tlapkové patroly jsou ztraceni v labyrintu. Kdo je první najde? Posunováním bludišťových dlaždic vznikají nové cesty tam, kde předtím byly slepé uličky. Pouze šikovným posunováním jednotlivých dlaždic uprostřed bludiště se dostanete po cestě ke svým oblíbeným štěňátkům.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch
Ravensburger GraviTrax Power Startovní sada Launch

Startovní sada Launch se 123 úžasnými konstrukčními prvky je dokonalým úvodem do nové řady GraviTrax Power. Kromě základních stavebních prvků pro stavbu dráhy GraviTrax obsahuje tato sada také ovladač elektronických doplňků, Kupolový Startér a cílový kámen skládající se ze Spouštěče a Přistávací Arény.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Labyrinth Junior Relaunch Ravensburger Labyrinth Junior Relaunch
Ravensburger Labyrinth Junior Relaunch

Pozor, pozor, odvážní čarodějové! V labyrintu tajemného hradu se skrývá 12 tajemství a je na vás, abyste je objevili. Posouvejte chytře cestami a najdete je. Cesty se však neustále mění: tam, kde byl ještě před chvílí volný průchod, stojí najednou zeď. Kdo z vás si při zábavném posouvání karet udrží přehled a posune cesty tak, aby se dostal k co největšímu počtu tajemných předmětů?

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger GraviTrax Stavba Ravensburger Labyrinth Junior Relaunch
Ravensburger GraviTrax Stavba

Znásobte své možnosti.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Ravensburger Lepidlo puzzlat permanent Ravensburger Labyrinth Junior Relaunch
Ravensburger Lepidlo puzzlat permanent

Tekuté lepidlo s houbičkou je skvělý pomocník při tvoření obrazů ze složeného puzzle. Jakmile skončíte se skládáním, můžete jednoduše potřít složené puzzle tímto lepidlem a vytvořit tak obraz k dekoraci.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Puzzle Námořní bitva u Alžíru 9000 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň (Noční edice) 540 dílků
Ravensburger Puzzle Námořní bitva u Alžíru 9000 dílků

Puzzle Námořní bitva u Alžíru 9000 dílků od autora George Chambers, značka RAVENSBURGER.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň (Noční edice) 540 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň (Noční edice) 540 dílků
Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň (Noční edice) 540 dílků

Velká síň Bradavického hradu v noční svítící edici! Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si doma dokonalý model jedné z nejvyužívanějších částí Bradavického hradu – Velké síně a rozsviťte ho pomocí LED světla.

můžete mít 4.3.

Od MALL
Ravensburger Podmořská civilizace 9000 dílků Ravensburger Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň (Noční edice) 540 dílků
Ravensburger Podmořská civilizace 9000 dílků

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem života pod mořem od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

můžete mít 4.3.

Od MALL

Německá společnost Ravensburger je jedničkou na trhu v oblasti puzzle. Společnost dále vymýšlí a vyrábí společenské hry, obrázkové knížky, různé skládanky a další produkty, které dětem přináší poznání i radost. První zmínky o společnosti se tradují do roku 1883. První desková hra Cesta kolem světa vyšla již v roce 1884. Výrobou puzzle se firma zabývá od roku 1964. Premium puzzle mají více než 125 letou tradici. Puzzle pro dospělé jsou vyjímečné funkcí Softclick-Technology, která zaručuje 100% mechanismus zapadání dílků do sebe. Žádné dva dílky nejsou stejné, protože se používají ručně vyrobené řezné nástroje. Dětské puzzle jsou vyrobeny ze silných dílků, které se nedají rozbít.

V roce 2012 přinesla společnost na trh novinku v podobě 3D puzzle s motivy známých budov. Plastové dílky speciálně navrženy tak, aby při stavění nemuselo být použilo lepidlo, jsou snadno čistitelné a díky vysoké kvalitě provedení jsou stálobarevné a dílo je po sestavení stabilní. Každý dílek má na zadní straně číslici. Stavění v nové dimenzi potěší nejen děti. Postavte si v obýváku například Big Ben, Eiffelovu věž nebo maják.