REAbags Dámská taška JAZZI 3155
459 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plátěná dámská taška přes rameno nabízí prostor o objemu 31 l a je vyrobená z velmi kvalitního plátna, uvnitř je po celé ploše podšitá. Taška splňuje rozměry příručního zavazadla a je také ideálním společníkem na pláž, k bazénu nebo na drobný nákup.

REAbags Příruční kufr na notebook Aerolite WLB31
1 950 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malé příruční zavazadlo Aerolite je jako stvořené pro služební cesty. Kufřík je vybavený polstrovanou kapsou na notebook a organizérem na psací potřeby, vizitky a jiné drobnosti. Samozřejmostí je teleskopická rukojeť, kolečka a kódový zámek.

REAbags Příruční kufr na notebook Aerolite WLB41
2 390 Kč

Malý příruční kufr Aerolite je ideální společník na služební cesty. Je vybavený polstrovanou kapsou na notebook a hlavním prostorem pro vaše věci o objemu 36 l. Přední strana kufru nabízí kapsu na zip s organizérem na psací potřeby a vizitky.

REAbags Cestovní kufr Cities Western Gear
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Konečně kabinové zavazadlo, které je cenově dostupné opravdu pro všechny. I přes to je ale vybaveno kvalitními in-line kolečky s kovovými ložisky, ultralehkou konstrukcí a vyrobeno z 600D polyesteru, který je odolný roztržení.

REAbags Obal na kufr 9078 Roses
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9078 Roses je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 1414 Treasure Island
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální ochranný obal na kufr 1414 Treasure Island od výrobce Reabags je skvělým ochráncem vašeho kufru. Je vyroben ze syntetického materiálu, který lze prát na 30 °C. Univerzální velikost pro kufry s výškou 60 až 80 cm, bez koleček. Udržte svůj kufr čistý a bez poškrábání.

REAbags Obal na kufr 9015 Zebra
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9015 Zebra je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9043 Bohemian Rose
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9043 Bohemian Rose je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9045 Modern Retro
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9045 Modern Retro je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9051 Statement
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9051 Statement je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9053 Boombox
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9053 Boombox je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9055 Deep Sea
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9055 Deep Sea je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9056 Beach Flowers
649 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9056 Beach Flowers je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.

REAbags Obal na kufr 9069 Pied de Chat
649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

REAbags Obal na kufr 9069 Pied de Chat je praktickou a designovou ochranou vašeho kufru. Pomůže předejít poškození vašeho zavazadla a zároveň bude vkusným doplňkem na vašich cestách. Navíc si díky tomuto obalu svůj kufr vždy snadno poznáte mezi dalšími zavazadly.