Reer Kapsář do auta barevný-47%
339 Kč 179 Kč

Akce

Praktický kapsář do auta s veselým designem poskytuje dostatek prostoru a chrání sedadlo auta před znečištěním.

Reer Termoska nerez 350ml
269 Kč

Praktická stylová termoska 350 ml z nerezové oceli od značky Reer má nízkou hmotnost a dvojitou stěnu, která dokáže udržet teplotu horké vody až po dobu 12 hodin. Je ideálním pomocníkem doma i na cestách nejen při přípravě kojenecké výživy.

Reer Termoska nerez 300ml široká
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Široká stylová termoska 300 ml z nerezové oceli od značky Reer má nízkou hmotnost a dvojitou stěnu, která dokáže udržet teplotu až po dobu 6 hodin. Je ideálním pomocníkem doma i na cestách pro bezpečné skladování a převážení potravin.

Reer Termoska nerez 500ml
289 Kč

Praktická stylová termoska 500 ml z nerezové oceli od značky Reer má nízkou hmotnost a dvojitou stěnu, která dokáže udržet teplotu horké vody až po dobu 12 hodin. Je ideálním pomocníkem doma i na cestách nejen při přípravě kojenecké výživy.

Reer Bezpečnostní zrcátko velké
259 Kč

S bezpečnostním zrcátkem, které se jednoduše montuje na zadní sedačky, můžete bezpečně sledovat vaše dítě během jízdy, aniž byste přitom ztratili přehled o tom, co se děje na silnici.

Reer Zábrana na postel nastavitelná, kov
1 101 Kč

Univerzální zábrana k posteli lze nastavit délku 80–140 cm a výšku 32–42 cm. Je na všechny typy matrací a zaručuje dítěti bezpečný spánek bez možného pádu z postýlky.

Reer Zábrana na postel 150cm, grey/white
1 390 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktická skládací Reer zábrana na postel 150cm grey/white zaručí dítěti bezpečný spánek. S praktickou taškou na přenášení, je tak ideální na doma i na cesty.

Reer Ochrana rohů stolu 4ks
125 Kč

Chrání před zraněním ostrými rohy, individuálně přizpůsobitelná velikost oříznutím: ideální pro tenké a skleněné desky stolů. Snadná instalace, spolehlivě drží, diskrétní design.

Reer Zábrana na postel 100cm sandbeige
744 Kč

Postelová zábrana k ochraně před pády. Obdelníkový tvar pro lůžka v délkovém rozmezí 150 až 200 cm s matrací od 10 do 30 cm. Pásový systém pro rámy bez bočnic. Reer Zábrana na postel 100cm je dodávána v béžové barvě společně s přepravní taškou i fixačním materiálem.

Reer Chůvička Rigi Digital
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chůvička Rigi Digital má vysoce citlivý mikrofon přijímá i velmi tiché zvuky. Citlivost mikrofonu však může být přizpůsobena vašim potřebám. To vám umožní nastavit úroveň hluku, kterou by měla dětská jednotka vnímat. Například, zda monitor zachytí již velmi tiché tóny, nebo by přenos měl začít jen s hlasitými zvuky.Na rodičovské jednotce můžete nastavit hlasitost dětského monitoru. Pokud je hlasitost zcela vypnutá, alarm vibrací rodičovské jednotky se automaticky aktivuje.

Reer Zámek na okna a balkónové dveře
259 Kč

Reer Zámek na okna a balkónové dveře umožňuje montáž bez vrtání šroubování nebo lepení. Uzamkne madlo v uzavřené nebo vykloněné pozici.

Reer Lampička LED noční s klipem MommyLine
219 Kč

Dvě úrovně jasu poskytují orientaci v noci. Jako alternativu k jasnému osvětlení v místnosti LED světlo od REER poskytuje dostatečnou orientaci ve tmě. Se dvěma úrovněmi jasu, k nakrmení či přebalení dítěte, aniž byste museli zapnout jasné stropní světlo.

Reer Ochrana zásuvek 6ks

Reer Ochrana zásuvek 6ks

Hodnocení: 4,9
114 Kč

ochranou zásuvek REER už se nemusíte o svého broučka tolik bát. Chrání před nebezpečnými nehodami elektrickým proudem a jejich následky.

Reer Bezpečnostní zrcátko velké 24x19cm
489 Kč

Větší zpětné zrcátko do automobilu, se kterým budete mít vaše dítě ihned na očích. Širší zorné pole. Materiálové složení z netříštivého plastu. Upevňovací mechanizmus skrze tyč o průměru 10–16 mm. Volitelný úhel natočení pomocí kulového kloubu. Reer Bezpečnostní zrcátko velké 24×19cm pro příjemnější kontrolu během jízdy.

Reer Zábrana na sporák SimplySafe
954 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spolehlivé a praktické zabezpečení sporáku. Díky speciální lepící pásce lze zábranu snadno a rychle připevnit a její důmyslný design umožňuje přizpůsobit její šířku v rozsahu 55 – 65 cm. Zábrana je vyrobena z kvalitního kovu a tepluvzdorného plastu a její vysoké boční panely zabraňují nechtěnému stažení hrnců ze sporáku.

Reer Zábrana Basic Simple-Lock, dřevěná
1 390 Kč

Bezpečnostní zábrana Reer Basic Simple-Lock dřevěná je skvělý pomocník, zajišťující bezpečí vašich dětí. Je šířkově nastavitelná pro průchody o šířce od 64,5 do 106 cm.

Reer Zábrana na sporák, kovová
999 Kč

Reer Nerezová zábrana na sporák, kovová. Chrání před popálením a opařením dítěte. Snadno se montuje a demontuje, je vhodná pro všechny kuchyňské pracovní desky o tloušťce 15 – 48 mm a elektrické, plynové a indukční plotny.

Reer Zábrana na postel 150cm sandbeige
944 Kč

Postelová zábrana k ochraně před pády. Obdelníkový tvar pro lůžka v délkovém rozmezí 200 až 250 cm s matrací od 10 do 30 cm. Pásový systém pro rámy bez bočnic. Reer Zábrana na postel 150cm je dodávána v béžové barvě společně s přepravní taškou i fixačním materiálem.

Reer Termoska nerez 350ml široká plus
379 Kč

Termoska nerez 350 ml široká plus: je ideálním pomocníkem na dovolenou a na delší procházky. Udrží nápoj teplý až 8 hodin.

Reer Termoska 350ml široká ColourDesign
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Široká stylová termoska 350 ml ColourDesign z nerezové oceli od značky Reer má nízkou hmotnost a dvojitou stěnu, která dokáže udržet teplotu až po dobu 6 hodin. Je ideálním pomocníkem doma i na cestách pro bezpečné uschování a převážení potravin.

Reer Projektor hvězd Starlino
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Noční projektor pro navození spánkové atmosféry s hvězdnou oblohou. Tři volitelné úrovně jasu. Plastová konstrukce s energeticky úspornou LED technologií. Reer Projektor hvězd Starlino má funkci časovače o 30 min, který zařízení vypne a ušetří tak životnost baterií.

Reer Sterilizátor do mikrovlnky
339 Kč

Reer Sterilizátor do mikrovlnky vám umožní desinfekci dětských lahví pomocí páry. Pro sterilizaci max. 4 lahví během 7 minut.

Reer LED noční světlo se senzorem čtvercové
249 Kč

Noční svítilna pro navození spánkové atmosféry. Senzor pro automatické sepnutí v šeru. Měkké světlo NightGuide zachovává noční režim svým sníženým jasem. Lze použít jako podlahové či nástěnné svítidlo. Napájení na 3× AAA baterie. Reer LED noční světlo se senzorem čtvercové s životností v řádu 10 000 h.

Reer Zábrana Basic TwinFix Active-Lock, dřevěná
1 550 Kč 1 490 Kč

Bezpečnostní zábrana Reer Basic TwinFix Active-Lock dřevěná je skvělý pomocník, zajišťující bezpečí vašich dětí. Je šířkově nastavitelná pro průchody o šířce od 73 do 104,5 cm.

Reer Nábytek pro děti PlayTime 3ks
1 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský set na sezení z masivního buku 24m+ od značky Reer se skládá ze stolu a dvou židlí s maximální stabilitou a omyvatelným povrchem. Set je vyroben z pravého dřevěného vysoce kvalitního slinám odolného materiálu, který jednoduše a rychle sestavíte.

Reer Límec masážní MommyLine
1 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Díky masážnímu límci MommyLine si můžete vychutnat každodenní chvilku odpočinku a uvolnit svalové napětí s uklidňující masáží krku a ramen. Bez omezení, kdykoli a na jakémkoli místě, díky dodávanému adaptéru i v autě. Masáže během těhotenství mají pozitivní vliv na duševní pohodu a například omezují uvolňování stresových hormonů.

Reer Ohřívač Simply Hot

Reer Ohřívač Simply Hot

Hodnocení: 4,5
379 Kč

Reer Ohřívač Simply hot je ohřívač kojeneckých lahví, který vám zpříjemní připravování jídel pro vašeho potomka. Pro láhve a nádoby s příkrmy s průměrem až 70 mm.

Reer Zábrana na postel nastav.-kov šedá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zábrana na postel nastavitelná kov / šedá chrání vaše dítě před pádem z postele. Rychlá a snadná instalace, nastavitelná délka od 80 cm do 140 cm. Individuálně přizpůsobitelná tloušťce matrace (tloušťka matrace: bez výškového adaptéru: min. 8 – max. 16 cm s výškovým adaptérem: min. 16 – max. 25 cm)

Reer Sterilizátor VapoMax
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktický sterilizátor VapoMax pro rychlou, snadnou a bezpečnou dezinfekci dětských láhví, dudlíků a příslušenství. Dezinfekce pomocí páry je šetrná k životnímu prostředí a trvá pouze 10 minut. Ventil na páru je vybaven funkcí HeatColour a mění barvu dle teploty povrchu.

Reer Bezp.zpětné zrcátko Twist2Fix
169 Kč 156 Kč

Zpětné zrcátko do automobilu, se kterým budete mít vaše dítě ihned na očích. Materiálové složení z plastu. Upevňovací mechanizmus Twist2Fix. Volitelný úhel natočení pomocí kulového kloubu. Reer Bezp.zpětné zrcátko pro příjemnější kontrolu během jízdy.

Reer Zábrana na sporák DesignLine
1 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Reer Zábrana na sporák DesignLine pro bezpečí dětí. Kombinuje skvělou funkčnost pro bezpečí dítěte a elegantní design pro moderní kuchyně.

Reer Zábrana na postel 100cm grey/white
1 427 Kč

S výškou 50 cm poskytuje zábrana ByMySide ještě větší bezpečnost při spánku. Díky velikosti XL je vhodná také pro vysoké matrace a to až do tloušťky 30 cm. Mimořádně měkká nylonová tkanina je příjemná a poskytuje nejen bezpečnost, ale také nabízí ochranu před bolestivými nárazy na rám postele.

Reer Zámek na okna a balkónové dveře anthracit
259 Kč

Zabezpečení oken a balkónových dveří je nejen snadné ovládat, ale je stejně snadné je instalovat – bez vrtání nebo lepení. Může být jednoduše vložen mezi rukojeť a rám okna nebo dveří balkonu a v případě potřeby jej odstranit bez zbytku.

Reer Samolepka reflexní set 16 kusů
279 Kč

Reer Samolepka reflexní set 16 kusů – bezpečnostní reflexní samolepka. Je viditelná již ze vzdálenosti cca 150 m. Je vhodná k uchycení na různé povrchy.

Reer Držák nápojů uni Clip&Go
249 Kč

Držák na dětské lahve či hrnky, který lze upevnit na jízdní kolo i kočárek. Systém držení na trubce o průměru nejvýše 40 cm. Spolehlivě udrží lahve v rozmezí 5 až 7 cm. Polohovatelný kloub s úhlem až 180 °. Reer Držák uni Clip&Go vám usnadní převoz nápojů.

Reer Kapsář s velkými kapsami
259 Kč

Praktický kapsář do auta s decentním designem poskytuje dostatek prostoru a chrání sedadlo auta před znečištěním.

Reer Zábrana Basic Simple-Lock, kovová
1 190 Kč

Bezpečnostní zábrana Reer Basic Simple-Lock kovová je skvělý pomocník, zajišťující bezpečí vašich dětí. Je šířkově nastavitelná pro průchody o šířce od 68 do 106 cm.

Reer Zámek el.spotřebičů 2ks anthracite DL
198 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uzavíratelná pojistka na domácí spotřebiče, ale i na vchodové dveře. Lze přichytit pomocí lepení. Materiálové složení z kvalitního plastu. Určeno jako preventivní ochrana před dětskou zvědavostí. Reer Zámek el.spotřebičů DL je dodáván v antracitové barvě a po 2 kusech.

Reer Prodloužení Puristic
912 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prodloužení k bezpečnostní zábraně Puristic. Kovovo-plastová konstrukce. Umožňuje rozšíření až o 7 cm na každé straně. Velmi snadné zapojení ve 2 krocích. Reer Prodloužení Puristic je dodáváno pro otevírací a pantovou stranu v antracitové barvě.

Reer Dětská digitální váha s melodií 6409
1 690 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská digitální váha s melodií Reer 6409 šikovně odvede pozornost vašeho potomka od vážení veselou melodií. Vážit se na ní mohou děti až do 30 kilogramů. Stroj automaticky vyváží opravdovou hodnotu, i když je dítě neklidné. Nechybí ani funkce paměti.

Reer Držák nábytku Anti-tip kit 2ks
387 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečnostní držák na nábytek. Lze přichytit pomocí lepení či šroubování. Materiálové složení z plastu. Individuální nastavení popruhu. Určeno jako preventivní ochrana před dětskou zvědavostí. Reer Držák nábytku Anti-tip kit je dodáván v bílé barvě a po 2 kusech.

Reer Zábrana S Active-Lock kovová
1 590 Kč

V prodeji od 8. 11.

Bezpečnostní zábrana Reer S Active-Lock kovová zajišťuje bezpečí vašich dětí. Je šířkově nastavitelná pro průchody o šířce od 73 do 110 cm.

Reer Sterilizátor VapoMat
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rychlá a energeticky úsporná dezinfekce během pouhých 10 minut. Ekologická dezinfekce bez chemikálií, s odnímatelným držákem na až 6 láhví. Odnímatelná košová vložka pro drobné části, jako jsou dudlíky, kousátka atd.

Reer Držák bezpečnostní na TV
289 Kč

Reer Držák bezpečnostní na TV slouží pro zabránění překlopení TV zvědavým dítětem. Vzdálenost od stěny 5 – 18 cm. Lze s nimi i přizpůsobit natočení TV.

Reer Ochranná podložka pod autosedačku
269 Kč

Chránič s organizérem je praktická pomůcka, která zabraňuje ušpinění a poškození autosedadla. Také poskytuje úložný prostor pro nepostradatelné drobnosti.

Reer Zarážka na dveře 3ks transparentní
240 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Spolehlivá zarážka k uchycení na dveře, vyrobená z plastového materiálu. Symetrický tvar o minimálních rozměrech. Testováno dle normy DIN EN 16654: 2018. Určeno pro tloušťku dveří o 30 až 45 mm. Reer Zarážka na dveře je dodávána v transparentní barvě a po 3 kusech.

V roce 1962 převzal společnost Reer Paul Mork a od té doby se společnost začala zaměřovat na elektrické zařízení a výrobky pro vyšší bezpečnost dětí. První dětská chůvička byla společností Reer vyvinuta a vyrobena v roce 1974. Společnost Reer se snaží neustále vyvýjet a vylepšovat nové produkty pro rodiny, a to rovnou v několika kategoriích. Jsou to například: bezpečnost dětí (zábrany, chůvičky), v péči o zdraví (teploměry, dětské váhy), kojení (odsávačka, sterilizátory, ohřívače kojenecké stravy), či doplňků na cesty (zpětná zrcátka do auta, termosky, moskytiéry). Společnost Reer Vám jako jednička na trhu s výrobky pro bezpečnost dětí přináší nové a chytré výrobky pro ještě větší pohodlí rodičů a hlavně bezpečnost dětí.

V roce 1962 převzal společnost Reer Paul Mork a od té doby se společnost začala zaměřovat na elektrické zařízení a výrobky pro vyšší bezpečnost dětí. První dětská chůvička byla společností Reer vyvinuta a vyrobena v roce 1974. Společnost Reer se snaží neustále vyvýjet a vylepšovat nové produkty pro rodiny, a to rovnou v několika kategoriích. Jsou to například: bezpečnost dětí (zábrany, chůvičky), v péči o zdraví (teploměry, dětské váhy), kojení (odsávačka, sterilizátory, ohřívače kojenecké stravy), či doplňků na cesty (zpětná zrcátka do auta, termosky, moskytiéry). Společnost Reer Vám jako jednička na trhu s výrobky pro bezpečnost dětí přináší nové a chytré výrobky pro ještě větší pohodlí rodičů a hlavně bezpečnost dětí.