Rochas Eau De Rochas - EDT
699 Kč

Citrusově-svěží dámská vůně od značky Rochas. Úvod vůně patří citrusovým plodům, ty přecházejí pozvolna do květinového srdce tvořeného koriandrem, karafiátem, pačuli, jasmínem, narcisem a růží. Vůni fixuje dřevitý základ, ve kterém se ukrývá pižmo, santalové dřevo, ambra a lišejník.


Rochas Eau De Rochas Fraiche - EDT
649 Kč

Eau De Rochas Fraiche je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace bergamotu a vodních tónů, v srdci se rozvoní bílé květy, kosatec a liatra. Vůni zavírá pižmo a vetiver. Na trh byla uvedena v roce 2010.


Rochas Eau de Rochas pour Homme - EDT
699 Kč

Svěží, citrusově-dřevitá vůně s jemným ambrovým nádechem Eau De Rochas Pour Homme je určena sebevědomým mužům, kteří milují život. Na trh byla uvedena v roce 1993.


Rochas Eau Sensuelle - EDT
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Eau Sensuelle je květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2009. Otevírá se kombinací červeného pomeranče, manga a bergamotu, aby následně přešla do květinových tónů v podobě jasmínu, květu pomerančovníku a kořenu kosatce. V závěru se rozvoní pižmo, růžový pepř a sušené ovoce.


Rochas Femme - EDT
669 Kč

Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem, ženská a elegantní. V jádru parfému zacítíte broskev, bergamot, švestkové a cedrové dřevo. Vůně je vhodná k večernímu nošení. Na trh byla uvedena již v roce 1943!.


Rochas Madame Rochas - EDT
679 Kč

Rafinovaná, klasická, elegantní, okouzlující – to vše je spjato s touto vůní. Madame Rochas je vůně s ryzí elegancí, je to symbol klasické francouzské rafinovanosti.


Rochas Mademoiselle Rochas Couture - EDP 50 ml + tělové mléko 100 ml
1 019 Kč

Mademoiselle Rochas Couture z kolekce Mademoiselle Rochas je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, hrušky a růžového pepře. Poté přechází do květinového srdce tvořeného konvalinkou, pomerančovým květem a květinou heliotrop.


Rochas Mademoiselle Rochas - EDP
519 Kč

Mademoiselle Rochas je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z černého rybízu, cukrového jablka, citronu a pomeranče. Čistě květinové srdce tvoří kombinace jasmínu a růže. V základu se rozvoní santalové dřevo, pižmo společně s vanilkou a šedou ambrou.


Rochas Mademoiselle Rochas - EDT TESTER
499 Kč

Mademoiselle Rochas Eau De Toilette je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, růžový pepř, lístky fialky a černý rybíz. V srdci ucítíte jasmín, zimolez, konvalinku, růži a švestku. Kompozici uzavírá kombinace cedru, pižma a pryskyřice benzoin. Na trh byla uvedena v roce 2018.


Rochas Man - EDT
529 Kč

Pánská svěží, orientální vůně, která oslavuje zasnoubení ohně a ledu, spojení přísné tradice a naprosté moderny. Zasáhne vás jako blesk dvěma zcela kontrastními tóny – levandulí a intenzívním hutným aromatem kávy. Není možné odolat takové mužnosti! Symbolizuje prolnutí jemnosti a vitální energie.


Rochas Moustache - EDP
1 099 Kč

Parfémová voda Moustache ze stejnojmenné kolekce je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Otevírá se růžovým pepřem a mandarinkou, poté přechází do tónů růže a cedrového dřeva. Na závěr se rozvoní kombinace sladké vanilky, pačuli a pryskyřice benzoin. Na trh byla uvedena v roce 2018.


Marcel Rochas založil módní firmu v roce 1925. Rochas nabízí širokou škálu vůní. Jeho nejslavnější parfém Femme zabalený do krajky byl v roce 1990, 35 let po jeho smrti, znovu uveden do prodeje. Další velmi známou vůní této okouzlující značky je například aldehydově staromódní Madame Rochas, lehká Eau De Rochas či mladistvá Poupée.

Marcel Rochas založil módní firmu v roce 1925. Rochas nabízí širokou škálu vůní. Jeho nejslavnější parfém Femme zabalený do krajky byl v roce 1990, 35 let po jeho smrti, znovu uveden do prodeje. Další velmi známou vůní této okouzlující značky je například aldehydově staromódní Madame Rochas, lehká Eau De Rochas či mladistvá Poupée.