Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelená
2 299 Kč 2 149 Kč

Šlapací traktor Rolly Kid v zeleném provedení, jehož součástí je také vlečka. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys je vhodné pro děti již od 2,5 let.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou modrý
2 299 Kč

Šlapací traktor s přívěsným vozíkem je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Vlečku lze jednoduše kdykoliv odpojit. Řetěz je veden vnitřkem traktoru a má možnost dopnutí. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Udělá radost každému malému traktoristovi.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený
3 569 Kč 3 329 Kč

Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 6920
3 699 Kč 2 919 Kč

Úžasný šlapací traktor v designu populárního Johna Deera v zeleném provedením. Traktor má posuvné sedátko. Vhodné pro děti od 3 let a nosnost byla testována na 100 kg. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s Farm vlečkou - žlutý-27%
3 699 Kč 2 699 Kč

Akce

Krásný dětský šlapací traktor Roll Junior, jehož součástí je také Farm vlečka. Vhodné pro děti již od 3 let. Traktor je vybaven posunovacím sedátkem a dopínám řetězu. Velmi kvalitní a detailní provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s nakladačem a vlekem
4 899 Kč 3 869 Kč

Šlapací traktor Rolly Junior John Deere s vlečkou patří mezi speciální modely značky Rolly Toys. Traktor má nastavitelné sedadlo se zádovou opěrkou. Kapota v přední části je otevírací. Řetěz a celý systém je krytý, pedály jsou nastavitelné.

Rolly Toys Zahradní kolečko zelené
866 Kč 549 Kč

Zahradní kolečko v zelené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - zelený II.
2 685 Kč 2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný dětský šlapací traktor Rolly Kid v zeleném provedením, jehož součástí je také vlečka. Vhodné pro děti již od 2,5 let. Velmi kvalitní a odolné provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou - červený
2 512 Kč 2 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Zetor 11441 červený
2 300 Kč 2 009 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor s licencí klasického Zetoru 11441. Provedení v červené barvě. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Posuvné sedátko umožňuje jízdu i vyšším dětem. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Farmtrac John Deere 6210
4 949 Kč 4 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor Farmtrac John Deere 6210R od značky Rolly Toys. Traktor má nastavitelnou sedačku, zcela zakrytý pohon na řetěz s nastavitelnou klikou šlapky a extra pevnou 12 mm ocelovou zadní osu. bezhlučná kola.

Rolly Toys Šlapací tříkoka J. Deere Trac s přívěsem a zvukem
2 098 Kč 1 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zelená šlapací tříkolka s přívěsem v designu populárního Johna Deera. Tříkolka je vhodná pro děti již od 2 let. Má volant s houkačkou a také se zvukem motoru. Velmi kvalitní a detailní propracovaní značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Deutz s přívěsem a nakladačem
3 570 Kč 3 109 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šlapací traktor Deutz s přívěsem a nakladačem. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Šlapací traktor New Holland TVT190 s vlečkou
2 747 Kč 2 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šlapací traktor Rolly Kid s vlečkou od známého výrobce techniky New Holland model TVT190. Traktor je lehce ovladatelný a stabilní, má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
599 Kč

Zahradní kolečko červené Červené zahradní kolečko je skvělý dárek pro malého zahradníka, který teď může pomoci zaneprázdněným rodičům s prací na zahradě. Kromě práce kolem domu se hodí i na pískoviště, kde si malý pomocník může zahrát na Bořka Stavitele.

Rolly Toys Vlečka s kládami "Timber Trailer" 2-osá-zelená
2 527 Kč 2 129 Kč

Jedinečná dětská vlečka 2-osá Timber Trailer v zeleném provedení. Součástí balení je také 5 plastových klád a vlečku je možné vyklápět. Vhodné pro děti od 3 let. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Nakladač pro traktory Rolly Kid
981 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nakladač pro traktory Rolly Kid Doplň svoji sbírku! Nakladač je určený pro traktůrky Rolly Kid. Nakládací lžíce Rolly Kid je kompatibilní pouze s traktory Rolly Kid – řada 01 a řady 02. Materiál plast. Vysoká kvalita. Barva dle obrázku.

Rolly Toys Rolly tanker 2osý-stříbrný
2 455 Kč 1 999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásný dětský tanker 2 osý ve stříbrnném provedení lze připojit k vozítkům Rolly Toys. Vhodné pro děti od 3 let. Velmi kvalitní a odolné provedení.

Rolly Toys Nástavec pro nakládání klád
759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plastový drapák na čelní nakladač šlapacích traktorů ROLLY TOYS Možnost manipulace a nakládka sena, slámy a plastových klád Drapák lze připojit na nakladače a šlapadla řady ROLLY TOYS FARMTRAC, X-TRAC, TRAC, FARMTRAC CLASSIC, FARMTRAC PREMIUM Vhodné pro děti : 3 – 10 let Rozměry : 420 × 350 × 300 mm

Rolly Toys Volant s houkačkou v kartonu
639 Kč

Rolly Toys Volant s houkačkou. Skvělý doplněk pro šlapací traktůrky od firmy Rolly Toys. Volant s houkačkou na baterie. Volant vydává zvuk startujícího traktůrku a klaksonu. Vyrobeno z odolného plastu. Rozměry: 20 × 10 cm Vaha: 0,4 kg Rolly Toys Volant s houkačkou je vhodný pro děti od 3 let.

Rolly Toys Nakladač pro traktory Farmtrac a X-Trac
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nakladač v černo-žlutém provedení Farmtrac a X-Trac vyroben z kvalitního materiálu německou firmou Rolly Toys. Doplň svůj šlapací traktor tímto propracovaným čelním nakladačem a buď o krok dál před svými kamarády. S tímto nakladačem můžeš nakládat drobný materiál, jako je písek a podobně.

Rolly Toys Šlapací traktor Farmtrac Claas Axos s předním nakladačem
5 999 Kč

Šlapací traktor Farmtrac Claas Axos s předním nakladačem představuje jednu z kvalitních hraček německé firmy Rolly Toys nejen pro kluky a nejen na zahradu. Radost udělá každému milovníku zemědělských strojů. Šlapací traktor zaručuje dětem i fyzický pohyb, což jim v dnešní době často chybí.

Rolly Toys Zahradní kolečko červené
866 Kč 589 Kč

Zahradní kolečko v červené barvě pro malé zahradníky má stabilní kolečko, kovovou misku a plastové rukojeti. Je určené k převážení menších břemen.

Rolly Toys Šlapací traktor John Deere 7930
5 073 Kč 3 999 Kč

Šlapací traktor od známého výrobce techniky John Deere model 7930. Traktor má velká plastová kola a dopínatelný řetězový pohon. Je vybaven vyklápěcí kapotou a posuvným sedátkem. Velmi kvalitní plastové provedení značky Rolly Toys.

Rolly Toys Rolly Digger žlutý
1 742 Kč 1 499 Kč

Krásný dětský bagr Rolly Digger ve žlutém provedení. Bagrem můžete otáčet a součástí je také velké rameno s pojistkou. Velmi kvalitní provedení značky Rolly Toys je vhodné pro děti od 3 let.

Rolly Toys Šlapací traktor X-Track s nakladačem
5 299 Kč 4 189 Kč

Šlapací traktor X-Trac v červené barvě je připraven pro malé traktoristy. Traktor s čelním nakladačem má otevíratelnou kapotu motoru, posuvné sedátko, nastavitelné pedály a dopínatelný řetězový pohon. Snadno ho dovybavíte dalším příslušenstvím nebo vlekem. S tímto traktůrkem si vaše dítě bude připadat jako neohrožený traktorista.

Rolly Toys Šlapací traktor X-Trac s vlečkou Junior červený
5 699 Kč 4 489 Kč

Šlapací traktor X-Trac s vlečkou Junior je vhodný pro děti od 3 let. Červeno-černé provedení je vhodné pro dívky i chlapce. Děti ocení funkční přední nakladač a prostornou vlečku na převoz nákladu. Traktor má nastavitelnou sedačku, zcela zakrytý pohon na řetěz s nastavitelnou klikou šlapky.

Rolly Toys Šlapací traktor Farmtrac John Deere s vlečkou
5 399 Kč 4 269 Kč

Šlapací traktor Farmtrac John Deere s nakladačem a vlečkou je vhodný pro děti od 3 let. Žluto-zelené provedení je vhodné pro dívky i chlapce. Děti ocení funkční přední nakladač a prostornou vlečku na převoz nákladu. Hračka kopíruje design opravdového zemědělského stroje. Traktor má nastavitelnou sedačku, zcela zakrytý pohon na řetěz s nastavitelnou klikou šlapky, tichá kola, řiditelnou přední nápravu.

Rolly Toys Rolly Digger John Deere zelený
2 038 Kč 1 649 Kč

Rolly Digger John Deere zelený bagr obstará každou práci na zahradě. Děti na bagru mohou sedět nezávisle na otáčení o 360°. Patentované bezpečnostní s automatickým blokováním nakládacího ramene.

Firma Rolly Toys vznikla v roce 1938 v německu jako rodinný podnik. Tento něměcký výrobce dětských šlapacích traktorů a automobilů, které se vyznačují vysokou kvalitou a promyšleným designem. Hračky se vyrábějí přímo v Něměcku s typickou precizností a citem pro detail. Značka klade velmi vysoké požadavky na herní hodnotu, kvalitu a bezpečnost. Firma spolupracuje s předními výrobci zemědělských strojů, a proto mají šlapací traktory tak proracované detaily a reálný vzhled.

Firma Rolly Toys vznikla v roce 1938 v německu jako rodinný podnik. Tento něměcký výrobce dětských šlapacích traktorů a automobilů, které se vyznačují vysokou kvalitou a promyšleným designem. Hračky se vyrábějí přímo v Něměcku s typickou precizností a citem pro detail. Značka klade velmi vysoké požadavky na herní hodnotu, kvalitu a bezpečnost. Firma spolupracuje s předními výrobci zemědělských strojů, a proto mají šlapací traktory tak proracované detaily a reálný vzhled.