Rubik Rubikova kostka hlavolam-22%
359 Kč

279 Kč

Akce

Rubikova kostka je nejoblíbenější a nejprodávanější hlavolam všech dob. Tento mechanický hlavolam se stal hitem na přelomu 70. let 20. století a baví děti i dospělé dodnes.


Rubik Rubikova kostka hlavolam Void
409 Kč

349 Kč

Rubikova kostka Void je vylepšená verze klasické 3×3×3 Rubikovy kostky. Tuto variantu vynalezl Katsuhiko Okamoto. Obtížnost této verze je podobný jako u Rubikovi kostky 4×4×4. Vhodné od 8 let.


Rubik Rubikova kostka 2x2 + skladánka prsteny
299 Kč

249 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku ve verzi 2×2 a skládanku Prteny potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.


Rubik Rubikova kostka  přívěšek + skladánka Triamid
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku- klíčenku a hlavolam Triamid potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.


Rubik Rubikova kostka Junior 2x2
239 Kč

Rubikova kostka je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších hlavolamů na světě. Verze Junior 2×2 je určena pro začátečníky i pro nejmladší hráče, kteří s řešením hlavolamů teprve začínají. Nabízí tři úrovně hry, ve kterých se hráči seznámí se základy skládání tohoto hlavolamu.


Rubik Rubikova kostka - sada Speed Cube
539 Kč

489 Kč

Chcete se ve skládání Rubikovy kostky posunout na doslova profesionální úroveň a třeba i zlomit světový rekord? K dosažení těchto cílů vám pomůže tato sada obsahující pružinu pro nastavení napětí v kostce a výkonné mazivo.


Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
459 Kč

322 Kč

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?


Rubik Rubik's Race - společenská hra
599 Kč

489 Kč

Užijte si novou dimenzi hry s klasickým populárním hlavolamem Rubikova kostka. Vaším úkolem je složit vzor podle vylosované předlohy dříve než soupeř. Hra je skvělá na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a vnímání.


Rubik Rubikův barevný hlavolam Twist
349 Kč

299 Kč

Zvládáte složení klasické Rubikovy kostky levou zadní a hledáte novou výzvu? Rubikův barevný hlavolam Twist by pro vás mohl být tím pravým. Poradíte si i s hlavolamem, který může mít podobu tisíců tvarů?


Rubik Rubik trio - 4X4, 3X3, 2X2
999 Kč

859 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovy kostky ve verzích 3×3, 4×4 a 2×2 potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.


Rubik Rubikova kostka 2x2 + skladánka UFO
299 Kč
292 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku ve verzi 2×2 a skládanku Ufo potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.


Rubik Rubikova kostka hlavolam 4x4
569 Kč

499 Kč

Rubikova kostka je jeden z celosvětově nejznámějších hlavolamů. Vaším úkolem v něm je na složit kostku tak, aby na každé její straně byly pouze dílky stejné barvy. V tomto případě se jedná o náročnější verzi kostky se 4 × 4 dílky.