Rubik Rubikova kostka Originál-22%
359 Kč 279 Kč

Akce

Rubikova kostka je nejoblíbenější a nejprodávanější hlavolam všech dob. Tento mechanický hlavolam se stal hitem na přelomu 70. let 20. století a baví děti i dospělé dodnes.

Rubik Rubikova kostka hlavolam Void-19%
409 Kč 329 Kč

Akce

Rubikova kostka Void je vylepšená verze klasické 3×3×3 Rubikovy kostky. Tuto variantu vynalezl Katsuhiko Okamoto. Obtížnost této verze je podobný jako u Rubikovi kostky 4×4×4. Vhodné od 8 let.

Rubik Rubikova kostka 2x2
159 Kč

Akce

Rubikova kostka je populární logickou hračkou, kterou vytvořil v roce 1974 Erno Rubik. Hra s kostkou je založena na takovém uspořádání čtverečků, aby se na každé stěně nacházela vždy stejná barva. Vyzkoušejte svoji zručnost a trpělivost při jejím skládání!

Rubik Rubikova kostka 2x2 + skladánka prsteny
299 Kč 249 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku ve verzi 2×2 a skládanku Prteny potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.

Rubik Rubikova kostka 3x3x1 Edge
249 Kč

Novinka

Rubikova kostka 3×3×1 Edge je jednovrstvá kostka, která se skládá s 9 dílků ve čtverci. Přináší tak nové možnosti, jak potrénovat své logické myšlení a zručnost. S touto neotřelou kostkou vytvoříte rotací různé obrazce, než dosáhnete klasického cíle, aby každá strana měla stejnou barvu.

Rubik Rubikova kostka 5x5
749 Kč 669 Kč

Novinka

Rubikova kostka 5×5 je nejtěžší výzva pro fanoušky. Klasická kostka má totiž mnohem odolnější tištěné barvy na čtverečcích a hladce plynulý mechanismus, který je rovněž i rychlejší než kdy dřív.

Rubik Rubikova kostka hlavolam 4x4-22%
569 Kč 439 Kč

Akce

Rubikova kostka je jeden z celosvětově nejznámějších hlavolamů. Vaším úkolem v něm je na složit kostku tak, aby na každé její straně byly pouze dílky stejné barvy. V tomto případě se jedná o náročnější verzi kostky se 4 × 4 dílky.

Rubik Rubikova kostka Mirror Cube
399 Kč 349 Kč

Novinka

Rubikova kostka Mirror cube je zkroucená verze klasické Rubikové kostky 3×3. Přináší tak nové možnosti, jak potrénovat své logické myšlení a zručnost. S touto neotřelou kostkou vytvoříte rotací různé obrazce, než dosáhnete klasického cíle, aby každá strana měla stejnou barvu.

Rubik Rubikova kostka Junior 2x2-29%
239 Kč 169 Kč

Akce

Rubikova kostka je jedním z nejznámějších a nejpopulárnějších hlavolamů na světě. Verze Junior 2×2 je určena pro začátečníky i pro nejmladší hráče, kteří s řešením hlavolamů teprve začínají. Nabízí tři úrovně hry, ve kterých se hráči seznámí se základy skládání tohoto hlavolamu.

Rubik Rubikova kostka - sada Speed Cube-33%
539 Kč 359 Kč

Akce

Chcete se ve skládání Rubikovy kostky posunout na doslova profesionální úroveň a třeba i zlomit světový rekord? K dosažení těchto cílů vám pomůže tato sada obsahující pružinu pro nastavení napětí v kostce a výkonné mazivo.

Rubik Rubikova kostka - Věž 2x2x4
459 Kč 399 Kč

Varianta Rubikovy kostkyve tvaru věže přináší novou dimenzi řešení tohoto dnes již kultovního hlavolamu. Poradíte si i v případě, kdy hlavolam mění svůj tvar a prvním krokem řešení je tedy dostat jej do tvaru 2×2×4?

Rubik Rubik's Race - společenská hra
599 Kč 519 Kč

Užijte si novou dimenzi hry s klasickým populárním hlavolamem Rubikova kostka. Vaším úkolem je složit vzor podle vylosované předlohy dříve než soupeř. Hra je skvělá na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a vnímání.

Rubik Rubikův barevný hlavolam Twist-25%
349 Kč 259 Kč

Akce

Zvládáte složení klasické Rubikovy kostky levou zadní a hledáte novou výzvu? Rubikův barevný hlavolam Twist by pro vás mohl být tím pravým. Poradíte si i s hlavolamem, který může mít podobu tisíců tvarů?

Rubik Rodinné balení
599 Kč 549 Kč

Novinka

Dárkové balení oblíbených kostek obsahuje rovnou tři velikosti: 3×3, 2×2 a přívěsku 3×3 a nabízí tak celistvou zábavu pro celou rodinu. Potrénujte své logické myšlení společně se zručností a dosáhněte klasického cíle, aby každá strana měla stejnou barvu.

Rubik Rubik trio - 4X4, 3X3, 2X2-24%
999 Kč 759 Kč

Akce

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovy kostky ve verzích 3×3, 4×4 a 2×2 potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.

Rubik Rubikova kostka 2x2 + skladánka UFO
299 Kč

Dárkové balení oblíbených hlavolamů obsahující Rubikovu kostku ve verzi 2×2 a skládanku Ufo potěší všechny fanoušky logických her. Nový mechanismus umožňuje hladší a rychlejší otáčení kostky.