-50%
Salomon Prolog 25 Bag Baja Blue/Spectrum Blue
1x

Salomon Prolog 25

1 350 Kč
669 Kč
Akce

Salomon Prolog 25 je menší taška s odolným nepromokavým dnem. Oddělení pro čisté a špinavé prádlo využijete pro věci do posilovny a fitness centra.

Od prodejce MALL
-34%
Salomon Shiva White 110 cm
1x

Salomon Shiva White

990 Kč
649 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dámské on-piste sjezdové hole špičkové kvality. Salomon Shiva White jsou vyrobeny z hliníku, který jim propůjčuje svou lehkost a odolnost.

Od prodejce MALL
Salomon Arctic 115 cm Black 2018
4x

Salomon Arctic Black

789 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní sjezdové hole. Salomon Arctic Black jsou vyrobeny z hliníku, díky čemuž jsou velmi lehké a pevné. Hole disponují kvalitním poutkem a ergonomickou rukojetí.

Od prodejce MALL
Salomon X North 130 cm White 2018
6x

Salomon X North

699 Kč

Lehké pánské sjezdové hole o průměru 18 mm. Salomon X North jsou vyrobeny z hliníku, který zabezpečuje dobrou pružnost a pevnost při zachování nízké hmotnosti. Komfort pro lyžaře je zajištěn poutkem Standard a ergonomickou rukojetí z příjemného materiálu.

Od prodejce MALL
-22%
Salomon Quest Charge Black L 59-62 cm

Salomon Quest Charge

3 890 Kč
3 019 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská přilba disponuje Airflow systémem, který umožňuje regulovat proudící vzduch a odvod tepla. Skořepina EPS 4D ochrání vaši hlavu i při šikmém prudkém nárazu. Salomon Quest Charge má nastavitelnou velikost. Součástí helmy je i odnímatelná podšívka.

Od prodejce MALL
-14%
Salomon S-LAB X ALP 20, Union Blue - Black - Alpha Yellow

Salomon S-LAB X ALP 20, Union Blue - Black - Alpha Yellow

3 250 Kč
2 790 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Speciální skialpinistický batoh vyvinutý pro rychlý pohyb v horském prostředí. Revoluce v mountainneering-skialp batozích, testováno Kilianem Jornetem. Skvěle přístupný i bez nutnosti sundávat batoh ze zad.

Salomon Juke Black/Univ Silver

Salomon Juke

990 Kč
859 Kč

Dětské lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UV zářením. Mají cylindrická skla s širokým zorným polem. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Juke jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Od prodejce MALL

Přední světoví horalé v roli tvůrců předních světových výrobků do hor

Salomon se zrodil roku 1947 v srdci Francouzských Alp, kolébce moderního horolezectví. Pro Salomon typické zaujetí inovativním designem a vášeň pro horské sporty daly vzniknout široké škále nových revolučních koncepcí v oblasti vázání, bot, lyží a oblečení pro alpské i severské lyžování. Přinesly také novátorská řešení v oblasti obuvi, oblečení a výstroje pro snowboarding, extrémní sporty, horolezectví, pěší turistiku, trail running a spoustu dalších sportů.

Prostřednictvím designu orientovaného na funkčnost vnáší Salomon do horských sportů inovace a pokrok; nové nápady mění v činy a posouvá hranice možností. Odkaz, kultura a odhodlání spojuje u Salomonu jediná prostá myšlenka: přední světoví outdooroví sportovci v roli tvůrců předních světových výrobků do hor. Salomon má sídlo ve francouzském Annecy.