Sambro Pokémon: velká sada školních potřeb
139 Kč

Pokémon – sada školních potřeb Vyraž do školy správně vybaven se sadou školních potřeb Pokémon! Sada obsahuje: 1× poznámkový blok, 1× guma, 1× ořezávátko, 2× zvýrazňovač, 2× tužka, 2× kuličkové pero, 6× barevná tužka, 1× pravítko

Sambro Batoh Frozen
200 Kč 180 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětský batoh vhodny do skolky

Sambro Adventní kalendář Frozen
299 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje např. samolepky, razítka, voskovky, fixy, notýsek, přívěšek, 10-ti barevnou propisku, prstýnek, kaleidoskop, bludiště, káču – vše s motivem Frozen.

Sambro Adventní kalendář Cars McQueen a Burák
259 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje voskovky, gumy na gumování, razítka, bloček, pastelky, fixy, lepidla, polštářek na inkoust – vše s motivem Cars.

Sambro Adventní kalendář Mimoni
259 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje razítka, samolepky, holografické samolepky, gumy na gumování, 3D „puzzle“ gumy na gumování – vše s motivem Mimoni.

Sambro Adventní kalendář Frozen II
319 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje samolepky, holografické samolepky, razítka, gumy, gumové postavičky – vše s motivem Frozen.

Sambro Adventní kalendář Littlest Pet Shop LPS
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje notýsek, razítka, samolepky, píšťalka, propiska, voskovky, gumy, bludiště, kaleidoskop a další  – vše s motivem LPS.

Sambro Adventní kalendář Princezny Disney Princess
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje notýsek, razítka, samolepky, píšťalka, propiska, voskovky, gumy, bludiště, kaleidoskop a další  – vše s motivem Disney Princess.

Sambro Magnetická kreslící tabulka Paw Patrol
199 Kč

Magnetická kreslící tabulka s razítky v designu Tlapková Patrola. Kresli, smaž a zase kresli – není třeba žádné tužky či papíru! Sada obsahuje šablonu, magnetickou tabulku, magnetické škrabátko, 2 magnetická razítka a magnetickou tužku.

Sambro Magnetická kreslící tabulka Frozen 2 Ledové království
199 Kč

Magnetická kreslící tabulka s razítky v designu Frozen 2. Kresli, smaž a zase kresli – není třeba žádné tužky či papíru! Sada obsahuje magnetickou tabulku, magnetické škrabátko, 2 magnetická razítka, šablonu a magnetickou tužku. Tužka je připevněna k tabulce provázkem, aby ji děti neztratily.

Sambro Adventní kalendář Princezny Disney Princess II
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje razítka, samolepky, holografické samolepky, gumy, 3D gumové postavičky  – vše s motivem Disney Princess.

Sambro Magnetická kreslící tabulka Frozen Olaf
199 Kč

Magnetická kreslící tabulka s razítky v designu Frozen. Kresli, smaž a zase kresli – není třeba žádné tužky či papíru! Sada obsahuje magnetickou tabulku, magnetické škrabátko, 2 magnetická razítka a magnetickou tužku. Tužka je připevněna k tabulce provázkem, aby ji děti neztratily.

Sambro Jak vycvičit draka figurky - krabička s překvapením
49 Kč

Nechte se překvapit! Který drak se skrývá v balení? V každé krabičce naleznete náhodně 1 figurku z 8-mi dráčků ze série Jak vycvičit draka Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5–6cm. Oficiální licence.

Sambro Paw Patrol figurky - krabička s překvapením
59 Kč

Nechte se překvapit! Který hrdina ze série Tlapková Patrola se skrývá v balení? V každé krabičce naleznete náhodně 1 figurku z 8-mi designů hrdinů Paw Patrol. Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5cm. Oficiální licence.

Sambro Dětský batoh Avengers k vymalování 28cm červený
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vymalujte si vlastní batoh!

Dětský batoh se sadou fixů k vymalování. V balení 5 různobarevných fixů na textil. Hlavní kapsa na zip. Nastavitelné popruhy. Ouško na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Oficiální licence. Rozměry cca. 21×28×9cm.

Sambro Barbie figurky - krabička s překvapením
49 Kč

Nechte se překvapit! Která Barbie se skrývá v balení? V každé krabičce naleznete náhodně 1 figurku Barbie. Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5–6cm. Oficiální licence.

Sambro Magnetická kreslící tabulka Avengers
199 Kč

Magnetická kreslící tabulka s razítky v designu Avengers. Kresli, smaž a zase kresli – není třeba žádné tužky či papíru! Sada obsahuje magnetickou tabulku, magnetické škrabátko, 2 magnetická razítka a magnetickou tužku. Tužka je připevněna k tabulce provázkem, aby ji děti neztratily.

Sambro Pokladnička L.O.L Surprise s počítáním EUR mincí
159 Kč

Licenční kovová pokladnička LOL Surprise.

Pokladnička s počítáním EUR mincí – po vhození mince zobrazí její hodnotu a přičte ji k celkové hodnotě uspořené částky. Oficiální licence. Průměr cca. 11,5cm, výška cca. 17cm.

Sambro Dětský batoh Frozen 2 třpytivý 32cm Barva: FIALOVÁ
159 Kč

Dětský třpytivý batůžek v designu Frozen 2.

1 kapsa na zip s ozdobným zipem v designu Frozen. Nastavitelné polstrované popruhy. Ouško na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Třpytivá přední strana, lehce omyvatelná. Výběr ze 2 designů batůžku. Oficiální licence. Rozměry cca. 27×32×9cm.

Sambro Trolls Trollové - krabička s překvapením
49 Kč

Nechte se překvapit! Který Trollík se skrývá v balení? V každé krabičce naleznete náhodně 1 figurku z 7-mi kamarádů ze série Trolls. Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5–6cm. Oficiální licence.

Sambro Toy Story figurky gumy na gumování + krabička s překvapením sada 6ks
199 Kč

Nechte se překvapit! Který hrdina z Toy Story se přidá ke kamarádům? V balení naleznete 5 figurek hrdinů Toy Story + 1 krabičku se skrytou figurkou. Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5cm. Oficiální licence.

Sambro Přívěsek na klíče Fortnite 3D / klíčenka Fortnite 3D
85 Kč

3D klíčenka / přívěsek v designu Fortnite.

Stylový přívěsek na klíče, batohy apod. Velikost cca. 7cm. 3D tvar – plnohodnotná figurka (nejedná se o levnou „plochou“ klíčenku). 36 různých designů – odesíláme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti. Oficiální licence.

Sambro Dětský batoh Avengers 3D 31 cm červený
239 Kč

Originální dětský batoh s 3D efektem.

3D efekt na přední straně. Hlavní kapsa na zip. Polstrované nastavitelné pásy, ouško pro zavěšení či pohodlné přenášení. Rozměry cca. 27×31×10cm. Oficiální licence.

Sambro Disney figurky - krabička s překvapením
49 Kč

Nechte se překvapit! Která Disney postavička se skrývá v balení? V každé krabičce naleznete náhodně 1 figurku z 8-mi designů hrdinů Disney příběhů. Figurky jsou z tvrdé gumy, jdou složit a rozložit a lze je použít i jako gumu na gumování. Velikost figurek cca. 5cm. Oficiální licence.

Sambro Dětská peněženka Frozen 2 třpytivá
99 Kč

Stylová dětská peněženka na suchý zip.

Rozkládací peněženka s motivem Frozen 2. Třpytivá přední strana peněženky. Kapsa na zip na bankovky, 3 další kapsy (na vizitky, karty apod.). Rozměr 18×12cm, 22,5×12cm (rozložená). Oficiální licence.

Sambro Dětský batoh Cars Auta k vymalování 28cm červený
109 Kč

Vymalujte si vlastní batoh!

Dětský batoh se sadou fixů k vymalování. V balení 5 různobarevných fixů na textil. Hlavní kapsa na zip. Nastavitelné popruhy. Ouško na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Oficiální licence. Rozměry cca. 21×28×9cm.

Sambro Kreativní sada - vyrob si vodní šumivou bombu - srdce
59 Kč

Vyrob si vlastní šumivou bombu do koupele ve tvaru srdce! Kreativní sada pro výrobu šumivé bomby do koupele. Sada obsahuje vše potřebné – formičku ve tvaru srdce a ingredience pro výrobu bomby. Stačí přidat jen vodu a máte vyrobenu šumivou bombu do koupele pro spoustu zábavy! Rozměry balení cca.

Sambro Deník - diář Frozen 2 se zamykacím boxem a příslušenstvím
229 Kč

Diář Frozen 2 + příslušenství. Balení obsahuje linkovaný diář s tvrdými deskami A5 v designu Frozen 2, tajný box na zámeček + 2 klíčky, třpytivá gelová pera, 100ks nalepovacích diamantíků, 2 archy se samolepkami, visačky na dveře, mini obálky, poznámkvý papír. Baleno v dárkové krabičce.

Sambro Dětský batoh Želvy Ninja TMNT 3D 31 cm zelený
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální dětský batoh s 3D efektem.

3D efekt na přední straně. Hlavní kapsa na zip (zip v designu Želvy Ninja). Polstrované nastavitelné pásy, ouško pro zavěšení či pohodlné přenášení. Rozměry cca. 27×31×10cm. Oficiální licence.

Sambro Kroužkový blok Frozen 3D A5
59 Kč

Licenční kroužkový blok A5. Obálka s 3D lentikulárním efektem (obrázky se při různém úhlu pohledu mění). Linkované listy s motivem Frozen na každé stránce (cca. 80 listů). Oficiální licence.

Sambro Panenka Disney Princess Squishy Palz pěnová s vůní 10cm
149 Kč

Voňavá pěnová panenka Disney Princess. Panenka je vyrobena z měkkého pěnového materiálu, lze ji zmáčknout a po chvíli se vrátí zpět do původního tvaru. Panenka je zároveň napuštěna jemnou vůní a holčičky si s ní tak vydrží hrát velmi dlouho!

Sambro Penál / pouzdro / cestovní taštička LEGO
69 Kč

Stylový penál / taštička v designu Lego.

Víceúčelové použití – penál, cestovní/kosmetická taštička apod. Zavírání na zip, omyvatelný materiál. Oficiální licence. Rozměry cca. 22×8cm.