Samsonite

Samsonite Peněženka dámská LADY CHIC II rozkládací kožená modrá

Samsonite Peněženka dámská LADY CHIC II rozkládací kožená červená

2 099 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zapínání na klapnu s patentkem + vnitřní velká kapsa na zip (na drobné mince) ; 13× kapsa na vizitky nebo kreditní karty; velká vnitřní kapsa na drobné mince na zip s jednoduchou přepážkou; slída na fotografie; 7× kapsa na velké doklady; oddělení na papírové

Firma Samsonite patří mezi světově uznávanou značku, která se zabývá výrobou kvalitních cestovních tašek, kufrů a brašen pro notebooky. Hodí se na cesty do práce, do školy i kolem světa. Firma byla založena v roce 1910, kdy bratři Shwayderové vyrobili první dřevěný kufr, poté se společnost rozvíjela závratnou rychlostí: začíná vyrábět kufříky se zámky, poté se objevují kolečka, firma začíná používat odlehčené umělé hmoty a mnohé další detaily, které dělají z výrobků Samsonite prvotřídního odborníka.

Samsonite je největší světový prodejce cestovních zavazadel a příslušenství. Samsonite vyrábí zejména zavazadla, dámské i pánské tašky, brašny, brašny na notebooky, aktovky, obaly na oblek, kabelky, kosmetické kufříky, toaletní tašky, batohy.