Savic Koule Hamster plastová 18 cm
223 Kč

Zorbovací koule disponuje větracími otvory, které zajišťují přisun vzduchu. Umožňuje křečkům volný pohyb po bytě, aniž by se zatoulal pod podtel či skříň. Savic Koule Hamster plastová 18 cm je ideální pro všechny majitele malých hlodavců.

Savic Napáječka Biba plastová 22,5 cm
109 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Napáječka pro hlodavce disponuje kovovou trubičkou s kuličkou, která reguluje průtok vody. Je vhodná do všech klecí. Savic Napáječka Biba plastová 22,5 cm je vyrobena z plastu.

Savic Napáječka Biba plastová 25,5 cm
150 Kč

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.

Napáječka pro hlodavce disponuje kovovou trubičkou s kuličkou, která reguluje průtok vody. Je vhodná do všech klecí. Savic Napáječka Biba plastová 25,5 cm je vyrobena z plastu.

Savic Krmítko velké 15 cm
80 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Praktické krmítko bude dělat radost nejen vám, ale hlavně ptáčkům. Je vyrobeno z odolného plastu. Savic Krmítko velké 15 cm je ideální do interiéru i exteriéru.

Savic miska pro psa plastová Savic picnic Varianta: 5
49 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická plastová miska vhodná na krmení či vodu.

materiál: z pevného plastu

vhodná pro všechny rasy psů

možnost mýt v myčce   POZOR: Dodané barvy se mohou lišit v závislosti na současné zásoby skladu.

Savic Koupelna činčila 26 x 23 x 15 cm
289 Kč

Oválná koupelna s okrajem je určena pro udržování péče o srst. Stači ji naplnit koupacím pískem. Je vyrobena z plastu. Savic Koupelna činčila 26 × 23 × 15 cm je ideální pro všechny majitele činčil.

Savic Krmítko s bidýlkem 16 cm
77 Kč

Praktické krmítko bude dělat radost nejen vám, ale hlavně ptáčkům. Je vyrobeno z odolného plastu a opatřeno bidýlkem. Savic Krmítko s bidýlkem 16 cm je ideální do interiéru i exteriéru.