10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Seva Stavebnice Rodina – Veliká Seva Stavebnice Rodina – Veliká
Seva Stavebnice Rodina – Veliká

Tradiční stavebnice Seva Rodina Veliká obsahuje 915 dílků. Stavebnice je určena spíše malým stavitelkám. Slečny si tak mohou postavit třeba kočárek nábytek, kuchyňku nebo cokoli jiného. Tím ale hraní a stavení končit nemusí. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva 5 JUMBO Seva Stavebnice Rodina – Veliká
Seva 5 JUMBO

Velká stavebnice Seva 5 JUMBO je mimořádně dodávána v plastovém boxu jako limitovaná série k 30. výročí SEVY. Jednoduché skládání stavebnice rozvíjí kreativitu dítěte. Stavebnice obsahuje 1064 dílků, mezi kterými nechybí mechanická převodovka.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Seva Ukaž!, co víš? Seva Stavebnice Rodina – Veliká
Seva Ukaž!, co víš?

Ukaž co víš obsahuje 256 otázek. Dokážete na ně odpovědět,…?. Ukaž co víš – Vás doslova nabádá. Ověřte si znalosti, které máte. Hra s magnetickým systémem je testem, soutěží i didaktickou pomůckou, která Vás při kapacitě 256 otázek a odpovědí dokonale zabaví.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Žáčku! Ukaž! Co víš? Seva Stavebnice Klasik – Největší
Seva Žáčku! Ukaž! Co víš?

Vědomostní hra Žáčku! Ukaž! Co víš?, by neměla chybět v žádné domácnosti. Zabaví celou rodinu! Porovnejte si svoje dovednosti z celkem 14ti okruhů.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Stavebnice 3 Jumbo Seva Stavebnice Klasik – Největší
Seva Stavebnice 3 Jumbo

Stavebnice Seva 3 obsahuje 1074 stavebních prvků. Můžete si například sestavit autíčko, domeček, jeřáb, vláček, letadlo a další…

můžete mít 18.7. - 19.7.

Seva Stavebnice Klasik – Největší Seva Stavebnice Klasik – Největší
Seva Stavebnice Klasik – Největší

Tradiční stavebnice Seva Klasik Největšíje variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit třeba traktor, vrtulník, stavby i výtvory dle vlastní fantazie Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Tím ale hraní a stavení končit nemusí. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Klasik - Jednička Seva Stavebnice Seva 4 UNI
Seva Klasik - Jednička

Stavebnice Seva Klasik – Jednička je originální česká skládačka, ze které mohou děti postavit auta, letadla, lodě a domy podle přiložených návodů nebo dle vlastní fantazie. Tato stavebnice podpoří kreativitu a tvořivost vašeho dítěte. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Stavebnice Seva 4 UNI Seva Stavebnice Seva 4 UNI
Seva Stavebnice Seva 4 UNI

Stavebnice Seva 4 UNI obsahuje 670 speciálních dílků, ze kterých si můžete sestavit traktor s vlekem, nábytek, domeček, stíhací letoun, formuli …

můžete mít 18.7. - 19.7.

Seva Doprava Truck Seva Stavebnice Seva 4 UNI
Seva Doprava Truck

Postav si silný Truck, buginu, malý náklaďák a celou řadu dalších strojů, se kterými můžeš jezdit kamkoliv se ti zachce. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva První stavebnice Blok 36ks Seva Kouzelný míček - Magic ball růžový
Seva První stavebnice Blok 36ks

První stavebnice BLOK rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Stavebnice nabízí obrovské možnosti a díky variabilitě z ní sestavíte téměř cokoliv. Neobsahuje malé dílky proto je ideální i pro nejmenší děti.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Doprava - Hasiči Seva Kouzelný míček - Magic ball růžový
Seva Doprava - Hasiči

Tato stavebnice obsahuje celkem 545 dílků, ze kterých můžete sestavit např. hasičský vůz se zvedací plošinou nebo vůz s velkou cisternou, která se navíc dá i natáčet. Nechybí ani dílky pro sestavení velitelského, neboli technického vozu, díky kterému budete zaručeně na místě nehody jako první.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Kouzelný míček - Magic ball růžový Seva Kouzelný míček - Magic ball růžový
Seva Kouzelný míček - Magic ball růžový

Skvělá hračka pro dechová cvičení. Můžete spolu soutěžit, kdo z Vás udrží míček nejdéle ve vzduchu. Nejen k rozšiřování kapacity plic, ale i jako pomůcka na logopedii. Věkové určení 3+…

můžete mít 19.7. - 22.7.

Seva Kouzelný míček - Magic ball světle modrý Seva Kouzelný míček - Magic ball světle modrý
Seva Kouzelný míček - Magic ball světle modrý

Skvělá hračka pro dechová cvičení. Můžete spolu soutěžit, kdo z Vás udrží míček nejdéle ve vzduchu. Nejen k rozšiřování kapacity plic, ale i jako pomůcka na logopedii. Věkové určení 3+…

můžete mít 19.7. - 22.7.

Seva Stavebnice Klasik - Dvojka Seva Kouzelný míček - Magic ball světle modrý
Seva Stavebnice Klasik - Dvojka

Stavebnice Seva Klasik Dvojka je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavby i výtvory dle vlastní fantazie. Složit z této stavebnice mohou děti třeba letadlo, větrný mlýn nebo jeřáb.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Blok z melásky 36 ks Seva Kouzelný míček - Magic ball světle modrý
Seva Blok z melásky 36 ks

Tato barevná stavebnice je vyrobená z melasy (z cukrové třtiny) Balení obsahuje 36 dílků, ze kterých si můžete sestavit letadlo, domeček a mnoho dalšího.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva stavebnice - armáda speciální jednotka plast 162ks. Seva stavebnice - armáda speciální jednotka plast 162ks.
Seva stavebnice - armáda speciální jednotka plast 162ks.

Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás.

můžete mít 19.7.

Seva Autotransport Seva stavebnice - armáda speciální jednotka plast 162ks.
Seva Autotransport

Model Liaz MS 19 Autotransport v měřítku 1:48 s návěsem pro převoz aut.

můžete mít 23.7. - 25.7.

Seva Monti System MS 08.2 - CONTAINER Seva stavebnice - armáda speciální jednotka plast 162ks.
Seva Monti System MS 08.2 - CONTAINER

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.

můžete mít 23.7. - 25.7.

Seva První největší Kroužky 96 ks Seva Stavebnice - Rodina Kočárek 293 dílků
Seva První největší Kroužky 96 ks

Stavebnice určena pro ty nejmenší děti – pomáhá procvičovat cit v prstíkách a poznávat základní barvy. Všechny stavebnice Všechny stavebnice Kroužky jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Stavebnice - Rodina Kočárek 293 dílků Seva Stavebnice - Rodina Kočárek 293 dílků
Seva Stavebnice - Rodina Kočárek 293 dílků

Stavebnice SEVA Rodina: Kočárek obsahuje 293 dílů.

můžete mít 23.7. - 25.7.

Seva Stavíme Bungalov Seva Stavebnice - Rodina Kočárek 293 dílků
Seva Stavíme Bungalov

Stavebnice Seva stavíme – Bungalov se skvěle hodí na stavbu nejrůznějších malých i velkých domečků. Postavte si klasický domek s terasou, nízký bungalov s velkými dveřmi nebo chatičku se zahrádkou.

můžete mít DNES

Od MALL
Seva Babča Seva Monti System MS 08.3 - BENZINA
Seva Babča

Dětská stavebnice Monti System č.77 – BABČA TATRA 815 – tento model je inspirován skutečnou Tatrou 815 6×6, která se účastnila v roce 2009 jako doprovodný vůz slavné rallye Paříž – Dakar.

můžete mít 23.7. - 25.7.

Seva Monti System MS 08.3 - BENZINA Seva Monti System MS 08.3 - BENZINA
Seva Monti System MS 08.3 - BENZINA

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí.

můžete mít 23.7. - 25.7.

Seva Blok Svět 146 ks Seva Monti System MS 08.3 - BENZINA
Seva Blok Svět 146 ks

První stavebnice BLOK – Svět potěší všechny malé stavitele! Děti díky ní mohou poznat celý svět. Mohou se proletět nad krajinou letadlem, nebo si zajezdit po poli ve vlastním traktoru. Lze také postavit dům, chatu nebo další originální modely, na které si jen vzpomenete!

můžete mít DNES

Od MALL

"Historie firmy Vista Semily, spol. s r.o. se datuje od roku 1949. Po roce 1960 se zařazuje mezi nejvýznamější výrobce hraček a domácích potřeb v tehdejší ČSSR. Kromě hraček z plastických hmot, společenských, didaktických her, polytechnických stavebnic a stavebnic modelů aut Monti system, vyrábí společnost i různé typy vah. V roce 1996 byl výrobní program rozšířen o vývoj a výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl.

Po roce 1960 se zařazuje mezi nejvýznamější výrobce hraček a domácích potřeb v tehdejší ČSSR. Kromě hraček z plastických hmot, společenských, didaktických her, polytechnických stavebnic a stavebnic modelů aut Monti system, vyrábí společnost i různé typy vah. V roce 1996 byl výrobní program rozšířen o vývoj a výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl.

Stavebnice Seva je systém, který umožňuje vytvářet funkční sestavy, podporuje rozvoj fantazie dítěte. Neobsahuje ftaláty. Princip stavění je velice jednoduchý, volně kombinovatelný a lehce pochopitelný. Seva je velmi oblíbená!