Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
světlo Nugget II. Flash Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash
světlo Nugget II. Flash

Zadní blikačka na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a microUSB nabíječka. Nabízí dosvit až 400 metrů a 3 režimy. Sigma světlo Nugget II. Flash je vybaveno fresnelovou čočkou, která poskytuje skvělé rozložení světla.

můžete mít DNES

MALL
Pecka cena
světlo Buster 100 + Nugget II. Flash Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash
světlo Buster 100 + Nugget II. Flash

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a microUSB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 35 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Buster 100 + Nugget II. Flash je vhodné na všechny typy kol.

můžete mít DNES

MALL
Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash
Sigma světlo Buster 300 + Nugget II.Flash

Světlo na kolo disponuje voděodolností IPX4. Součástí je nastavitelný držák, LED indikátor stavu baterie a microUSB nabíječka. Přední nabízí dosvit až 35 metrů a zadní 400 metrů. Sigma světlo Buster 300 + Nugget II. Flash je vhodné na všechny typy kol.

můžete mít DNES

MALL
Sigma Buster 100 Sigma ROX 4.0 HR SET
Sigma Buster 100

Sigma Buster 100 je skvělým společníkem při vašich dobrodružstvích v noci. 120 lumenů osvítí každý kout a díky své váze 62 gramů je vhodná pro přimontování na helmu.

můžete mít DNES

MALL
Sigma ROX 4.0 HR SET Sigma ROX 4.0 HR SET
Sigma ROX 4.0 HR SET

Perfektní ROX 4.0 HR SET od značky Sigma je cyklopočítač pro každého. Má extra velký a dobře čitelný displej, a v kombinaci s jednoduchým ovládáním tak představuje ideálního společníka pro cyklo vyjížďky. Nabízí 30 funkcí jako například zobrazení rychlosti, výškového profilu nebo vzdálenosti. 

můžete mít DNES

MALL
Sigma ROX 4.0 Sigma ROX 4.0 HR SET
Sigma ROX 4.0

Perfektní ROX 4.0 od značky Sigma je cyklopočítač pro každého. Má extra velký a dobře čitelný displej, a v kombinaci s jednoduchým ovládáním tak představuje ideálního společníka pro cyklo vyjížďky. Nabízí 30 funkcí jako například zobrazení rychlosti, výškového profilu nebo vzdálenosti. 

můžete mít DNES

MALL
Baseline 1200 black/silver Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth
Baseline 1200 black/silver

Drátový tachometr s 12 funkcemi a vynikajícím poměrem cena/kvalita. Disponuje velmi intuitivním ovládáním s možností výběru nastavení km/h a mph. Praktičnost přístroje Sigma Baseline 1200 black/silver je podtržena kompaktním designem, voděodolností a dlouhou životností.

můžete mít DNES

MALL
Tachometr na kolo BC 12.0 WL STS Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth
Tachometr na kolo BC 12.0 WL STS

BC 12.0 WL STS je skutečný SIGMA ORIGINAL se spoustou sofistikovaných funkcí, je sportovní a všestranný. Nabízené funkce zaručují dokonalý přehled o podaném výkonu, a to i na dvou různých kolech. Tento bezdrátový cyklopočítač navíc ukládá měsíční statistiky výkonu. Zobrazuje denní kilometry, rychlost, celkový počet kilometrů, dobu jízdy, hodiny, celkovou dobu jízdy, průměrnou rychlost, porovnání aktuální rychlosti s průměrnou rychlostí, maximální rychlost a aktuální teplotu.x

můžete mít DNES

MALL
Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth
Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth

Hrudní pás disponuje životností baterie, která vydrží více než 1,3 roku při použití 1 hodiny denně. Je kompatibilní s Bluetooth Smart a ANT+. Součástí jsou laminované elektrody pro lepší kontakt s kůží. Sigma hrudní pás R1 Duo Ant+/Bluetooth lze ručně prát do 30°C.

můžete mít DNES

MALL
Sigma Tachometr na kolo BC 14.0 WR Sigma světlo Aura 80 USB + Blaze, přední i zadní, černá
Sigma Tachometr na kolo BC 14.0 WR

S funkcí měření nadmořské výšky je cyklopočítač BC 14.0 WR nejvyšším modelem řady SIGMA ORIGINALS. S mnoha funkcemi a vychytávkami je tento kabelový cyklopočítač skutečně všestranným pomocníkem. Mimo to ukládá statistiky za posledních dvanáct měsíců – volitelně také pro druhé kolo. Tento cyklopočítač disponuje barometrickým měřením výšky a lze ho používat na dvou různých kolech. Navíc zobrazuje denní kilometry, rychlost, celkový počet kilometrů, dobu jízdy, hodiny, celkovou dobu jízdy, průměrnou rychlost, porovnání aktuální rychlosti s průměrnou rychlosti, maximální rychlost, aktuální teplotu a měsíční statistiky.

můžete mít DNES

MALL
Sigma světlo Aura 80 USB + Blaze, přední i zadní, černá Sigma světlo Aura 80 USB + Blaze, přední i zadní, černá
Sigma světlo Aura 80 USB + Blaze, přední i zadní, černá

Set předního a zadního světla na kolo disponuje voděodolností IPX4. Aura 80 USB s dosvitem 90 m a dobou svícení v režimech 4 h/ 5 h / 6,5 h / 15 h.. Napájeno pomocí Li-Ion. Indikátor stavu baterie v 5 úrovních. Zadní světlo Blaze s viditelností 500 m a dobou svícení 7 h. Napájeno skrze Li-Ion. Indikátor stavu baterie i Denní a noční režim. Kabel micro USB a 2× upevňovací gumový kroužek součástí.

můžete mít DNES

MALL
Sigma BC 14.16 STS Sigma světlo Aura 80 USB + Blaze, přední i zadní, černá
Sigma BC 14.16 STS

Sigma BC 14.16 STS bezdrátový tachometr. K pokročilejším ze 17 funkcí patří výškoměr, % převýšení a grafika profilu. Díky NFC můžete aplikací stáhnout data do android smartphone.

můžete mít DNES

MALL
Německá společnost Sigma Sport se vývojem cyklocomputerů zabývá již více než 20 let. Za tuto dobu nasbírala obrovské množství cenných zkušeností, díky nimž Vám může nabídnout jedny z nejlepších cyklocomputerů na trhu, navíc za velmi příznivé ceny. Computery Sigma Vás hned na první pohled zaujmou atraktivním designem a německou precizností zpracování. Proto snad ani není třeba dodávat, že všechny cyklocomputery Sigma jsou voděodolné, velmi dobře vzdorují extrémním podmínkám a jsou nabízeny s celou škálou příslušenství a doplňků.