Silva Expedition S

Silva Expedition S

Hodnocení: 5
1 795 Kč 1 749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silvia Expedition S je výklopná buzola se zrcadlem vhodná pro náročné uživatele a profesionály. Je vysoce přesná, precizně zpracovaná a odolná. Je vybavena seřizovačem magnetické deklinace.

Silva Field

Silva Field

Hodnocení: 4,9
549 Kč 499 Kč

Kompas disponuje luminiscenčními znaky, které umožňují použití v noci. Součástí je zabudovaná lupa pro čtení malých písmen nejen v mapě. Je možné ho nosit kolem krku díky šňůrce. Silva Kompas Field využije každý nenáročný cestovatel.

Silva Kompas RANGER SL

Silva Kompas RANGER SL

Hodnocení: 5
939 Kč

Kompas disponuje luminiscenčními znaky, které umožňují použití v noci. Součástí jsou i sluneční hodiny či zaměřovací zrcátko. Je možné ho připnout na oděv díky zavíracímu špendlíku. Silva Kompas RANGER SL využije každý cestovatel.

Silva Kompas Pocket

Silva Kompas Pocket

Hodnocení: 4,5
349 Kč

Základní kompas ve formě přívěsku pro snadné nošení Silva Kompas Pocket je kromě základní funkce určování směru vybaven i teploměrem.

Silva Čelovka Trail Runner 4
1 899 Kč 1 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompaktní výkonná čelovka. Silva Čelovka Trail Runner 4 zaujme svým vysokým výkonem 350 lm a dosvitem až k hranici 75 m. Robustní konstrukce zaručuje odolnost a vodotěsnost IPX 5. Čelovka disponuje technologií Intelligent Light, která kombinuje široký světelný kužel s dlouhým dosvitem.

Silva Kompas Ranger

Silva Kompas Ranger

Hodnocení: 4,5
769 Kč

Kompas disponuje luminiscenčními znaky, které umožňují použití v noci. Součástí je zabudovaná lupa pro čtení malých písmen nejen v mapě. Je možné ho nosit kolem krku díky šňůrce. Silva Kompas Ranger využije každý náročnější cestovatel.

Silva Metro tyrkys

Silva Metro tyrkys

Hodnocení: 4,5
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehký voděodolný kompas Silva Metro tyrkys je vybaven karabinou pro snadné nošení a je v nárazuvzdorném provedení.

Silva Krokoměr ex Step

Silva Krokoměr ex Step

Hodnocení: 3,9
539 Kč 469 Kč

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Step je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Krokoměr ex Distance

Silva Krokoměr ex Distance

Hodnocení: 4,7
639 Kč 589 Kč

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Distance je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Strive Light 5 M/L černá
2 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní běžecká vesta. Silva Strive Light 5 M/L je vyrobena z kvalitního prodyšného materiálu. Vesta má úložný prostor o objemu 5 l a disponuje vnitřními a vnějšími kapsami. Vesta je pro lepší viditelnost vybavena reflexními prvky.

Silva Krokoměr ex30

Silva Krokoměr ex30

Hodnocení: 3,9
1 149 Kč 1 039 Kč

Krokoměr disponuje funkcí Step Barometr, která porovnává stávající hodnotu s doporučeným množstvím 10000 kroků. Je opatřen denní a týdenní pamětí, abyste si mohli vést průběžně vlastní statistiku pohybu. Silva Krokoměr ex30 měří spotřebované kalorie, kroky a vzdálenost.

Silva City X
1 999 Kč 1 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada certifikovaných cyklosvětel. Silva City X se skládá z hlavního předního světla a menšího zadního světla. Konstrukce předního světla ve spojitosti se zadním světlem zaručuje, že jezdec je vidět ze všech stran a zároveň nikoho neoslňuje. Světlo je lehce vyjmutelné z držáku a snadno se dobíjí pomocí USB.

Silva Čelovka Cross Trail 5X
2 990 Kč 2 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výkonná multifunkční čelovka. Silva Čelovka Cross Trail 5X disponuje dosvitem až 130 m a výkonem 500 lm. Chytrá technologie Flow Light automaticky rozšiřuje světelný kužel při sklopení čelovky pro lepší osvětlení blízké až střední vzdálenosti. Čelovku je možno díky standardně dodávaným držákům využít například i jako cyklosvětlo nebo na pracovní helmu.

Silva TRAIL RUNNER II - použité-70%
1 890 Kč 559 Kč

Použité

Výkonná čelovka Silva Trail Runner II je velice komfortní při nošení a její světelný výkon Vás velice mile překvapí. Světelný tok 140 lumenů a dosvit až 50 metrů zajistí dostatečné osvětlení při všech aktivitách.

Silva Svítilna Topo X
499 Kč 449 Kč

Kapesní svítilna s maximálním světelným tokem o 20 lm. Menší velikosti ji předurčuje k přibalení na cesty přírodou. Dosvit činí až 15 m. Napájena jednou barerií typu AAA. Volba 2 režimů svícení poskytující bílé a oranžové světlo. Provozní doba až 4 hodiny. Silva Topo X disponuje krytím IPX5.

Silva Commute 2X
1 249 Kč 1 129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní sada cyklosvětel. Silva Commute 2X je díky 360° viditelnosti ideální pro městskou cyklistiku. Světla se snadno instalují a jsou lehká a přenosná. Hlavní světlo nabízí 3 světelné režimy a dobíjí se pomocí USB.

Silva Kompas Trail Run
769 Kč 689 Kč

Kompas pro nadšence do trailových nebo orientačních běhů. Praktické poutko ho předurčuje k vytrvalostním soutěžím o více disciplínách a lze ho také snadno pověsit na krk. Silva Trail Run je díky jednoduché konstrukci a funkci velmi intuitivní a díky váze jen 31 g a menších rozměrech vám nebude výrazně překážet.

Silva Svítilna Spotter
999 Kč 899 Kč

Vodotěsná svítilna s maximálním světelným tokem o 300 lm. Menší velikost ji předurčuje k přibalení na cesty přírodou. Dosvit činí až 90 m. Napájena bateriemi typu 2× AA. Volba 2 režimů svícení poskytující bílé a oranžové světlo. Silva Svítilna Spotter disponuje krytím IPX7.

Silva Čelovka Trail Runner 4X
2 299 Kč 2 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kompaktní výkonná čelovka. Silva Čelovka Trail Runner 4X zaujme svým vysokým výkonem 350 lm a dosvitem až k hranici 75 m. Robustní konstrukce zaručuje odolnost a vodotěsnost IPX 5. Čelovka disponuje technologií Intelligent Light, která kombinuje široký světelný kužel s dlouhým dosvitem.

Silva Čelovka Cross Trail 5
2 499 Kč 2 339 Kč

Výkonná multifunkční čelovka. Silva Čelovka Cross Trail 5 disponuje dosvitem až 130 m a výkonem 500 lm. Chytrá technologie Flow Light automaticky rozšiřuje světelný kužel při sklopení čelovky pro lepší osvětlení blízké až střední vzdálenosti. Čelovku je možno díky standardně dodávaným držákům využít například i jako cyklosvětlo nebo na pracovní helmu.

Silva Ninox 2X

Silva Ninox 2X

Hodnocení: 5
1 990 Kč 1 849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silva Ninox 2X je outdoorová čelovka, která byla vyrobena do náročných podmínek. Je 100 % vodotěsná, Díky světelnému toku 150 lm a dobré distribuci světla bude mít situaci snadno pod kontrolou.

Silva Trail Speed X - zánovní-69%
4 485 Kč 1 389 Kč

Zánovní

""Silva Trail Speed X je velmi lehká a kompaktní čelovka. To ji předurčuje především k běhání a podobným sportům. Díky 2 silným LED žárovkám budete mít velmi dobrý rozhled.""

Silva Active X
1 049 Kč 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silva Active X je praktická čelovka, vhodná pro široké spektrum aktivit včetně běhu. Navzdory nízké váze nabídne 45m dosvit. V úsporném režimu vydrží svítit až 90 hodin.

Silva Ex Plus

Silva Ex Plus

Hodnocení: 3,2
795 Kč 719 Kč

Krokoměr je opařen klipem, který umožňuje nošení za opaskem nebo za pasem kalhot. Měří počet kroků a ušlou vzdálenost. Součástí je filtr, který brání registrování náhodných pohybů. Silva Krokoměr ex Plus je ideální pro nenáročné uživatele.

Silva Trail Speed X - zánovní-64%
4 485 Kč 1 599 Kč

Zánovní

Silva Trail Speed X je velmi lehká a kompaktní čelovka. To ji předurčuje především k běhání a podobným sportům. Díky 2 silným LED žárovkám budete mít velmi dobrý rozhled.

Silva Kompas Begin
499 Kč 489 Kč

Palcový kompas pro úplné začátečníky a nadšence do orientačních běhů. Dvojice pásků ho předurčuje i na bojovky či vytrvalostní závody o více disciplínách. Rozměrové se hodí i pro malé děti. Silva Begin je díky jednoduché konstrukci a funkci velmi intuitivní a je určen jedincům, kteří svůj zájem chtějí posouvat dále.

Silva Čelovka Scout X
769 Kč 719 Kč

Lehká kompaktní čelovka. Silva Čelovka Scout X je vybavena dvěma High-Power LED diodami s dosvitem až 55 m a výkonem 270 lm. Čelovka je velmi lehká a její robustní konstrukce zaručuje voděodolnost IPX5.

Silva je švédský výrobce sportovních a outdoorových doplňků, jako jsou například čelovky, buzoly, krokoměry, dalekohledy atd.

Silva je švédský výrobce sportovních a outdoorových doplňků, jako jsou například čelovky, buzoly, krokoměry, dalekohledy atd.