Sintelon AKCE: 120x170 cm Kusový koberec Pleasure 01/GGG
2 539 Kč 2 031 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šedý koberec Pleasure 01/GGG je maximálně huňatý a díky jemnému melírování také luxusního vzhledu. Tento koberec je dostupný i v kruhové variantě zde.

Sintelon AKCE: 120x170 cm Kusový koberec Vegas 03/EOE
2 299 Kč 1 839 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vegas 03/EOE je moderní a trendy koberec, který si musíte domů pořídit. Snese i větší zátěž nábytkem. Má hnědo-béžové tóny, které tvoří nepravidelné stopy po celé ploše koberce.

Sintelon AKCE: 130x200 cm Kusový koberec SOLID 55 CPC
1 499 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koberec Solid 55CPC poskytuje velmi kvalitní provedení s použitím tepelného zpracování pro zvýšení jeho kvality a odolnosti. Červená a světlé a červené barvy z něj dělají nepřehlédnutelný koberec klasického stylu.

Sintelon AKCE: 150x150 cm kruh Kusový koberec Teheran Practica 59/CVC kruh
1 029 Kč 823 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherný kusový koberec z kolekce Teheran Practica je tou pravou volbou pro všechny milovníky orientálního stylu. Koberec je v kruhovém provedení v červeno-béžové barvě. Zdobený je nádherným ornamentálním vzorem a díky krátkému vlasu se vám bude skvěle udržovat v čistotě.

Sintelon AKCE: 190x290 cm Kusový Koberec Adria 01/CEC
2 512 Kč 2 009 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koberec má spíše cihlovou barvu – odstín je spíše tmavší. Koberec Adria je určen pro vnitřní i venkovní využití. Je odolný vůči vlhkosti i UV záření.

Sintelon AKCE: 190x290 cm Kusový koberec Mondo 30 OEO
3 768 Kč 3 015 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec Mondo 30 OEO je písčitě zabarvený koberec s unikátním, ale přesto neutrálním designem, který zapadne do celé řady domácností. Ať už holdujete modernímu pojetí či máte radši přírodní vzory, tento koberec si zamilujete hlavně pro jeho kvalitní fyzické vlastnosti a příjemné barvy.

Sintelon AKCE: 250x350 cm Kusový koberec Practica 62 EVB-20%
2 999 Kč 2 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kusový koberec Practica 62 EVB se nespokojil s nudným lemováním a přichází rovnou v několika odstínech hnědé a okrové. Dva přírodní vzory dodávájí finální šmrnc, a koberec si tak můžete vystavit kde chcete. Jeho levný polypropylenový materiál z něj činí ideální doplněk Vašich domovů.

Sintelon Dětský kusový koberec Play 75 CKP
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Pojďme si hrát! Kusový koberec Play 75 CKP pro kluky, co mají rádi rychlá auta. Ideální dárek do dětského pokojíku, kterým neuděláte chybu. Navíc má koberec krátký vlas a je tak naprosto snadný na údržbu.

Sintelon Kusový Koberec Adria 01/BEB
446 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Adria 01/BEB je praktickým kobercem pro venkovní i vnitřní použití. Jedná se o koberec typu bouclé, tedy koberec bez vlasu. Díky této vlastnosti se koberec velmi snadno udržuje. Odolnost tohoto koberce je vysoká a snese tedy i používání na balkónech, terasách atd.

Sintelon Kusový Koberec Adria 01/EBE
446 Kč
+ doprava zdarma

Světle šedý zátěžový koberec s jednoduchým vzorem nese označení Adria 01/EBE. Tento odolný koberec je tou pravou volbou na terasu, balkón a další venkovní prostory. Je odolný nejen vůči dešti a větru, ale také proti slunečním paprsků, takže se tak rychle nevyšisuje.

Sintelon Kusový Koberec Adria 12/KSK
930 Kč
+ doprava zdarma

Outdoorový koberec Adria 12/KSK v příjemných barvách a vzorech. Oceníte jeho voděodolnost a odolnost vůči UV záření.

Sintelon Kusový Koberec Adria 14/CEC
1 678 Kč
+ doprava zdarma

Adria 14/CEC je měkký a příjemný koberec do interiéru i exteriéru. Můžete se spolehnout na jeho vysokou kvalitu. Jedná se o cihlovou barvu – spíše tmavší odstín.

Sintelon Kusový Koberec Adria 30/BEB
446 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec v šedé barvě s označením Adria 30/BEB je kobercem typu bouclé. Tyto koberce nemají žádný vlas a velmi snadno se tak udržují. Kromě toho se jedná o zátěžový koberec, takže ho můžete použít nejen v interiérech, ale i ve venkovních prostorech.

Sintelon Kusový Koberec Adria 30/EBE
446 Kč
+ doprava zdarma

Zátěžový koberec Adria 30/EBE si oblíbíte zejména pro jeho provozní vlastnosti. Může se totiž pochlubit velmi snadnou údržbou a vysokou odolností. Právě díky svému odolnému povrchu ho lze umístit i exteriérů (např. na balkón, terasu). Bez problémů si poradí s vodou i s působením slunečních paprsků.

Sintelon Kusový Koberec Adria 30/PSP
446 Kč
+ doprava zdarma

Šedomodrý zátěžový koberec Adria 30/PSP možná nepřekvapí svým jednoduchým vzorem, zato ale překvapí svou vysokou odolností a bezproblémovou údržbou. Tento koberec totiž můžete umístit nejen do interiérů, ale i do exteriérů, kde si poradí s vlivy deště, větru a slunečních paprsků.

Sintelon Kusový Koberec Adria 31/BEB
929 Kč
+ doprava zdarma

Béžovošedý kusový koberec Adria 31/BEB jistě oceníte pro jeho praktickou, univerzální barvu a moderní geometrický vzhled. Tento zátěžový koberec si poradí s působením vody, deště a slunečních paprsků. Můžete ho tedy umístit např. na terasu či balkón. Svoji funkci ale zastane i v interiérech.

Sintelon Kusový Koberec Adria 31/MSM
929 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec s obdélníkovým motivem Adria 31/MSM je velmi oblíbený pro svoji vysokou odolnost, dobrou kvalitu a bezproblémovou údržbu. Jedná se o outdoorový koberec typu bouclé, který navíc spadá do kategorie tzv. zátěžových koberců.

Sintelon Kusový koberec Boho 01 GKG
1 722 Kč
+ doprava zdarma

Modrá varianta nádherných koberců Boho, které si oblíbíte pro jejich maximálně příjemný materiál. Vysoká hustota vlasu pomáhá udržovat koberec v dobré kondici po dlouhou dobu. Modrá barva je výrazná, ale velmi příjemná. Až tento koberec uvidíte naživo, budete nadšeni.

Sintelon Kusový koberec Boho 01 VBV
1 722 Kč
+ doprava zdarma

Moderní koberec Boho 01 VBV Vás nadchne vým nadčasovým sympatickým designem. Jemná béžová barva s bílým vzorováním působý velmi teplým dojmem. Tento koberec rozsvítí Váš pokoj. Boho je vyrobeno z kombinace materiálů Heatset a polyester, a proto je jemné na dotyk, ale zároveň i snadné na údržbu.

Sintelon Kusový koberec Boho 02 VBV
5 249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní koberec Boho 02 VBV Vás nadchne svým nadčasovým sympatickým designem. Jemná béžová barva s bílým vzorováním působí velmi teplým dojmem. Tento koberec rozsvítí Váš pokoj. Boho je vyrobeno z kombinace materiálů Heatset a polyester, a proto je jemné na dotyk, ale zároveň i snadné na údržbu.

Sintelon Kusový koberec Boho 03 BLB
1 722 Kč
+ doprava zdarma

Velmi moderní pojetí kusového koberce. Boho 03 obsahuje několik výrazných, ale příjemných barev seskupených do malých kostiček. Z materiálu tohoto koberce budete nadšeni. Cena možná není nejnižší, ale až si na tento koberec sáhnete, pochopíte.

Sintelon Kusový koberec Boho 04 VBV
1 722 Kč
+ doprava zdarma

Mozaiková varianta nádherných koberců Boho, které si oblíbíte pro jejich maximálně příjemný materiál. Vysoká hustota vlasu pomáhá udržovat koberec v dobré kondici po dlouhou dobu. Modrá barva je výrazná, ale velmi příjemná. Až tento koberec uvidíte naživo, budete nadšeni.

Sintelon Kusový koberec Boho 08 VKV
1 722 Kč
+ doprava zdarma

Béžový koberec s nádechem do hnědé a šedé barvy, jehož vzhled zaujme nejen Vás, ale jistě i návštěvníky Vaší domácnosti. Tento kusový koberec můžete umístit do mnoha vnitřních interiérů, vyjímat se ale bude zejména v obývacích pokojích a ložnicích.

Sintelon Kusový koberec Boho 25 KGK
2 929 Kč
+ doprava zdarma

Šedý kusový koberec s bílými liniemi, který se může pochlubit snadnou údržbou, antistatickým povrchem a vyšší odolností. Tak přesně takový je moderní koberec s označením Boho 25KGK, který si zamilujete i pro jeho příjemnost na dotek.

Sintelon Kusový koberec Boho 27 BVB
2 929 Kč
+ doprava zdarma

Béžový koberec Boho 27 BVB je kusovým kobercem, který je určený zejména do modernějších bytů a domácností. Oblíbený je nejen pro svůj moderní vzhled, ale i pro další skvělé vlastnosti. Patří mezi ně zvýšená odolnost, snadná údržba a velmi příjemný povrch, po kterém se budete rádi procházet.

Sintelon Kusový koberec City 15 CKP
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Výroba koberce skončila, zhledněte prosím ostatní produkty od výrobce Sintelon.  

Kusový koberec City 15 CKP ze směsi polypropylenů heatset a frisé je obzvláště jemný a hebký koberec.

Sintelon Kusový koberec City 27 CYP
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec City 27 CYP s vskutku unikátním designem, který využívá celou škálou barev. Přípomínajíce duhové vlasy, tento vzor si jistě zamilujete a jeho barevnost prozáří Vaše domovy štěstím a dobrou náladou.

Sintelon Kusový koberec City 30 PCP
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec City 30 PCP vynikne velice zajímavým designem, který s využitím celého spektra barev s různými tmavšími prvky vytváří unikátní atmosféru. Je vyroben z polypropylenu frizé, což je léty prověřený materiál, který zaručuje hebkost a odolnost proti poškození.

Sintelon Kusový koberec City 68/VKR
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Barevný kusový koberec s malými čtvercemi, který prozáří interiér i u Vás doma. To je kusový koberec City 68/VKR, který byl vyroben ze speciálně upraveného polypropylenového vlákna, které je jemnější a odolnější než běžný polypropylen.

Sintelon Kusový koberec City 69/VRK
1 298 Kč
+ doprava zdarma

Koberec City 69/VRK je další z řady moderních koberců. 8 mm dlouhý vlas usnadní údržbu. Velkou výhodou je 100% polypropylenové vlákno frisé heatset, které je opatřeno antibakteriální ochranou. Koberec je možné položit na schody nebo po něm jezdit na kolečkové židli.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/BBB
931 Kč
+ doprava zdarma

Koberec Dolce Vita 01/BBB je nádherný a tak měkkoučký. Budete se ho chtít pořád dotýkat. Tento koberec je dostupný také v kruhovém provedení. Jedná se o tmavě hnědý koberec.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/BBB kruh
810 Kč
+ doprava zdarma

Tmavě hnědý kusový koberec Dolce Vita 01/BBB je tou pravou volbou do bytů a domácností. Mezi jeho přednosti patří luxusnější vzhled, antistatická úprava a dobrá kvalita.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/EEE
931 Kč
+ doprava zdarma

Koberec Dolce Vita 01/EEE je béžové barvy. Dlouhý a hustý vlas mu dodává měkkost. Tento koberec je dostupný také v kruhovém a oválném provedení.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/EEE kruh
810 Kč
+ doprava zdarma

Kusový koberec Dolce Vita 01/EEE je velmi oblíbený kruhový koberec. Může za to jeho polyesterové vlákno, které mu propůjčuje úžasnou hebkost a jemnost. Jedná se o bytový koberec, který je vhodné umístit do ložnic nebo obývacích pokojů.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/GGG
931 Kč
+ doprava zdarma

Koberec Dolce Vita 01/GGG v grafitově  šedé až černé barvě (= není úplně černý) je vyroben z mikro polyesteru. Tento koberec je dostupný i v kruhovém a oválném provedení.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/GGG kruh
810 Kč
+ doprava zdarma

Tmavě šedý kruhový koberec Dolce Vita 01/GGG se vyznačuje především svým hebkým a příjemným vzhledem. Kromě něho se ale může pyšnit i antistatickou a antibakteriální úpravou. Jeho 25 mm vysoký vlas byl vyroben ze 100% polyesteru.

Sintelon Kusový koberec Dolce Vita 01/WWW
931 Kč
+ doprava zdarma

Koberec řady Dolce Vita je bílé barvy, vyroben je z polyesterového mikrovlákna. Koberec je maximálně hebký a měkký. Tento koberec je dostupný i v kruhové a oválné verzi.

Srbská společnost Sintelon sídlící ve městečku Bačka Palanka je největším výrobcem koberců v jihovýchodní Evropě. Jméno Sintelon je na trhu již více než 40 let. Za tu dobu si firma vybudovala své pevné místo mezi výrobci vlněných a polypropylenových koberců.

Srbská společnost Sintelon sídlící ve městečku Bačka Palanka je největším výrobcem koberců v jihovýchodní Evropě. Jméno Sintelon je na trhu již více než 40 let. Za tu dobu si firma vybudovala své pevné místo mezi výrobci vlněných a polypropylenových koberců.