Sona Rybářské křeslo SONA SENTINEL 02 S PODPĚRAMI
1 380 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké, stabilní, jednopolohové křesílko s termomatrací v optimálním ergonomickém pro vedení. Pro větší pohodlí je dodáváno s dřevěnými područkami. Výška sedáku :30–42cm Rozměry sedáku 48–45cm Výška opěradla: 55cm Hmotnost 4,8kg Nosnost: 120kg

Sona Rybářské křeslo SONA SUMO
2 723 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Exkluzivní křesílko ze zesílených ocelových materiálů, které zaručují vysokou pevnost a stabilitu. Je konstruováno pro nejvyšší zatížení a pohodlí.Prodloužené nohy zajišťují vyšší umístění sedáku a komfort při dlouhém sezení.

Sona Florbalová hůl Sona Dynamic 95cm pravá zeleno/růžová
455 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Florbalová hůl Sona Dynamic 95cm Nalezne své uplatnění u všech začínajících hráčů a je ideální volbou pro mírně pokročilé hráče. Díky své tvrdosti a délce je vhodná především pro hráče vyššího vzrůstu.

Sona Florbalová hůl Sona Dynamic 99cm levá zeleno/růžová
461 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Florbalová hůl Sona Dynamic 99cm Nalezne své uplatnění u všech začínajících hráčů a je ideální volbou pro mírně pokročilé hráče. Díky své tvrdosti a délce je vhodná především pro hráče vyššího vzrůstu.

Sona Florbalová hůl Sona PANTHER 95cm
410 Kč

Florbalová hůl Sona PANTHER 95cmJe kvalitní florbalová hůl. Součástí je sklolaminátová žerď , která zaručuje pružnost hokejky a tím snadnou ovladatelnost. Vhodná pro mírně pokročilé hráče.Technický popis: - Výrobce: Sona- Motiv: Panther ( viz. obrázek )- Délka 95cm - Čepel: Levá

Sona Rybářské křeslo SONA SENTINEL O2
1 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehké, stabilní, jednopolohové křesílko s termomatrací v optimálním ergonomickém provedení. Výška sedáku 30–42cm Rozměry sedáku 48×45cm Výška opěradla : 55cm Hmotnost 4.5kg Nosnost: 120kg

Sona Sona Panther 95
396 Kč

Florbalová hůl PANTER je florbalová hůl vhodná pro začátečníky a univerzální hráče. Ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Výborně se chová jak při střelách, tak při technickém pojetí hry, hodí se pro většinu hráčů. Profil držení je klasický kulatý, zužující se.

Sona Sona Panther 95cm
410 Kč

Florbalová hůl Sona PANTHER 95cmJe kvalitní florbalová hůl. Součástí je sklolaminátová žerď , která zaručuje pružnost hokejky a tím snadnou ovladatelnost. Vhodná pro mírně pokročilé hráče. Zatožení čepele je rovné.Technický popis: - Výrobce: Sona- Motiv: Panther ( viz.