SPOKAR Houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA

SPOKAR Houbičky na nádobí, balení 10 + 1 ks ZDARMA

29 Kč

Kvalitní sada houbiček na nádobí od předního českého výrobce Spokar. Sada obsahuje 10 kusů a jeden kus ZDARMA. V balení naleznete mix barev.Kvalitní sada houbiček na nádobí od předního českého výrobce Spokar. Sada obsahuje 10 kusů a jeden kus ZDARMA. V balení naleznete mix barev.

Partner: Cyberix.cz
SPOKAR 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm

SPOKAR 4425 stěrka na okna, šířka 30 cm

67 Kč

Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 30 cm.Stěrka na okna Spokar 4425 má plastové držadlo, hliníkovou lištu, gumovou stěrku. Šířka 30 cm.

Partner: Cyberix.cz
SPOKAR Štětec plochý 81265 ERGO 1,5"

SPOKAR Štětec plochý 81265 ERGO 1,5"

53 Kč

Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle – stěrky. Osazení směsí přírodní štětiny a syntetických vláken. Univerzální použití pro všechny druhy nátěrových hmot.

Partner: SPOKAR

Firma Spojené kartáčovny a.s. Pelhřimov, jejíž historie sahá až do roku 1882, patří mezi významné evropské producenty kartáčnických výrobků, které nabízí pod značkou SPOKAR. Základními skupinami produktů jsou zubní kartáčky a další kartáče pro osobní hygienu, kartáče a úklidové potřeby pro domácnost, natěrací a malířské potřeby a technické kartáče. Trvalý důraz kladený na kvalitu výrobků, inovaci a modernizaci výrobního zařízení je předpokladem spokojenosti uživatelů výrobků SPOKAR.