Stabilo Zvýrazňovač BOSS ORIGINAL PASTEL sada 4 barev
141 Kč

Musí být text zvýrazněn vždy neonovou barvou? Ne! Pro ty, kteří chtějí ukázat, že rozumí módním trendům a mají rádi jemné barvy, je tu STABILO BOSS ORIGINAL v nových pastelových odstínech. I názvy těchto pastelových odstínů evokují jemnost a uvolněnost.


Stabilo Popisovač 842 F OHPen permanent černý
35 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Permanentní popisovač. Píše na všechny hladké povrchy. Černé tělo značí permanentní inkoust. Neklouzavá zóna úchopu a praktický klips.


Stabilo Popisovač Point 88 6 barev
136 Kč

STABILO point 88 – evropská jednička mezi linery v nezaměnitelném šestihranném designu s bílými pruhy. Vhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro kreslení a skicování.


Stabilo Popisovač Pen 68 10 barev
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiový vláknový fix s intenzivním výdejem barvy – pro silné linie a velké plochy.


Stabilo Pen 68 Mini Colorful Ideas, 12 barev, 1 mm
299 Kč

Sada barevných fixů s šířkou stopy 1 mm. Fixy jsou vhodné na vybarvování velkých ploch, na kreslení jasných čar. Inkoust je na vodní bázi a bez zápachu. V balení je 12 barev.


Stabilo Barevné pastelky Easycolours, trojhranné, pro leváky
469 Kč

Sada 12 barevných pastelek určených pro leváky. Pastelky mají trojhranný design a jedinečné neklouzavé prohlubně. Tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak i skicování. Na každé pastelce je políčko pro vepsání jména.


Stabilo Barevné pastelky Woody, 10 barev, maxi, 3v1
449 Kč

Sada 10 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.


Stabilo Barevné pastelky Woody, 6 barev, maxi, 3v1
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada 6 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.


Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.


Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm
369 Kč

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.