Stabilo Barevné pastelky Woody, 6 barev, maxi, 3v1
269 Kč

Sada 6 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.

Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm
389 Kč

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Barevné pastelky Trio thick sada, 18 barev, trojhranné, jumbo
239 Kč

Novinka

Sada barevných pastelek ideálních především pro malé začínající umělce předškolního věku. Dřevěná pastelka v ergonomickém trojhranném designu navržena pro snadnější úchop dětských rukou. Pastelky interpretují syté a vydatné barvy. Děti si přece rády malují a vybarvují, rozvíjejí si tak svou kreativitu a zlepšují motorické dovednosti.

Stabilo Pastelky Trio, plastový box
499 Kč 399 Kč

Sada 15 barevných pastelek značky Stabilo, které jsou ideální variantou pro malé děti. Jsou ergonomické a jejich tělo je zesílené.

Stabilo Fixy Trio Frutti, 18 různých barev, voňavé
219 Kč

Novinka

Sada 18 fixu s voňavou náplní, je ideálním doplňkem pro každého malého výtvarníka. Tvořte unikátní umění pomocí barevných fixů. Děti si přece rády malují a vybarvují, rozvíjejí si tak svou kreativitu a zlepšují motorické dovednosti.

Stabilo Roller EasyOriginal Start, modrá, 0,5 mm, pro praváka
189 Kč

Novinka

Ergonomický Inkoustový pro praváky je skvělý mezistupeň mezi tužkou a plnicím perem. Po papíru klouže hladce a řízeným tokem inkoustu umožňuje plynulé psaní. Samozřejmě snese i to, pokud dítě na roller omylem trochu zatlačí.

Stabilo Roller EasyOriginal Start, růžová, 0,5 mm, pro praváka
189 Kč

Novinka

Ergonomický Inkoustový pro praváky je skvělý mezistupeň mezi tužkou a plnicím perem. Po papíru klouže hladce a řízeným tokem inkoustu umožňuje plynulé psaní. Samozřejmě snese i to, pokud dítě na roller omylem trochu zatlačí.

Stabilo Fixy Trio A-Z, sada, 24 různých barev, 0,7 mm
209 Kč

Novinka

Sada 24 barevných fixů ideálních především pro malé začínající umělce předškolního věku. Fixy navržené pro snadnější úchop dětských rukou. Tvořte unikátní umění pomocí barevných fixů. Děti si přece rády malují a vybarvují, rozvíjejí si tak svou kreativitu a zlepšují motorické dovednosti.

Stabilo Fixy Power, 18 různých barev, 2 mm
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada fixů ideálních pro menší děti. Pokud děti zapomenou fixy uzavřít ta ty jen tak nevyschnou, vydrží tak až pět týdnu. Tvořte unikátní umění pomocí barevných fixů. Děti si přece rády malují a vybarvují, rozvíjejí si tak svou kreativitu a zlepšují motorické dovednosti.

Stabilo Roller EasyOriginal Start, modrá, 0,5 mm, pro leváka
189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomický Inkoustový pro leváky je skvělý mezistupeň mezi tužkou a plnicím perem. Po papíru klouže hladce a řízeným tokem inkoustu umožňuje plynulé psaní. Samozřejmě snese i to, pokud dítě na roller omylem trochu zatlačí.

Stabilo Barevné pastelky Easycolours, trojhranné, pro leváky
479 Kč

Sada 12 barevných pastelek určených pro leváky. Pastelky mají trojhranný design a jedinečné neklouzavé prohlubně. Tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak i skicování. Na každé pastelce je políčko pro vepsání jména.

Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm
269 Kč

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Linery Point 88 ARTY, 18 různých barev
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada, kterou ocení hlavně studenti a starší děti. Linery jsou tenké fixy vhodné na ozdobné nápisy, barevné poznámky, podtrhávání či drobné malůvky nebo technické kreslení. Na výběr je z mnoha barev.

Stabilo Zvýrazňovač BOSS ORIGINAL 4 ks blistr
158 Kč 134 Kč

STABILO BOSS ORIGINAL – jedinečná designová klasika od roku 197. STABILO Anti-Dry-Out technologie: 4 hodiny ochrany proti vysychání a pro plnou koncentraci na práci.