Stabilo Barevné pastelky Easycolours, trojhranné, pro leváky
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 12 barevných pastelek určených pro leváky. Pastelky mají trojhranný design a jedinečné neklouzavé prohlubně. Tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak i skicování. Na každé pastelce je políčko pro vepsání jména.

Stabilo Barevné pastelky Woody, 10 barev, maxi, 3v1
449 Kč

Sada 10 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.

Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Pen 68 Mini Colorful Ideas, 12 barev, 1 mm
299 Kč

Sada barevných fixů s šířkou stopy 1 mm. Fixy jsou vhodné na vybarvování velkých ploch, na kreslení jasných čar. Inkoust je na vodní bázi a bez zápachu. V balení je 12 barev.

Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.

Stabilo Barevné pastelky Woody, 6 barev, maxi, 3v1
279 Kč

Sada 6 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.

Stabilo Zvýrazňovač BOSS ORIGINAL PASTEL sada 4 barev
141 Kč

Musí být text zvýrazněn vždy neonovou barvou? Ne! Pro ty, kteří chtějí ukázat, že rozumí módním trendům a mají rádi jemné barvy, je tu STABILO BOSS ORIGINAL v nových pastelových odstínech. I názvy těchto pastelových odstínů evokují jemnost a uvolněnost.

Stabilo Zvýrazňovač BOSS ORIGINAL 4 ks blistr
153 Kč 139 Kč

STABILO BOSS ORIGINAL – jedinečná designová klasika od roku 197. STABILO Anti-Dry-Out technologie: 4 hodiny ochrany proti vysychání a pro plnou koncentraci na práci.

Stabilo Popisovač Point 88 6 barev
136 Kč

STABILO point 88 – evropská jednička mezi linery v nezaměnitelném šestihranném designu s bílými pruhy. Vhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro kreslení a skicování.