Stabilo Barevné pastelky Woody, 10 barev, maxi, 3v1
449 Kč
+ doprava zdarma

Sada 10 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.


Stabilo Barevné pastelky Woody, 6 barev, maxi, 3v1
279 Kč
+ doprava zdarma

Sada 6 barevných a robustních maxi pastelek. Pastelky jsou 3 v 1 – pastelka, vodovka a voskovka. Vysoce kvalitní pigmentace tuhy, která je odolná proti zlomení. Zvláště vhodné je pro malé dětské ruce.


Stabilo Popisovač Point 88 6 barev
136 Kč

STABILO point 88 – evropská jednička mezi linery v nezaměnitelném šestihranném designu s bílými pruhy. Vhodný pro práci s pravítkem a šablonami, pro kreslení a skicování.


Stabilo Popisovač Pen 68 10 barev
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prémiový vláknový fix s intenzivním výdejem barvy – pro silné linie a velké plochy.


Stabilo Pen 68 Mini Colorful Ideas, 12 barev, 1 mm
299 Kč
+ doprava zdarma

Sada barevných fixů s šířkou stopy 1 mm. Fixy jsou vhodné na vybarvování velkých ploch, na kreslení jasných čar. Inkoust je na vodní bázi a bez zápachu. V balení je 12 barev.


Stabilo Barevné pastelky Easycolours, trojhranné, pro leváky
469 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada 12 barevných pastelek určených pro leváky. Pastelky mají trojhranný design a jedinečné neklouzavé prohlubně. Tuha tvrdosti HB je vhodná jak pro psaní, tak i skicování. Na každé pastelce je políčko pro vepsání jména.


Stabilo Zvýrazňovač BOSS ORIGINAL PASTEL sada 4 barev
141 Kč

Musí být text zvýrazněn vždy neonovou barvou? Ne! Pro ty, kteří chtějí ukázat, že rozumí módním trendům a mají rádi jemné barvy, je tu STABILO BOSS ORIGINAL v nových pastelových odstínech. I názvy těchto pastelových odstínů evokují jemnost a uvolněnost.


Stabilo Liner Point 88 Twister Zebrui, 20 barev, 0,4mm
369 Kč
+ doprava zdarma

Sada linerů Point 88 Twister Zebrui. V této sadě naleznete 20 různých barev. Velikost hrotu je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.


Stabilo Liner Point 88 mini Colorful Ideas, 12 barev, 0,4 mm
299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada linerů Point 88 mini Colorful Ideas. V této sadě naleznete 12 různých barev. Velikost stopy je 0,4mm, inkoust je na vodní bázi. Vhodný pro rýsování a práci se šablonami. Nezaměnitelný šestihranný design s bílými pruhy.