Starbaits Pouzdro Pro Accessories Bag
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Standardní pouzdro na uložení rybářské bižuterie, které poskytuje dobrou ochranu pro všechny vaše potřebné materiály.

Starbaits Boilies Hot Demon
365 Kč

Boilie podle Mitche Smitha (mistr světa a Evropy 2006 v lovu kaprů).

Všechny receptury obsahují čistě přírodní látky bez použití chemických aromat či barviv. Speciální struktura umožňující rychlé uvolňování atraktačních látek a rychlý průchod trávicím traktem kapra.
Receptura nové generace vy

Starbaits Bivak QG LUXE
9 558 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

QG LUXE – Jedná se o maximálně komfortní bivak. Jeho velké rozměry jej předurčují pro dlouhodobý pobyt u vody a pro náročné rybáře s velkým množstvím vybavení. Ideální i pro rybaření s rodinou. 4 velké hliníkové oblouky dělené na pět částí a garážová konstrukce umožňují snadné a rychlé postavení. Ko

Starbaits Bivak QG Luxe
9 999 Kč

QG LUXE – Jedná se o maximálně komfortní bivak. Jeho velké rozměry jej předurčují pro dlouhodobý pobyt u vody a pro náročné rybáře s velkým množstvím vybavení.

Starbaits Prut M3 Tele 3 m 3,5 lb
1 749 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

M3 vyniká jednoduchým elegantním designem s černým blankem. Je vhodný do všech podmínek.

Starbaits Add'It Melasse 500ml
131 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zálivka vytvořená z tekuté melasy. Výrazně sladká a lepivá. Můžete ji využívat do PVA mixů, do směsi pro výboru boilies, také jako dip pro nástrahy, případně přelít pelety. Nerozpouští PVA.

Starbaits Boilie Grab & Go Global Boilies Monster Fish 20 mm
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nové cenově dostupné boilies od firmy Starbaits! Boilies je vyrobeno z vysoce kvalitních základních složek s ideální kombinací atraktantů. Je použitelné celoročně díky dokonale vyváženému obsahu.

Starbaits Esence Concept Dropper 30 ml
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dropper je koncentrovaná tekutina od firmy Starbaits plná chuti a aromatu.

Vzniká destilováním přírodních výtažků.

Starbaits Garlic Fish Pelety MIX 2kg
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi účinný doplněk na zatraktivnění krmného místa. Pelety můžete použit buď samotné do PVAmateriálu nebo přidat do stick mixů, method mixů nebo partiklových směsí.

Starbaits Global boilies SCOPEX 20mm 1kg
132 Kč

Global boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Je předurčené na masivní krmné kampaně. Výborně funguje i jako chytací nástraha do všech podmínek. Příchuť scopex.

Starbaits Global boilies SQUID & OCTOPUS 20mm 2,5kg
282 Kč

Global boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Je předurčené na masivní krmné kampaně. Výborně funguje i jako chytací nástraha do všech podmínek. Příchuť oliheň a c

Starbaits Global boilies TUTTI 20mm 10kg
879 Kč

Grab & Go boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Nutričně vyvážené receptury jsou vhodné jak na kratší výpravy a rychlé chytání, tak i na dlouhodobé zak

Starbaits Global boilies TUTTI 20mm 1kg
132 Kč

Global boilies je vytvořeno z precizně vybraných komponentů s ideální kombinací atraktantů. Je předurčené na masivní krmné kampaně. Výborně funguje i jako chytací nástraha do všech podmínek. Příchuť ovoce.

Starbaits Křeslo Mammoth Chair
1 999 Kč

Nové velice kvalitní a pevné rybářské křeslo s područkami. Křeslo je vyrobeno z velmi pevné slitiny a vybavené velkou ergonomickou matrací pro maximální pohodlí.

Starbaits Podložka pod ryby Session Mat
381 Kč

Jednoduchá, lehká, ale precizně propracovaná podložka. Je rozměrově nenáročná, vhodná na rychlou a flexibilní rybařinu, kde jste omezeni velikostí a váhou taškoviny. Rozměr: 110 × 52cm (d x š)

Starbaits Prut V2 3,66 m (12 ft) 3 lb
1 269 Kč

Pruty s progresivní akcí a elegantním vzhledem. Model V2 je postaven na kvalitním blanku s očky a kováním z nejvyšší třídy.

Starbaits Tygří ořech Gigant X PREP 2L
620 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Předvařený extra velký tygří ořech pro okamžité použití balený v ochranné atmosféře. Kvalitní balení, propracovaný způsob přípravy a ingredience té nejvyšší kvality zaručují, že bud

Starbaits Add'IT Complex Oil INDIAN SPICE 500ml
601 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Olejový komplex obohacený o směs koření s výrazným chilli. 100% přírodní složení. Ideální na zalití boilies, partiklu, nerozpouští PVA. Lze použít do směsí na výrobu boilies (10–20 ml na 1 kg). Obsahuje velké množství rybích olejů, esenčních olejů, nenasycené mastné kyseliny.

Starbaits Add'It CSL Liquid 500ml
200 Kč

Zálivka vytvořená z výtažků z fermentované kukuřice. Silné kukuřičné aroma. Můžete ji využívat do PVA mixů, do směsi pro výboru boilies, také jako dip pro nástrahy, případně přelít pelety. Nerozpouští PVA.

Starbaits Add'It Hemp Juice 500ml
206 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zálivka vytvořená z namletého konopí. Silné konopné aroma. Můžete ji využívat do PVA mixů, do směsi pro výboru boilies, také jako dip pro nástrahy, případně přelít pelety. Nerozpouští PVA.

Starbaits Add'IT Robin Red Liquid 500ml
367 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Liquid Robin Red – firmě StarBaits se podařilo proměnit legendární Haith's Robin red do kvalitní zálivky. Tato zálivka přímo přitahuje ryby na lovné místo a to okamžitě jak se dostane do vody. Doporučujeme ji používat celoročně buď do PVA mixů, partilku, na zalévání pelet, do stick mixů, použitelné

Starbaits Add'IT SPICY LIVER 500ml
318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Add´IT SPICY LIVER Dejte dvě skvělé klasiky dohromady a vytvoří se úžasná síla pro získání vysoké atraktivity vašich návnad a nástrah. Chilli a další přidané koření dokáží uvolnit více derivátů z jater a dodat ještě něco navíc vašim návnadám a nástrahám. Je to skvělý přídavek do jakékoliv nástrahy.

Starbaits Boilie Concept GL Marine
835 Kč

Starbaits GL Marine je novinkou pro rok 2017!

Velmi úspšné boilie z řady Concept. Základem tohoto boilie je směs z mušlí, krevet, betainu a jater. Tato pokročílá řada nabízí rybářům nový koncept nástrah, které povzbuzují kapry v hledání boilie.  Toto boilie vám pomůže přimět k záběru nejedno