STUZZY Kapsička Speciality králík + zelenina 100 g
29 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním králičím masem a zeleninou je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička Speciality králík + zelenina 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Cat treska + losos kapsičky 4x100 g
74 Kč

Novinka

Kapsičky jsou ideální pro dospělé kočky. Dvě balení jsou s treskou, zbylé s lososem. STUZZY Cat treska + losos kapsičky 4×100 g jsou v superprémiové kvalitě.


STUZZY Kapsička hovězí 100 g
24 Kč

20 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kapsička s kvalitním hovězím masem je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička hovězí 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička kuřecí v želé 100 g
24 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním kuřecím masem je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička kuřecí v želé 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička mořská ryba v želé 100 g
24 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kapsička s kvalitním rybím masem je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička mořská ryba v želé 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička Speciality kuře + šunka 100 g
29 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním kuřecím masem a šunkou je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička Speciality kuře + šunka 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička Speciality ryba 100 g
29 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním rybím masem je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička Speciality ryba 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička šunka 100 g
24 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitní šunkou je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička šunka 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsička telecí + fazole v želé 100 g
24 Kč

20 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním telecím masem je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička telecí + fazole v želé 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Kapsičky kuřecí + telecí 4x100 g
74 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kapsičky jsou ideální pro dospělé kočky. Dvě balení jsou s kuřecím masem, zbylé s telecím. STUZZY Kapsičky kuřecí + telecí 4×100 g jsou v superprémiové kvalitě.


STUZZY Konzerva Monoprotein divočák 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein divočák 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein hovězí 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein hovězí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein hovězí 800 g
141 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein hovězí 800 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein jehněčí 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein jehněčí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein jehněčí 800 g
142 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein jehněčí 800 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein krůta 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein krůtí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein kuřecí 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein kuřecí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein kuřecí 800 g
124 Kč
121 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein kuřecí 800 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein sleď + brambory 800 g
142 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein sleď + brambory 800 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein telecí 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein telecí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein vepřové 400 g
79 Kč

71 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein vepřové 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein vepřové 800 g
124 Kč
120 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein vepřové 800 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Monoprotein zvěřina 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro psy, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Monoprotein zvěřina 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Konzerva Puppy Monoprotein telecí 400 g
79 Kč

Novinka

Monoproteinová konzerva je ideální volbou pro štěňata, kteří jsou přecitlivělí na potraviny. Obsahuje důležité minerální látky, které podporují funkci organismu. STUZZY Konzerva Puppy Monoprotein telecí 400 g je vlhké krmivo, které si váš pejsek zamiluje na první ochutnání.


STUZZY Vanička hovězí 150 g
26 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného hovězího masa. STUZZY Vanička hovězí 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička kachna 150 g
32 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného kachního masa. STUZZY Vanička kachna 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička králík 150 g
26 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem jemného a nízkokalorického králičího masa. STUZZY Vanička králík 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička kuřecí 150 g
26 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného kuřecího masa. STUZZY Vanička kuřecí 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička losos 150 g
30 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodné lososa. STUZZY Vanička losos 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička šunka 150 g
29 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodné šunky. STUZZY Vanička šunka 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Vanička telecí + mrkev 150 g
26 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodného telecího masa. STUZZY Vanička telecí + mrkev 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


STUZZY Kapsička Speciality telecí + těstoviny 100 g
29 Kč

Novinka

Kapsička s kvalitním telecím masem a těstovinami je ideální pro dospělé psy. STUZZY Kapsička Speciality telecí + těstoviny 100 g je kompletním krmivem, které si váš mazlíček oblíbí.


STUZZY Vanička dršťky 150 g
26 Kč

Novinka

Vanička pro dospělé psy s obsahem lahodných drštěk. STUZZY Vanička dršťky 150 g je kompletní krmivo, které si zamiluje každý pejsek.


Stuzzy je ochranná známka AGRAS Pet Foods, který má vedoucí postavení na trhu. AGRAS Delic byla založena v roce 1986 s cílem dodávat krmiva pro domácí zvířata ve stejné kvalitě, jaká je věnovaná potravinám pro lidskou spotřebu. Řada Stuzzy má různé druhy výrobků, jejichž společným jmenovatelem je vynikající poměr mezi cenou a kvalitou surovin.

Stuzzy je ochranná známka AGRAS Pet Foods, který má vedoucí postavení na trhu. AGRAS Delic byla založena v roce 1986 s cílem dodávat krmiva pro domácí zvířata ve stejné kvalitě, jaká je věnovaná potravinám pro lidskou spotřebu. Řada Stuzzy má různé druhy výrobků, jejichž společným jmenovatelem je vynikající poměr mezi cenou a kvalitou surovin.