Sulov Champion Extreme-22%

Sulov Champion Extreme

Hodnocení: 5
399 Kč

309 Kč

Akce

Klasický bob pro jednoho jezdce. Sulov Bob Champion disponuje vestavěným sedátkem, které poskytuje lepší izolaci od chladu. Bob je lehký pro snadné tahání do kopce.


Sulov Dřevěné saně 67, 95 cm Žluto-černé
1 399 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční celodřevěné sáňky Sulov Dřevěné saně 67, 95 cm s atypickou konstrukcí z ohýbaného dřeva. Tvrdé dřevo a kvalitní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti.


Sulov Bob Funky modrý
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní boby pro 1 jezdce. Sulov Bob Funky je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání.


Sulov Bob plastový s volantem
679 Kč

599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní řiditelné boby pro 1 jezdce. Sulov Bob plastový s volantem je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Dobrá ovladatelnost bobů zajištěna tvarovanou lyžinou v přední části.


Sulov Bob plastový SINGLE
329 Kč

289 Kč

Kvalitní boby pro 1 jezdce. Sulov Bob plastový SINGLE je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Bob má zvýšené opěrátko pro větší pohodlí.


Sulov Olympic-30%

Sulov Olympic

Hodnocení: 3
229 Kč

159 Kč

Akce

Originální plastový bob Sulov Olympic je vhodný především pro děti, které si chtějí užívat pod širým nebem i v zimě. Bob disponuje lehkou konstrukcÍ pro snadnou manipulaci a vynášení na kopec.


Sulov Koloběžka 26-20 SU FUSION-26%
4 990 Kč

3 659 Kč

Akce

Sportovní koloběžka FUSHION je díky velkým nafukovacím kolům 26"/20" ideální pro jízdu ve městě i na zpevněných cyklostezkách. Rám koloběžky z kvalitní odlehčené oceli. Přední a zadní hliníkové V-brzdy. Součástí vybavení je držák na lahev, sklopný stojánek, zadní ocelový blatník a rohy na řídítkách.


Sulov Box hruška Split - štípaná kůže
399 Kč

Boxovací hruška ze štípané kůže najde využití při tréninku doma i v tělocvičně. Je skvělá pro nácvik postřehu, reakcí, rychlých úderů a zlepšuje vytrvalost a rytmus. Sulov Box hruška Split – štípaná kůže se snadno nafoukne pomocí pumpičky s jehlou, která ale není součástí balení.


Sulov Box míč kůže
429 Kč

Tréninkový punchball z pravé kůže vám pomůže vylepšit zrakovou a pohybovou koordinaci. Je také ideální pro nácvik přesných úderů. Sulov Box míč kůže najde využití v každé tělocvičně a se snadno nafoukne pomocí pumpičky, která ale není součástí balení.


Sulov Box pytel Artific kůže 100x40 cm-16%
1 799 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kvalitní boxovací pytel disponuje výplní z kožených odřezků, proto výborně pohlcuje údery a šetří klouby. Je ručně šitý a připravený na velkou zátěž. Vyroben z odolné syntetické kůže. Sulov Box pytel Artific kůže 100×40 cm má v balení 4bodový řetěz.


Sulov Box pytel Artific kůže 120x40 cm
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní boxovací pytel disponuje výplní z kožených odřezků, proto výborně pohlcuje údery a šetří klouby. Je ručně šitý a připravený na velkou zátěž. Vyroben z odolné syntetické kůže. Sulov Box pytel Artific kůže 120×40 cm má v balení 4bodový řetěz.


Sulov Box pytel Artific kůže 60x30 cm
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní boxovací pytel disponuje výplní z kožených odřezků, proto výborně pohlcuje údery a šetří klouby. Je ručně šitý a připravený na velkou zátěž. Vyroben z odolné syntetické kůže. Sulov Box pytel Artific kůže 60×30 cm má v balení 4bodový řetěz.


Sulov Box pytel Artific kůže 80x35 cm
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní boxovací pytel disponuje výplní z kožených odřezků, proto výborně pohlcuje údery a šetří klouby. Je ručně šitý a připravený na velkou zátěž. Vyroben z odolné syntetické kůže. Sulov Box pytel Artific kůže 80×35 cm má v balení 4bodový řetěz.


Sulov Bob Funky s volantem
1 269 Kč

1 199 Kč

Kvalitní řiditelný bob pro 1 osobu. Sulov Bob FUNKY s volantem je vyroben z odolného materiálu. Bob je vybaven 2 brzdnými pákami a integrovaným vysouvacím tažným lanem s rukojetí.


Sulov Bob plastový DELUXE-22%
449 Kč

349 Kč

Akce

Jednomístný bob moderního designu. Sulov Bob plastový DELUXE je vyroben z odolného materiálu a je vybaven 2 pákami na brzdění. Výhodou bobů je integrované vysouvací lano s rukojetí pro pohodlné tahání. Bob má zvýšené opěradlo pro pohodlnější sezení.


Sulov Box hruška kožená
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxovací hruška z pravé kůže najde využití při tréninku doma i v tělocvičně. Je skvělá pro nácvik postřehu, reakcí, rychlých úderů a zlepšuje vytrvalost a rytmus. Sulov Box hruška kožená se snadno nafoukne pomocí pumpičky s jehlou, která ale není součástí balení.


Sulov Box rukavice kožené
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box a kickbox disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Výztuž v horní části dlaně poskyje prstům lepší oporu. Mají pěnovou výplň pro pohlcování nárazů. Sulov Box rukavice kožené se zapínají páskem na suchý zip.


Sulov Box rukavice pytlovky kožené
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pytlovky na box disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Několikanásobné prošití rukavic prodlužuje životnost rukavic. Mají absorpční pěnu pro ochranu rukou. Sulov Box rukavice pytlovky kožené se zapínají páskem na suchý zip.


Sulov Dřevěné saně 67, 110 cm Černo-žluté
1 599 Kč

1 269 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční celodřevěné sáňky Sulov Dřevěné saně 67, 110 cm s atypickou konstrukcí z ohýbaného dřeva. Tvrdé dřevo a kvalitní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti.


Sulov Dřevěné saně SULOV 67 - 95 cm - černo-žluté
1 399 Kč

1 249 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční celodřevěné sáňky Sulov Dřevěné saně 67, 95 cm s atypickou konstrukcí z ohýbaného dřeva. Tvrdé dřevo a kvalitní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti.


Sulov Koloběžka 16-12 REBEL
2 799 Kč

2 499 Kč
+ doprava zdarma

Koloběžka SULOV REBEL 16"-12" je všestranná koloběžka pro dospívající děti i dospělé. Konstrukčně velmi stabilní a rychlá. X rám zvětšuje prostor pro kolena. Větší kolo vpředu a menší vzadu zabezpečuje slušnou cestovní rychlost a zároveň obratnost.


Sulov Koloběžka 16-16" SU VOYAGE
2 999 Kč

2 844 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečná 16" koloběžka SULOV VOYAGE pro starší děti má odlehčený ocelový rám. Je vybavena předními a zadními ručními V-brzdami. Maximální hmotnost uživatele 100 kg.


Sulov Hokejka Toronto 150cm-75%
399 Kč

99 Kč

Akce

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Toronto 150cm má žerď vyrobenou z březové překližky zajišťující vysokou pružnost. Čepel tvoří jasanové plátky, které jsou proloženy skelnou tkaninou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry-14%
699 Kč

599 Kč

Výprodej

Prostorný vak na sjezdovou obuv. Sulov Vak na sjezdové boty FAMILY pro 3 páry je vyroben z kvalitního polyesteru. Vak se sestává z 6 oddělených částí, které lze nezávisle na sobě uzavírat zipem. Taška je vybavena 6 ventilačními otvory a nastavitelným ramenním popruhem pro snadný přenos.


Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár-22%
349 Kč

269 Kč

Výprodej

Obal na lyžáky. Sulov Vak na sjezdové boty pro 1 pár je vyroben z odolného polyesteru a je vybaven nastavitelným ramenním popruhem, 2 ventilačními otvory a reflexními prvky pro lepší viditelnost.


Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár-15%
449 Kč

379 Kč

Výprodej

Vak na pár sjezdových nebo dva páry běžeckých lyží. Sulov Vak na sjezdové lyže pro 1 pár je vyroben z kvalitního polyesteru potaženého vrstvou PVC. Obal je vybaven 4 ventilačními otvory pro dostatečné odvětrávání a 2 ramenními popruhy pro pohodlný transport.


Sulov Hokejka Detroit 135cm-72%
359 Kč

99 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Detroit 135cm má žerď vyrobenou z březové překližky zajišťující vysokou pružnost. Čepel tvoří jasanové plátky, které jsou proloženy skelnou tkaninou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov Hokejka Ottawa 125cm-66%
299 Kč

99 Kč

Výprodej

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Ottawa 125cm má žerď vyrobenou z březové překližky zajišťující vysokou pružnost. Čepel tvoří jasanové plátky, které jsou proloženy skelnou tkaninou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov Hokejka Philadelphia 145cm-71%
349 Kč

99 Kč

Akce

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Philadelphia 145cm má vrstvenou dřevěnou žerď, která zajišťuje vysokou pružnost. Čepel tvoří plast, jenž je vyztužen dýhou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov Hokejka Vancouver 115cm-65%
289 Kč

99 Kč

Výprodej

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Vancouver 115cm má žerď vyrobenou z březové překližky zajišťující vysokou pružnost. Čepel tvoří jasanové plátky, které jsou proloženy skelnou tkaninou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov Hokejka Winnipeg 145cm-73%
379 Kč

99 Kč

Výprodej

Klasická hokejka. Sulov Hokejka Winnipeg 145cm má žerď vyrobenou z březové překližky zajišťující vysokou pružnost. Čepel tvoří jasanové plátky, které jsou proloženy skelnou tkaninou pro lepší přenos energie na puk.


Sulov KOLOBEZKA 12-12 NIPER
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

Koloběžka SULOV NIPER je moderní dětská koloběžka s odolným rámem, bohatou výbavou a kvalitními koly. Je postavena na 12ti palcových nafukovacích kolech doplněných o přední i zadní účinnou hliníkovou „V“ brzdu. Je vhodná pro jízdu na cestě i v mírném terénu a je vhodná pro děti od 5–15 let.


Sulov KOLOBEZKA 12-12 SWETY
2 299 Kč

2 024 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koloběžka SULOV SWETY je moderní dětská koloběžka s odolným rámem, bohatou výbavou a kvalitními koly. Je postavena na 12ti palcových nafukovacích kolech doplněných o zadní účinnou hliníkovou „V“ brzdu. Vhodná pro jízdu na cestě i v mírném terénu.


Sulov Koloběžka 16-12 LF RIDER
2 499 Kč

2 199 Kč
+ doprava zdarma

LIFEFIT RIDER je stylová koloběžka vhodná pro děti i dospělé, kombinující rychlost a obratné manévrování ve městě i mimo něj v mírném terénu. Má přední a zadní ruční V-brzdu. Maximální hmotnost uživatele 120 kg.


Sulov KOLOBEZKA ALU 120

Sulov KOLOBEZKA ALU 120

Hodnocení: 5
649 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Koloběžka LIFEFIT ALU 120 se dá díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zabezpečují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 5, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.


Sulov KOLOBEZKA ALU 125
799 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koloběžku LIFEFIT 125 si díky krásnému designu oblíbí zejména starší děti. Dá se díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zabezpečují vysokou bezpečnost.


Sulov KOLOBEZKA ALU 145

Sulov KOLOBEZKA ALU 145

Hodnocení: 5
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koloběžku SULOV 145 si díky krásnému designu oblíbí zejména starší děti. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zabezpečují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 7, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti. Lze ji snadno složit.


Sulov KOLOBEZKA ALU 200 U
1 599 Kč

1 499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Koloběžka SULOV 200 se dá díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zajišťují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 7, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.


Sulov KOLOBEZKA10-10 LF YOUTH
1 490 Kč
1 469 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nejmenší model klasické koloběžky LIFEFIT YOUTH s odlehčeným rámem je určený pro první dětské ježdění. Má zadní ruční čelisťovou brzdu, stojánek a výškově nastavitelná řídítka. Maximální hmotnost uživatele 45 kg.


Sulov KOLOBEZKA10-10 SP FALCO
1 283 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejmenší model klasické koloběžky SPORTTAM FALCO s odlehčeným rámem je určený pro první dětské ježdění. Má zadní ruční čelisťovou brzdu. Maximální hmotnost uživatele 45 kg.


Sulov KOLOBEZKA12-12 SP

Sulov KOLOBEZKA12-12 SP

Hodnocení: 4
1 990 Kč

1 639 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Klasická koloběžka SPORTTEAM pro jízdu i pro zábavu potěší hlavně menší školáky. Má odlehčený ocelový rám, nafukovací kola a zadní ruční V-brzdu. Maximální hmotnost uživatele 65 kg.


Sulov Champion Extreme modrá - rozbaleno-28%
306 Kč

219 Kč

Akce

Klasický bob pro jednoho jezdce. Sulov Bob Champion disponuje vestavěným sedátkem, které poskytuje lepší izolaci od chladu. Bob je lehký pro snadné tahání do kopce.


Sulov Koloběžka 16-12 LF RIDER, zelená - rozbaleno-18%
2 499 Kč

2 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

LIFEFIT RIDER je stylová koloběžka vhodná pro děti i dospělé, kombinující rychlost a obratné manévrování ve městě i mimo něj v mírném terénu. Má přední a zadní ruční V-brzdu. Maximální hmotnost uživatele 120 kg.


Sulov KOLOBEZKA ALU 200 U, černá - použité-25%
1 599 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koloběžka SULOV 200 se dá díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zajišťují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 7, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.


Sulov KOLOBEZKA ALU 200 U černá/růžová - zánovní
1 289 Kč
1 269 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koloběžka SULOV 200 se dá díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zajišťují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 7, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.


Sulov KOLOBEZKA ALU 200 U, modrá - rozbaleno
1 599 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koloběžka SULOV 200 se dá díky propracovanému mechanizmu snadno a rychle složit i rozložit. Protiskluzový nášlap a zadní blatníková brzda zajišťují vysokou bezpečnost. Kolečka jsou osazena skvělými ložisky ABEC 7, čímž zaručují výborné jízdní vlastnosti.


Firma RULYT, s.r.o. byla založena v roce 1997 jako velkoobchod sportovních a kancelářských potřeb.Postupně získala výhradní zastoupení několika významných značek na našem trhu a začala budovat rozsáhlou obchodní síť pro prodej sportovního zboží.V roce 2008 získala do svého portfolia tradiční československou značku Sulov, která se stala za dobu své existence synonymem pro kvalitu a odolnost v oblasti sportovního zboží.Pod značkou Sulov dále rozšiřujeme sortiment sportovního náčiní a získáváme další trhy v řadě evropských zemí.Toho se nám daří dosáhnout díky vysoké kvalitě našich výrobků a propracovanému systému servisní činnosti, který se neustále vylepšuje.

Firma RULYT, s.r.o. byla založena v roce 1997 jako velkoobchod sportovních a kancelářských potřeb.Postupně získala výhradní zastoupení několika významných značek na našem trhu a začala budovat rozsáhlou obchodní síť pro prodej sportovního zboží.V roce 2008 získala do svého portfolia tradiční československou značku Sulov, která se stala za dobu své existence synonymem pro kvalitu a odolnost v oblasti sportovního zboží.Pod značkou Sulov dále rozšiřujeme sortiment sportovního náčiní a získáváme další trhy v řadě evropských zemí.Toho se nám daří dosáhnout díky vysoké kvalitě našich výrobků a propracovanému systému servisní činnosti, který se neustále vylepšuje.