Sun City Deštník Elena z Avaloru 72cm
109 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylový licenční deštník. Manuální otvírání, plastová rukojeť. Oficiální licence. Průměr cca. 72cm, délka cca. 58cm.

Sun City Deštník Minnie Mouse 72cm
139 Kč

Stylový licenční deštník. Manuální otvírání, plastová rukojeť. Oficiální licence. Průměr cca. 72cm, délka cca. 57cm.

Sun City Dětský batoh Avengers 27 cm modrý
129 Kč

Originální dětský batoh Avengers. Polstrované nastavitelné pásy, poutko, 2 kapsy na zip (zipy v designu Avengers). Oficiální licence. Rozměry cca. 27×22×8cm.

Sun City Dětský batoh Avengers 29 cm modrý
139 Kč

Originální dětský batoh Avengers. Polstrované nastavitelné pásy, poutko, 2 kapsy na zip (zipy v designu Avengers). Oficiální licence. Rozměry cca. 24×29×10cm.

Sun City Dětský batoh Avengers oboustranný 35cm modrý
169 Kč

Originální dětský batoh Avengers. Lehký a pevný batůžek s oboustranným designem. 2 kapsy na zip (zipy v designu Avengers). 2 postranní kapsičky na gumičku (např. na pití cvičky apod.). Polstrované nastavitelné popruhy, poutko na zavěšení. Lehce omyvatelný povrch. Oficiální licence.

Sun City Dětský batoh Cars 3D 29cm červený
259 Kč

Originální dětský batoh s 3D efektem.

3D efekt na přední straně. Kapsa na zip (zip v designu Cars). Polstrované nastavitelné popruhy s perforací omezující pocení. Praktické ouško pro přenášení či zavěšení. Rozměry cca. 29×21×14cm. Oficiální licence.

Sun City Dětský batoh Cars metalický 3D 31cm červený
159 Kč

Originální dětský batoh Cars.

Lehký a pevný batůžek v 3D designu s metalickým efektem. Hlavní kapsa na zip (zip v designu Cars). Polstrovaná záda, polstrované nastavitelné popruhy, poutko na zavěšení. Oficiální licence. Rozměry cca. 25×31×11cm.

Sun City Dětský batoh Cars oboustranný 35cm červený
169 Kč

Originální dětský batoh Cars. Lehký a pevný batůžek s oboustranným designem. 2 kapsy na zip (zipy v designu Cars). 2 postranní kapsičky na gumičku (např. na pití cvičky apod.). Polstrované nastavitelné popruhy, poutko na zavěšení. Lehce omyvatelný povrch. Oficiální licence. Rozměry cca.

Sun City Dětský batoh Frozen Anna a Elsa 31cm růžový
179 Kč

Kvalitní dětský batůžek v designu Frozen. Dětský batůžek s hlavní a přední kapsou. Velká hlavní kapsa a přední kapsa na zip (zipy v designu vločky). Polstrované nastavitelné popruhy. Ouško na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Třpytivé nápisy a vločky na přední straně batohu.

Sun City Dětský batoh Frozen Elsa 3D 31 cm růžový
139 Kč

Originální dětský batoh s 3D designem.

Lehký a pevný batůžek. Hlavní kapsa na zip (zip v designu vločky). Polstrované nastavitelné popruhy, polstrovaná záda. Poutko na zavěšení nebo pohodlné přenášení. Oficiální licence. Rozměry 31×25×11cm.

Sun City Dětský batoh Minnie 3D 32 cm + maska Minnie
169 Kč

Originální dětský batoh s 3D designem a maskou na obličej. Lehký a pevný batůžek. Hlavní kapsa na zip (zip v designu Minnie Mouse). 2 postranní kapsy na gumičku. Polstrované nastavitelné popruhy. Poutko na zavěšení nebo pohodlné přenášení.

Sun City Dětský batoh Paw Patrol 22 cm s termo izolací
179 Kč

Stylový dětský batůžek v designu Tlapková Patrola. Ideální na výlety a cestování – batůžek má uvnitř speciální izolační vrstvu pro lepší uchovávání studených/teplých potravin a nápojů. Možné též využít jako termo box na svačinu apod.. Hlavní kapsa na zip (zip v designu Paw Patrol).

Sun City Dětský batoh Star Wars Stormtrooper 32 cm černý
149 Kč

Originální dětský batoh Star Wars.

lehký a pevný batůžek hlavní kapsa na zip (zip v designu Star Wars) postranní kapsa na gumičku (např. na pití, cvičky apod.) polstrované nastavitelné popruhy, poutko na zavěšení oficiální licence rozměry 32×27×10cm

Sun City Dětská čepice Avengers Velikost: 52
79 Kč

Dětská licenční čepice. Oficiální licence. 2 barevné designu lemu čepice – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti. Velikost 52/54. Materiál: 100% akryl.

Sun City Dětská čepice Cars oboustranná Velikost: 52
69 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská licenční fleece čepice. Velmi hebký, příjemný materiál. Na čepici je z každé strany jiný design. Oficiální licence. Materiál: 100% polyester, velikost 52/54. 2 barevné varianty lemování (červená/černá) – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.

Sun City Dětská čepice Frozen oboustranná Velikost: 52
69 Kč

Dívčí fleece čepice. Velmi hebký, příjemný materiál. Na čepici je z každé strany jiný design (Anna / Elsa). Oficiální licence. Materiál: 100% polyester, velikost 52/54. 2 barevné varianty lemování – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.

Sun City Dětská čepice Frozen Velikost: 52
89 Kč

Dívčí fleece čepice. Velmi hebký, příjemný materiál. Oficiální licence. Materiál: 100% polyester, velikost 52/54. 2 barevné varianty lemování (růžová/modrá) – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.

Sun City Dětská čepice L.O.L. Surprise oboustranná Velikost: 54
99 Kč

Dívčí fleece čepice LOL Surprise. Velmi hebký, příjemný materiál. Na čepici je z každé strany jiný design. Oficiální licence. Materiál: 100% polyester, velikost 52/54. 2 barevné varianty lemování – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.

Sun City Dětská čepice Paw Patrol modrá oboustranná Velikost: 52
89 Kč

Licenční fleece čepice Tlapková patrola. Velmi hebký, příjemný materiál. Na čepici je z každé strany jiný pejsek (Marshall / Chase). Oficiální licence. Materiál: 100% polyester, velikost 52/54. 2 barevné varianty lemování (modrá/červená) – expedujeme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.