Sveltus Push and pull bar set OSFA
699 Kč

Umožňuje provádět přítahy, hluboké kliky a působí jako držák nohou při sedlezích. Ochranná pěna pro větší pohodlí. Pro rámy dveří o šířce 61 až 82 cm. Nepoužívejte obráceně. Součástí je brožura s cviky.

Sveltus Massage bar OSFA
539 Kč

Masážní pomůcka snižuje bolest svalů a zlepšuje krevní oběh.Masážní tyč navržena pro efektivní samomasáž: na zádech, lýtkách, ramenách, krku.

Sveltus Adjustable Kettlebell OSFA
3 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kettlebell je možné nastavit na hmotnosti od 4kg do 18 kg.Postačí pouze odendat závaží.Kettlebell slouží na zlepšení síly.

Sveltus Non weighted aqua-oars - one pair OSFA
419 Kč

Pomůcka na cvičení ve vodě. Vesla jsou učena pro odporový trénink ve vodě. Chcete-li tónovat paže, ramena, záda, a další.. Prodáváno v páru. Váha: 520 gramů

Sveltus Trampoline Jump - 100 cm OSFA
3 009 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kulatá trampolína s držadlem vhodná pro jemnou práci s koordinací pohybů. Držadlo nastavitelné na 3 různé délky. Také se hodí pro kardio cévní cvičení. Maximální zatížení 130 kg. Průměr konstrukce 100 cm. Průměr plátna: 75 cm.

Sveltus 10 kg weighted vest OSFA
1 539 Kč

Zátěžová vesta 10 kg nachází uplatnění při cvičení s vlastní hmotností i dalších sportech. Zvyšte svou sílu a rychlost. Od 1 do 10 kg při odebírání nebo přidávání hmotnosti (300 g každé závaží). 30 závaží o hmotnosti 300 g. Rovnoměrně rozložené hmotnosti. Velmi praktické.

Sveltus Kit Plates with handles 16 kg OSFA
2 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obouruční nakládací činka, která obsahuje: 2 × 500 g + 2 × 1 kg + 2 × 2 kg + 2 × 4 kg + 1 ocelová tyč (1 kg, Ø 28 mm) + 1 pár pružinových objímek s plastovými uzávěry.

Sveltus Pratinatte Mat OSFA
259 Kč

Atraktivní, izolační a neabsorbuje pot. Protiskluzové ošetření (zaspodu). Skládá se na čtvrtiny. Hustota: 33 kg / m3.

Sveltus Soft ball - blue - polybag OSFA
99 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Perfektní pro posilování svalů, lehčí trénink a relaxaci.Nastavitelné nafouknutí podle cvičení.Průměr: 22/24 cm.Prodává se včetně slámky pro nafouknutí.Tolerance ?: +/- 10 %.

Sveltus Weighted cuffs 2 kg - one pair OSFA
539 Kč

Vhodné pro obě zápěstí i kotníky. Závaží s ocelovými přezkami a velcro® (suchý zip) pro snadné upevnění. Pohodlné. Prodává se po párech.Materiál: elastan.

Sveltus 3 in 1 Roller OSFA
979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěnový válec 3 v 1 se skládá ze tří válečků s různými rozměry, hustotami a úrovněmi myofasciálního uvolnění, aby dosáhli nejlepších výsledků na každé části těla. Ideální pro základní protahování, masáž a zlepšení posturálního vyrovnání.

Sveltus 5 kg weighted vest OSFA
979 Kč

Zátěžová vesta 5 kg nachází uplatnění při cvičení s vlastní hmotností, běhu i dalších sportech.  Zvyšte svou sílu a rychlost. S reflexními proužky a jednou kapsou. Materiál: neopren.

Sveltus Ab Roller OSFA
839 Kč

Kompaktní příslušenství ideální pro posílení a tónování břicha, ramen, paží a zad. Větší velikost zadního kola a jeho trojúhelníkový rám poskytuje větší stabilitu než normální AB válec. Skládací. Pohodlné rukojeti.

Sveltus AB Wheel OSFA
559 Kč

Navrženo pro posilování břišních svalů. Včetně brzdového systému pro větší bezpečnost. Ocelová osa pro stabilitu. Snadná montáž. S pěnovými úchyty.

Sveltus Adjustable hand trainer OSFA
399 Kč

S nastavitelným odporem od 10 do 40 kg. Protiskluzové rukojeti pokryté gumou pro pohodlné cvičení. Zlepšení síly a pevnosti v zápěstích, prstech a předloktí. Prodává se v páru.

Sveltus Aerobics rope OSFA
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuličkové ložisko zvyšuje rychlost otáčení. Gumová hadička, pěnová rukojeť.

Sveltus Aluminium skipping rope OSFA
539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pěkně navržené nastavitelné švihadlo z hliníku. Protiskluzová rukojeť s dobrou přilnavostí pro větší pohodlí během cvičení. Ideální pro cross trénink. 360 ° otáčení. Ocelové lano s PVC potahem. Délku můžete snadno upravit.

Sveltus Aqua Band 0,5 kg - one pair OSFA
449 Kč

Vyrobeno pro použití i ve vodě. Obal a závaží je možné umývat samostatně. Prodává se v páru.Kryt: Polyuretanová síťka, nylonová velcro®.Závaží: silikonový kompozit.

Sveltus Aqua Band 1 kg - one pair OSFA
649 Kč

Vyrobeno pro použití i ve vodě. Obal a závaží je možné umývat samostatně. Prodává se v páru. Baleno v sáčku.Kryt: Polyuretanová síťka, nylonová velcro®.Závaží: silikonový kompozit.

Sveltus Aqua gloves -one pair OSFA
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plavecké ploutve na ruce pro zlepšení plavecké techniky a pro zvýšení síly záběru. Plavecké ploutve na ruce pomáhají zlepšit zejména techniku záběru a sílu záběru.

Sveltus Backpack training camel 45L OSFA
1 769 Kč

Sportovní batoh vhodný pro přepravu veškerého vybavení na trénink.Batoh s nastavitelnými popruhy, s 2 velkými přihrádkami na zip, 2 předními kapsy na zip a mnoho dalšími vnitřními kapsami.Obsah: 45 L.

Sveltus Balance board OSFA
419 Kč

Nepostradatelné příslušenství pro mototriku a rehabilitaci. Velmi odolná deska. Protiskluzový povrch. Maximální hmotnost uživatele: 110 kg. Odnímatelný výšková základna. 3 možnosti výšky: 6 cm, 7 cm a 8 cm.

Sveltus Cork yoga wheel - anis green OSFA
979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní pomůcka pro cvičení jógy, strečing a posilování.Ideální partner pro podporu a vedení vašeho pohybu k dosažení vašich poloh.Vyvinutá k uvolnění napětí a svalové ztuhlosti v horní polovině těla, získání ohebnosti v oblasti pánve a kyčelních kloubů a k posílení a zpevnění hlubokého svalstva …

Sveltus Dome trainer - blue OSFA
2 799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Balanční půlmíč s úchytama na posilování. Cvičení rovnováhy pomáhají rozvíjet koordinaci pohybu, aktivovat a posilovat stabilizační svaly. Skvělé pro vytrvalostní a silové tréninky. Ideální také pro rehabilitační trénink. Nenafukujte na více než 22 cm.

Sveltus Double Ab wheel - orange OSFA
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Toto dvojité kolo AB whell může být použito jednou nebo dvěma rukama, umožňuje levou i pravou samostatně. Rukojeti z měkké pěny pro pohodlné uchopení. Pro zpevnění břicha, ramen, rukou, zad. Ideální pro horní část těla a svaly jádra.

Sveltus Ecostep - black - with risers in colour box OSFA
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skladný lehký schod s protiskluzovým povrchem.Atraktivní a praktický, hodí se i do skupinových lekcí.Nožky sklopitelné pod schod.Stohovatelné a snadno se ukládají.Vyrobené z recyklovaných materiálů.Materiál: polypropylen.

Sveltus Elastiband 15 kg - black + poster - in colour box OSFA
559 Kč

Patentovaný výrobek určený pro trénink všech hlavních svalových skupiny. Snadno se používá a umožňuje zpevnění celého těla. Je skladný, odolný proti oděru, omyvatelný a vhodný i na cesty. Obsahuje brožuru se základními cviky.

Sveltus Elastiband 20 kg - blue + poster - in colour box OSFA
839 Kč

Patentovaný výrobek určený pro trénink všech hlavních svalových skupiny. Snadno se používá a umožňuje zpevnění celého těla. Je skladný, odolný proti oděru, omyvatelný a vhodný i na cesty. Obsahuje brožuru se základními cviky.

Sveltus Elastiband 3 strengths + poster - in colour box OSFA
649 Kč

Elastiband® 3 STRENGTHS umožňuje práci všech hlavních svalů se třemi stupni odporu (10 kg, 12 kg a 15 kg).Vyberte sílu cvičení podle čísla napsaného na smyčkách.8 smyček – každá o délce 10,5 cm.Například: 10 kg síla získaná pomocí smyček č. 1 až č. 4.

Sveltus Flexoring + dvd - in colour box OSFA
916 Kč

Jedinečný a vysoce inovativní patent Sveltus. Perfektní pro posilování svalů nebo lekce Pilates. Flexibilní a velmi odolný. Nerozbitný kompozitní materiál s dobrou tvarovou pamětí.Konstrukce: polyamid.Madla: SEBS.Obsahuje DVD: 30 minut, 5 jazyků: (DE, EN, IT, SP, FR).

Sveltus Flexoring - supplied unpacked OSFA
839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečný a vysoce inovativní patent Sveltus. Perfektní pro posilování svalů nebo lekce Pilates. Flexibilní a velmi odolný. Nerozbitný kompozitní materiál s dobrou tvarovou pamětí. Konstrukce: polyamid. Madla: SEBS.

Sveltus Foam Roller OSFA
699 Kč

Pro posílení svalstva jádra, ideální pro trénink rovnováhy a pružnosti.Pro fanoušky Pilates.¨Materiál: polypropylen.Bez ftalátu. Hustota pěny: 30 kg / m3.

Sveltus Foldable foam Mat - black OSFA
1 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Omyvatelný pěnový polyetylén s polyesterovou tepelně stlačenou látkou. Bez ftalátu. S 2 úchyty pro snadné přenášení a skladování. Skládací pro snadné skladování.  Lehké a velmi odolné. Hustota: 33 kg / m3.

Sveltus Foldable foam Mat - blue OSFA
699 Kč

Omyvatelný pěnový polyetylén s polyesterovou tepelně stlačenou látkou. Bez ftalátu. S 2 úchyty pro snadné přenášení a skladování. Skládací pro snadné skladování. Lehké a velmi odolné. Hustota: 33 kg / m3.

Sveltus Foot massage roller OSFA
279 Kč

Masážní váleček na nohy je určen pro masáže, reflexní terapii a relaxační cvičení. Snižuje napětí a stimuluje krevní oběh.

Sveltus Functional bag 12 kg OSFA
1 959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální nástroj pro posílení horního a dolního těla. Zlepšete výbušnost, vytrvalost a sílu kombinací síly a tréninku kardio. Zatížení je stabilizováno na ramenou. Můžete provádět dřepy, výpady, sprinty,a další.. S dvěma úchyty.

Sveltus Functional bag 3 kg OSFA
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ideální nástroj pro posílení horního a dolního těla. Zlepšete výbušnost, vytrvalost a sílu kombinací síly a tréninku kardio. Zatížení je stabilizováno na ramenou. Můžete provádět dřepy, výpady, sprinty,a další.. S dvěma úchyty.

Od roku 1991 získal francouzský výrobce Sveltus, tvůrce Elastiband®, pozici specialisty na design a výrobu fitness a wellness příslušenství. Více než 25 let podpory našich zákazníků. Nabídka inovativních produktů. Více než 25 let výroby. Předsevzetí firmy Sveltus pro tento rok: koncept, trend a design!

Od roku 1991 získal francouzský výrobce Sveltus, tvůrce Elastiband®, pozici specialisty na design a výrobu fitness a wellness příslušenství. Více než 25 let podpory našich zákazníků. Nabídka inovativních produktů. Více než 25 let výroby. Předsevzetí firmy Sveltus pro tento rok: koncept, trend a design!