Swedteam

Swedteam Vesta Ultra light - pánská, Swedteam Velikost: XL

Swedteam Vesta Ultra light - pánská, Swedteam Velikost: XL

1 740 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Celopropínací vesta z tenkého, zároveň dostatečně teplého materiálu pro celoroční využití Tenká, ale zároveň teplá vesta Swedteam Ultra Light s celopropínacím zipem je vyrobena z pružného, velice příjemného materiálu. Vesta je vhodná pro všechny lovecké i ostatní volnočasové aktivity.

Swedteam Vesta Ultra light - dámská, Swedteam Velikost: 42

Swedteam Vesta Ultra light - dámská, Swedteam Velikost: 38

1 740 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Celopropínací vesta z tenkého, zároveň dostatečně teplého materiálu v dámském střihu. Tenká, ale zároveň teplá vesta Swedteam Ultra Light v dámském střihu je vyrobena z pružného, velice příjemného materiálu. Vesta je vhodná pro všechny lovecké i ostatní volnočasové aktivity.

Swedteam Židle s batohem, HIKER Desolve Veil - Swedteam

Swedteam Židle s batohem, HIKER Desolve Veil - Swedteam

4 260 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lehký a prostorný batoh Swedteam HIKER v kamufláži DESOLVE®Veil je určen pro lovecké a ostatní outdoorové aktivity. Batoh má kvalitně vyztužená záda, široké polstrované popruhy a odlehčený ocelový rám. Součástí batohu je praktické sedátko a velké množství kapes.

Švédská společnost zabývající se výrobou vysoce kvalitního loveckého oblečení byla založena v roce 1919 a je v podstatě rodinným podnikem, který v průběhu celých generací nabíral lovecké znalosti a zkušenosti, které předával přes generace dále. S cílem nabídnout oblečení nejvyšší kvality spolupracuje Swedteam s lovci, se kterými společně hledá nejlepší možná řešení. Swedteam nabízí širokou škálu oděvů a doplňků pro muže, zároveň nabízí ucelený sortiment oděvů pro ženy.