Taft Lak na vlasy Casual Chic - extra silně tužící 250 ml
95 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

odrážky •Extra silně tužící lak na vlasy •Vlasům dodá okamžitý tvar •Nezatěžuje ani neslepuje vlasy •Casual Chic poskytuje fixaci až na 24 hodin popis Popis Extra silně tužící lak nezatěžuje vlasy ani je neslepuje a poskytne jim fixaci až na 24 hodin.

Taft Power lak na vlasy Mega Strong 5 250 ml
95 Kč

odrážky •Power fixace •72h posiluje a dodává energii •Bez slepení a beze zbytků •Mega silný 5 popis Popis Lak na vlasy Taft Power s inovativní recepturou s obsahem posilujícího kofeinu. Kofein je znám pro své povzbuzující účinky.

Taft True Volume lak na vlasy Ultra Strong 4 250 ml
105 Kč

odrážky •Lak pro jemné vlasy •S kolagen-bambusovým komplexem •Fixace a objem až na 24h •Bez slepení a beze zbytků •Pomáhá chránit vlasy před vysušováním a popis Popis Nový Taft True Volume s kolagen-bambusovým komplexem obohatí Váš účes o dlouhotrvající objem.

Taft Power Activity stylingový gel 150 ml
100 Kč

odrážky •Pro 48h fixaci bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků. •Pomáhá chránit vlasy před vysušením. •All Weather Proof receptura pro perfektní, nelepící fixaci po celý den.

Taft Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
86 Kč

Lak na vlasy Volume Mega Strong 5 zajistí vašemu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Taft Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 (Hair Spray) 250 ml
78 Kč 76 Kč

Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 zajistí vašemu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním. .

Taft Lak na vlasy Ultimate Ultimately Strong 6 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lak na vlasy Ultimate Ultimately Strong 6 je maximálně silný lak na vlasy, s jehož pomocí docílíte zářivého křišťálového lesku. Taft Ultimate je nejvyšší stupeň fixace, kterou značka Taft poskytuje. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků.

Taft Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 je mega silný lak na vlasy, který zajistí neviditelnou fixaci vašeho účesu. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Taft Lak na vlasy Moscow Glossy Shine 4 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Lak na vlasy Moscow Glossy Shine 4 vám přináší až 48 hodin fixace bez slepených vlasů a beze zbytků, navíc vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Snadno se vyčesává. Jeho složení s mikrojemnými částečkami dodá vašim vlasům ultra silnou fixaci a zářivý lesk.

Taft Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 byl speciálně vyvinut pro potřeby suchých a poškozených vlasů. Taft Power Cashmere receptura zanechá vlasy hebké na dotyk jako kašmír a nabízí až 3 dny fixace bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků. Pomáhá chránit vaše vlasy před vysušením bez zatížení.

Taft Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Invisible Power Mega Strong 5 je mega silný lak na vlasy, který zajistí neviditelnou fixaci vašeho účesu. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Taft Lak na vlasy Moscow Glossy Shine 4 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Moscow Glossy Shine 4 vám přináší až 48 hodin fixace bez slepených vlasů a beze zbytků, navíc vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Snadno se vyčesává. Jeho složení s mikrojemnými částečkami dodá vašim vlasům ultra silnou fixaci a zářivý lesk.

Taft Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Lak na vlasy Power Cashmere Mega Strong 5 byl speciálně vyvinut pro potřeby suchých a poškozených vlasů. Taft Power Cashmere receptura zanechá vlasy hebké na dotyk jako kašmír a nabízí až 3 dny fixace bez pocitu slepených vlasů a beze zbytků. Pomáhá chránit vaše vlasy před vysušením bez zatížení. .

Taft Lak na vlasy Power Express Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
74 Kč 71 Kč

Lak na vlasy Power Express Mega Strong 5 nabízí okamžitou fixaci po dobu až 72 hodin bez slepených vlasů a beze zbytků. Vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Taft Power Express složení s Quick-Dry rychleschnoucím efektem zajistí suchou fixaci a saténové zakončení!.

Taft Lak na vlasy Power Express Mega Strong 5 - (Hair Spray) Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Power Express Mega Strong 5 nabízí okamžitou fixaci po dobu až 72 hodin bez slepených vlasů a beze zbytků. Vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. Taft Power Express složení s Quick-Dry rychleschnoucím efektem zajistí suchou fixaci a saténové zakončení!

Taft Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 přináší mega silnou fixaxi vašemu účesu. S jeho pomocí vykouzlíte viditelně plnější účes. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním. .

Taft Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lak na vlasy Power & Fullness Mega Strong 5 přináší mega silnou fixaxi vašemu účesu. S jeho pomocí vykouzlíte viditelně plnější účes. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje a pomáhá je chránit před vysušováním.

Taft Lak na vlasy Shine Ultra Strong 4 (Hair Spray) 250 ml
74 Kč 72 Kč

Lak na vlasy Shine Ultra Strong 4 nabízí ultra silně tužící účinek. Poskytne vašemu účesu zářivý lesk a třpytivý výsledek díky receptuře s Diamond Luminizer. Díky tomuto laku docílíte až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků.

Taft Lak na vlasy Ultra Strong 4 (Hair Spray) 250 ml
81 Kč

Lak na vlasy Ultra Strong 4 vám poskytne až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním a pomáhá je chránit před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním. .

Taft Lak na vlasy Ultra Strong 4 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Ultra Strong 4 vám poskytne až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním a pomáhá je chránit před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Taft Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 - (Hair Spray) W Objem: 250 ml
103 Kč

Lak na vlasy Volume Ultra Strong 4 zajistí vašemu účesu vzdušný a živý objem. Poskytne vám až 3 dny fixace bez slepených vlasů a beze zbytků. Navíc vlasy nezatěžuje, pomáhá je chránit před vysušováním, před vlhkostí, větrem, UV zářením a znečištěním.

Taft Perfect Flex Lak na vlasy Ultra silná fixace 250 ml
93 Kč

odrážky •Perfectly Controlled •Flexible Styles •Bez slepení a beze zbytků •Ultra silný 4 •Fexibilní účes popis Popis Taft Perfect Flex lak na vlasy ultra silná fixace nepředstavuje pro vlasy zátěž, neslepuje je a spolehlivě zafixuje váš účes až na 24 hodin.

Taft Power & Fullness lak na vlasy mega silná fixace 250 ml
100 Kč

odrážky •Posilněné vlasy •Viditelně plnější účes •Bez slepení a beze zbytků •Mega silná fixace 5 popis Popis Lak na vlasy Taft Power & Fullness receptura s keratinem, který vyplňuje vlas, posiluje vlasy a dodá jim viditelně více objemu.

Taft Taft 7 Days Lak na vlasy 250 ml (Německo)
70 Kč

Varování:Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.

Taft Taft Glanz ultra stark Lak na vlasy 250 ml (Německo)
68 Kč

Nebezpečí: Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.

Taft Taft Ultra pure Lak na vlasy 250ml (Německo)
70 Kč

VAROVÁNÍ. Extrémně hořlavý. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření.

Taft Taft Volumen mega strong Pěnové tužidlo 150ml (Německo)
60 Kč

NEBEZPEČÍ:Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji zapálení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.

PERFEKTNÍ ÚČES ZA KAŽDÉHO POČASÍ.

Doba a móda se neustále mění. Ale touha po dokonalém účesu zůstává. Již více než 50 let poskytují laky na vlasy od Schwarzkopf perfektní účes za každého počasí a po celý den.

Od roku 2006 dodávají vlasům také příjemný pocit. Taft, jako leader na evropském trhu, je expertem na vlasový styling.

Značka 3 Weather Taft nabízí širokou řadu stylingových produktů, které byly navrženy přesně pro vaše individuální potřeby a pro dodání sebedůvěry ze skutečně krásného účesu. Taft je odborníkem na úpravu účesu nejen žen, ale v poslední době i pro muže.

Receptury stylingových přípravků Taft vyvíjejí odborníci od Schwarzkopf. Takže si můžete být jisti, že se vám vždy podaří vytvořit přesně takový účes, který chcete, a že tento účes bude držet za každého počasí.

Heidi Klum se stává novou tváří značky Three Weather Taft a skvěle doplňuje sehraný tým značky Taft. Spolu symbolizují perfektní styling a úspěch.

PERFEKTNÍ ÚČES ZA KAŽDÉHO POČASÍ.

Doba a móda se neustále mění. Ale touha po dokonalém účesu zůstává. Již více než 50 let poskytují laky na vlasy od Schwarzkopf perfektní účes za každého počasí a po celý den.

Od roku 2006 dodávají vlasům také příjemný pocit. Taft, jako leader na evropském trhu, je expertem na vlasový styling.

Značka 3 Weather Taft nabízí širokou řadu stylingových produktů, které byly navrženy přesně pro vaše individuální potřeby a pro dodání sebedůvěry ze skutečně krásného účesu. Taft je odborníkem na úpravu účesu nejen žen, ale v poslední době i pro muže.

Receptury stylingových přípravků Taft vyvíjejí odborníci od Schwarzkopf. Takže si můžete být jisti, že se vám vždy podaří vytvořit přesně takový účes, který chcete, a že tento účes bude držet za každého počasí.

Heidi Klum se stává novou tváří značky Three Weather Taft a skvěle doplňuje sehraný tým značky Taft. Spolu symbolizují perfektní styling a úspěch.