-43%
Tatonka Hip Bag M titan grey
4x

Tatonka Hip Bag M titan grey

649 Kč
369 Kč

Ledvinka o objemu 3 l disponuje nastavitelným bederním pásem a uzavíráním na dvoucestný zip. Zapnete si ji pohodlně plastovou přezkou. Obsahuje 2 vnitřní kapsy a 1 boční elastickou. Tatonka Hip Bag M titan grey má klip na klíče, díky kterému je nebudete muset pracně hledat.

Od prodejce MALL
-45%
Tatonka First Aid Basic Waterproof
1x

Tatonka First Aid Basic Waterproof

999 Kč
549 Kč

Základní vybavená lékárnička First Aid Basic Waterproof v obalu, který uchovává obsah v čistotě i s instrukcemi pro záchranu. Obal lékárničky je z nepromokavého materiálu, takže je ideální jí mít po ruce při sjíždění řek nebo jiných vodních sportů.

Od prodejce MALL
-33%
Tatonka Camp Set Regular
5x

Tatonka Camp Set Regular

1 199 Kč
799 Kč
Akce

Sada nerezového nádobí obsahuje pánev, hrnec s pokličkou a talíř, ze kterého rovnou můžete sníst vámi uvařené jídlo. Snadno se složí do sebe a umožňuje tak bezproblémovou přenosnost. Tatonka Camp Set Regular je z nerezové ocele, která má dlouhou životnost a snadno se udržuje.

Od prodejce MALL
-27%
Tatonka Mapper black obal na mapu

Tatonka Mapper black obal na mapu

359 Kč
259 Kč

Obal na mapu lze srolovat a pohodlně připnout k batohu. Disponuje svou voděodolností. Tatonka Mapper black je vhodný pro všechny cestovale, kteří při svých túrách používají mapu.

Od prodejce MALL
Tatonka Burner Set
4x

Tatonka Burner Set

1 199 Kč
1 159 Kč

Campingový vařič. Tatonka Burner Set se skládá z vařiče na tekutý líh, regulátoru plamene a stojanu se 4 nohami pro maximální stabilitu.

Od prodejce MALL
-17%
Tatonka Cape M cub
15x

Tatonka Cape cub

1 799 Kč
1 479 Kč

Nepromokovaná pláštěnka do deštivého počasí s vodním sloupcem 1500 mm disponuje kapucí s kšiltem a ochrání i váš batoh. Na kapuci je šňůrka je samosvorkou, která chrání proti větru. Tatonka Cape cub je vhodná pro muže i ženy a lze ji uschovat do obalu.

Od prodejce MALL
-35%
Tatonka Poncho 1 (XS-S)
7x

Tatonka Poncho

1 199 Kč
769 Kč

Nepromokovaná pláštěnka do deštivého počasí s vodním sloupcem 1500 mm disponuje kapucí s kšiltem. Na kapuci je šňůrka je samosvorkou, která chrání proti větru. Tatonka Poncho je vhodná pro muže i ženy a zapíná se na zip a suchý zip.

Od prodejce MALL
Tatonka City Pack Jr 12 blue

Tatonka City Pack Jr 12

1 309 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětský batoh o objemu 12 l je vyroben z částečně vyroben z recyklovaných materiálů. Disponuje vyztuženým zádovým systémem Vent Comfort Carrying. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a bezpečnostní reflexní prvky. Tatonka City Pack Jr 12 je vhodný pro každodenní použití

Od prodejce MALL
Tatonka Rolltop Pack Jr 14 blue

Tatonka Rolltop Pack Jr 14

1 399 Kč
1 309 Kč

Dětský batoh o objemu 14 l disponuje bočními kapsami na vložení lahve s vodou. Je vyroben z částečně recyklovaného materiálu. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a bezpečnostní reflexní prvky. Tatonka Rolltop Pack Jr 14 je vhodný pro každodenní použití.

Od prodejce MALL
Tatonka ONE WEEK titan grey, šedá
3x

Tatonka ONE WEEK

729 Kč

Hygienická taška s uzavíratelným víkem a provázky pro snadnou manipulaci. Víko v sobě skrývá háček k pověšení a velmi prostornou přihrádku. Ripstopová tkanina s PU povlakem výrazně pomáhá proti promočení. Pokud převážíte větší množství kosmetiky a toaletních potřeb, Tatonka ONE WEEK je pro tento účel jako stvořená.

Od prodejce MALL
-20%
Tatonka City Hiker black

Tatonka City Hiker

2 399 Kč
1 909 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Batoh o objemu 20 l je vyroben z částečně vyroben z recyklovaných materiálů. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a poutko pro nošení v ruce. Tatonka City Hiker je vhodný pro každodenní použití

Od prodejce MALL
Tatonka Husky Bag Jr 10 blue

Tatonka Husky Bag Jr

1 029 Kč

Dětský batoh od 4 let o objemu 10 l disponuje boční kapsou na vložení lahve s vodou. Součástí jsou anatomicky tvarované ramenní popruhy a bezpečnostní reflexní prvky. Tatonka Husky Bag Jr je vhodný pro každodenní použití

Od prodejce MALL