10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Technaxx DigiScan, skener negativů a diapozitivů, DS-02 Technaxx AUTOalarm s detekcí pohybu + dálkové ovládání a nabíječka do auta 2x USB 4743
Technaxx DigiScan, skener negativů a diapozitivů, DS-02

Přenosný skener DS-O2 digitalizujte Vaše negativy a diapoztivy. Přenos přímo na SD/SDHC karty. Skenuje ve vysokém rozlišení, je vybaven 2 držáky na skenování a vyznačuje se vysokou rychlostí. Je malý, lehký, praktický a snadno použitelný.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx AUTOalarm s detekcí pohybu + dálkové ovládání a nabíječka do auta 2x USB 4743 Technaxx AUTOalarm s detekcí pohybu + dálkové ovládání a nabíječka do auta 2x USB 4743
Technaxx AUTOalarm s detekcí pohybu + dálkové ovládání a nabíječka do auta 2x USB 4743

Sledování interiéru vozidla pomocí senzoru detekce pohybu PIR + nabíječka do auta, která umožní současné nabíjení 2 zařízení s USB portem

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx Nabíječka do auta, 4× USB port, 3× zásuvka (TE11) 4592 Technaxx AUTOalarm s detekcí pohybu + dálkové ovládání a nabíječka do auta 2x USB 4743
Technaxx Nabíječka do auta, 4× USB port, 3× zásuvka (TE11) 4592

Nabíječka do auta, která může nabíjet až 4 zařízení najednou. Nabíječka Technaxx má 4 porty USB a 3 zásuvky do zapalovače cigaret. 2 USB porty vám poskytnou nabíjecí proud 1 A, 2 porty 2,4 A. Nabíječka je vybavená ochranou proti přepětí a spínačem zapnutí/vypnutí a upozorní vás, když napětí klesne pod 12 V.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx USB Video Grabber - převod VHS do digitální podoby (TX-20) 1604 Technaxx USB Video Grabber - převod VHS do digitální podoby (TX-20) 1604
Technaxx USB Video Grabber - převod VHS do digitální podoby (TX-20) 1604

Převodník analogového videa do digitální podoby. Technaxx USB Video Grabber převede VHS a další staré formáty videa do moderních digitálních formátů MPEG1, MPEG2 nebo WMV a za pomoci přiloženého softwaru vám umožní je rovnou editovat. Má 3 vstupy Cinch, 1 vstup S-video a 1 výstup USB 2.0.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx TX-137, černá/hnědá Technaxx USB Video Grabber - převod VHS do digitální podoby (TX-20) 1604
Technaxx TX-137, černá/hnědá

Gramofon se 3 rychlostmi, CD a kazetový přehrávač, Bluetooth 5.0, AUX In vstup, USB port, FM/DAB tuner – to vše má v sobě jedinečné multifunkční přehrávací zařízení Technaxx TX-137. Desky, CD, kazety nejen přehrává, ale i digitalizuje na USB zařízení. Má vestavěné 2× 9W reproduktory, RCAsluchátkový výstup.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx TX-103 Technaxx USB Video Grabber - převod VHS do digitální podoby (TX-20) 1604
Technaxx TX-103

Přesně takový jste mohli vidět ve starých černobílých filmech – parádní retro gramofon Technaxx TX-103 má design inspirovaný dávnými přístroji a zároveň extra moderní výbavu. Disponuje Bluetooth technologií, AUX In vstupem, USB portem, SD slotem, FM tunerem a dokonce i přehrávačem kazet a CD. Potěší funkcí digitalizace desek a vestavěnými reproduktory s výkonem 2× 2,5 W.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx Internetové stereo rádio (TX-153), černá Technaxx Internetové stereo rádio (TX-153), černá
Technaxx Internetové stereo rádio (TX-153), černá

Poslouchejte zajímavé rozhlasové stanice z celého světa prostřednictvím internetového stereo rádia Technaxx TX-153 s WiFi 802.11 b/g/n technologií a s 250 předvolbami. Zařízení má i USB port podporující formáty MP3, WMA, AAC, AAC+, FLAC a WAV. Nechybí 2× 2W reproduktory, 2,4palcový TFT displej, funkce Sleep a Nap i předpověď počasí.  

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx Fotopast s krmítkem pro ptáky (TX-165) Technaxx Internetové stereo rádio (TX-153), černá
Technaxx Fotopast s krmítkem pro ptáky (TX-165)

Časosběrná Full HD kamera je zabudovaná do krmítka pro ptáky. Technaxx Fotopast s krmítkem pro ptáky (TX-165) pořizuje fotografie i videa a díky PIR čidlu s dosahem až 20 cm pohotově zachytí vše potřebné. Podporuje MicroSD karty (až do 512 GB) a díky standardu krytí IP56 si poradí i se špatným počasím.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx Full HD časosběrná kamera (TX-164) Technaxx Internetové stereo rádio (TX-153), černá
Technaxx Full HD časosběrná kamera (TX-164)

Šikovná časosběrná kamera je určená pro vnitřní i venkovní použití. Technaxx Full HD časosběrná kamera (TX-164) disponuje dosahem až 18 m ve dne i v noci a díky standardu krytí IP66 je odolný proti vodě i prachu. Kromě časosběrných funkcí fotí, natáčí videa a nabízí funkci Stop Motion. Ideální pro záznamy stavenišť či růstu rostlin.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx USB gramofon/konvertor - převod gramofonových desek a audio kazet do MP3 formátu (TX-22+) Technaxx USB gramofon/konvertor - převod gramofonových desek a audio kazet do MP3 formátu (TX-22+)
Technaxx USB gramofon/konvertor - převod gramofonových desek a audio kazet do MP3 formátu (TX-22+)

Zaclání vám doma staré gramofonové desky a nemáte si je již jak poslechnout? Nebo byste je rádi měli zálohované na CD a mohli je poslouchat kupříkladu na cestách či na chatě? Či potřebujete své desky přepsat na CD ve špičkové kvalitě? Prehrávání hudby pres Bluetooth 2.0.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Pecka cena
Technaxx MusicMan Mini přenosný reproduktor, černá Technaxx USB gramofon/konvertor - převod gramofonových desek a audio kazet do MP3 formátu (TX-22+)
Technaxx MusicMan Mini přenosný reproduktor, černá

Přenosný stereo reproduktor MusicMan s vestavěnou baterií pro maximální mobilitu. Integrovaný MP3 přehrávač podporuje přehrávání hudby z mnoha zařízení. Nejjednodušší volbou je vložení microSD karty. Další možnosti jsou propojení s MP3, CD, DVD, iPhone, iPad, PC, mobilním telefonem, atd.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx Mini LED FullHD projektor, 1080p, 100 ANSI/1800 CLO lumenů, repro 2.1, AV, (TX-113) Technaxx USB gramofon/konvertor - převod gramofonových desek a audio kazet do MP3 formátu (TX-22+)
Technaxx Mini LED FullHD projektor, 1080p, 100 ANSI/1800 CLO lumenů, repro 2.1, AV, (TX-113)

Vlastnosti. FullHD 1080p projektor s výkonnou 1800 lumenovou LED lampou (100 ANSI lumen). Nativní rozlišení: 800×480. Mini dataprojektor s multimediálním přehrávačem. Velikost projekce od 32“ do 176“. Vestavěné 2W stereo reproduktory. Ruční zaostření. Dlouhá životnost LED, až 40 000 hodin.

můžete mít 6.12. - 7.12.

Technaxx přenosný stereo reproduktor MusicMan, baterie 600 mAh, FM-Radio, USB, růžový Technaxx přenosný stereo reproduktor MusicMan, baterie 600 mAh, FM-Radio, USB, růžový
Technaxx přenosný stereo reproduktor MusicMan, baterie 600 mAh, FM-Radio, USB, růžový

Popis: Přenosný stereo reproduktor MusicMan s vestavěnou baterií pro maximální mobilitu. Integrovaný MP3 přehrávač podporuje přehrávání hudby z mnoha zařízení. Nejjednodušší volbou je připojeni USB disku, nebo vložení microSD karty.

můžete mít 6.12. - 7.12.

SkyShowtime zdarma
Technaxx BT-X35 Technaxx přenosný stereo reproduktor MusicMan, baterie 600 mAh, FM-Radio, USB, růžový
Technaxx BT-X35

Karaoke mikrofon s bluetooth a vestavěnými reproduktory. Mikrofon má nespočet funkcí jako například kompatibilita s YouTube a různými Aplikacemi pro zpěv a Karaoke, umožnuje streamování hudby přes Bluetooth, LED osvětlení pro větší efekt na párty. Díky slotu pro paměťové karty Micro SD můžete mít svou hudbu v mikrofonu neustále.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, stříbrná Technaxx přenosný stereo reproduktor MusicMan, baterie 600 mAh, FM-Radio, USB, růžový
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, stříbrná

Přenosný stereo reproduktor Technaxx MusicMan přináší MP3 přehrávač a digitální FM tuner pro poslech oblíbené hudby na cestách. USB a microSDHC vstup, AUX vstup, odolné hliníkové tělo, celkový výkon 6 W RMS, dobíjecí baterie s výdrží až 5 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, zelená Technaxx náhradní jehla pro gramofony TX-22, TX-22+, TX-43, TX-94, TX-101, TX-103, TX-137
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, zelená

Přenosný stereo reproduktor Technaxx MusicMan přináší MP3 přehrávač a digitální FM tuner pro poslech oblíbené hudby na cestách. USB a microSDHC vstup, AUX vstup, odolné hliníkové tělo, celkový výkon 6 W RMS, dobíjecí baterie s výdrží až 8 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, modrá Technaxx náhradní jehla pro gramofony TX-22, TX-22+, TX-43, TX-94, TX-101, TX-103, TX-137
Technaxx MusicMan přenosný reproduktor, modrá

Přenosný stereo reproduktor Technaxx MusicMan přináší MP3 přehrávač a digitální FM tuner pro poslech oblíbené hudby na cestách. USB a microSDHC vstup, AUX vstup, odolné hliníkové tělo, celkový výkon 6 W RMS, dobíjecí baterie s výdrží až 8 h.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx Soundbar DAB+, černý (TX-139) Technaxx Soundbar DAB+, černý (TX-139)
Technaxx Soundbar DAB+, černý (TX-139)

Filmy díky jeho bravurně vyladěnému zvuku dostanou správný říz – moderní Bluetooth 5.0 soundbar Technaxx Soundbar DAB+ (TX-139), který je osazen 4× 57mm převodníky o hudebním výkonu 4× 10 W zajistí kvalitní ozvučení vašeho obývacího pokoje nebo jiné místnosti. Soundbar disponuje FM/DAB+ tunerem, AUX In vstupem, HDMI ARC, optickým výstupem a USB portem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx Fotopast TX-117 Technaxx Soundbar DAB+, černý (TX-139)
Technaxx Fotopast TX-117

Praktická fotopast snímá videa ve Full HD kvalitě a fotografie v 12Mpx kvalitě. Technaxx Fotopast TX-117 je opatřená krytím IP56, takže je chráněná proti prachu a stříkající vodě. PIR čidlo má dosah až 15 m. Kamera vydrží na jedno nabití v pohotovostní době až 6 měsíců. Nechybí design kamufláže.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx BT-X56 Technaxx Soundbar DAB+, černý (TX-139)
Technaxx BT-X56

Svítí barevnými světly a hraje skvělým zvukem – přenosný Bluetooth 4.2 reproduktor Technaxx BT-X56 se vám bude hodit pro ozvučení párty i pro běžný poslech muziky. Má AUX In vstup, USB port, FM tuner i mikrofon pro handsfree hovory. Podporuje hlasové asistenty, je odolný vodě dle normy IPX6 a na nabití hraje až 4 h.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá
Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá

 Výborný k TV, k PC, k notebooku a klidně i do zasedací místnosti k projektoru nebo do kanceláře – to je Bluetooth 5.1 soundbar Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT (BT-X54), který je osazen 2× 52mm převodníky a pasivním basovým zářičem. Hudební výkon je celkem 10 W a zvuk zní velice příjemně. Soundbar disponuje FM tunerem, AUX In vstupem, microSD slotem a USB portem. Na nabití hraje 3 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Technaxx Bluetooth handsfree na stínítko do auta (BT-X22) Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá
Technaxx Bluetooth handsfree na stínítko do auta (BT-X22)

Bluetooth handsfree na stínítko do auta Vám umožní vést hovory bezpečně i za volantem. Bluetooth verze 4.0 s dosahem až 10m poskytuje křišťálově čistý zvuk a umožňuje připojení až dvou mobilních telefonů. Vlastnosti: Snadné nabíjení přes zásuvku zapalovače cigaret.

můžete mít 6.12. - 7.12.

SkyShowtime zdarma
Technaxx MusicMan BT-X29 Technaxx MusicMan Mini Soundbar BT, černý (BT-X54), černá
Technaxx MusicMan BT-X29

Bezdrátový Bluetooth reproduktor a FM rádio se slotem pro paměťovou MicroSD kartu a USB portem. Technaxx MusicMan BT-X29 přehrává soubory ve formátu MP3/WMA/WAV, přičemž na jedno nabití zvládne až 8 hodin – v závislosti na nastavené hladině zvuku.

můžete mít DNES

Od MALL