Teddies Krtkův naučný mobil telefon s krytem Krtek
299 Kč

Pomozte dítěti naučit se barvy a čísla. Věnujte mu Krtkův mobil, se kterým si může dítě hrát a přitom si cvičit třeba sčítání a odčítání. Pro mladší děti telefon přehrává známé písničky a rozvíjí zrak a sluch.

Teddies Medvěd Tedík mluvící 30cm
699 Kč 599 Kč

Akce

Veselý medvídek plyšový Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky…Mám dvě uši k naslouchání…Čistím zoubky řízy, řízy…atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat.

Teddies Medvěd Vojtík mluvící 30cm
799 Kč

Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců.

Teddies Pyramida/věž kubus zvířátka 8ks
359 Kč

S touto skládačkou v podobě pyramidy se zvířátky si děti užijí spoustu zábavy. Zvířátka lze skládat na sebe, vkládat jedno do druhého a učit se při tom o tvarech, velikostech a barvách.

Teddies Sada míčků 9ks s texturou gumové 6-7cm
309 Kč

Novinka

Sada devíti různobarevných gumových míčků. Míčky jsou vyrobeny z měkkého a na omak příjemného materiálu. Každý míček má na svém povrchu jinou texturu. Průměr míčků 6–7 cm. Hračka rozvíjí u dětí motoriku, smyslové vnímání, trénuje myšlení.

Teddies Vkládačka kostka plast 14x14cm
249 Kč 219 Kč

Novinka

Interaktivní vkládací kostka v zeleno fialovém provedení. Kostka obsahuje různé otvory, do kterých se děti snaží správně umístit dílky. Hračka tak podporuje rozvoj základních dětských dovedností.

Teddies Medvídek Kuk plyš 26cm na baterie se zvukem CZ design
429 Kč

Nádherný plyšový medvídek KUK, který rád hraje na schovávanou. Pojď si s ním hrát. Medvídek se ti představí: „Ahoj, já jsem méďa!“ Poté se schovává za polštářek a má velkou radost, když tě zase uvidí. Velikost medvídka: 26 cm Rozměr balení: 17 × 48 × 23 cm Český design. Vhodné od 3 let.

Teddies Lucy plyšová 29cm na baterie
1 599 Kč

Pejsek Lucy je nejposlušnějším domácím mazlíčkem, který rozpozná 15 povelů. Štěňátko Lucy reaguje nejen na známé povely „Sedni!“, „Lehni!“, „Popros!“, ale také na „Tancuj!“, „Najez se!“ nebo „Dej mi pusu!“. Když Lucy zasleche své jméno, zaštěká a je připravena poslouchat a plnit vaše povely.

Teddies Kosatka Connie 30cm na baterie
736 Kč

Tato roztomilá fialová krasavice s nádherným jménem Connie, jistě potěší nejedno malé dítě. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Zvířátka spolu umění komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti.

Teddies Teddies Kašpárek mluvící pohádky plyš 30 cm
649 Kč

Plyšový kašpárek vypráví 3 klasické pohádky – Zlatovláska, Popelka, O šípkové Růžence. Stiskem barevného puntíku spustíte pohádku, stisknete-li tlačítko podruhé, pohádku zastavíte, a stisknete-li ještě jednou, pohádka bude pokračovat tam, kde jste ji zastavili.

Teddies Velryba Sammi plyš na baterie
799 Kč

Tato nádherná bílá velryba s krásným jménem Sammi, jistě potěší nejedno malé dítě. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Zvířátka spolu umí komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti.

Teddies Zatloukačka s kladívkem se zvukem
569 Kč 489 Kč

Elektronická zatloukačka s kladívkem. Míčky při průjezdu dráhou aktivují otočné kolo, které vydává zábavné zvuky. Kvalitní plastové provedení. Zatloukací dráha zabaví vaši ratolest na dlouhé hodiny. Všechny děti rády do něčeho tlučou.

Teddies Zvířátko plyš 18-20cm Moje první zvířátka se zvukem 3 druhy MPZ
187 Kč

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bu

Teddies Gumové kostky 9 ks
289 Kč 259 Kč

Dětské pískací kostky mají po stranách plasticky vyobrazeny nejrůznější zvířátka a číslice. Kostičky jsou z měkkého a na omak příjemného plastového materiálu.

Teddies Volant plast průměr 26 cm na baterie se zvukem se světlem
749 Kč

Novinka

Multifunkční volant se světelnými a zvukovými efekty, se kterým si děti užijí spoustu zábavy. Řiďte tímto volantem a cestujte po mini městě. Úžasné zvuky a efekty při řízení, které vydává opravdové auto. Volná jízda autem s pohyblivým se obrázkovým pozadím.

Teddies Vkládačka zvířátka
389 Kč 279 Kč

Novinka

Pestrobarevná interaktivní hračka pro Vaše nejmenší ratolesti. Vkládačka pomáhá dítěti objevit nové znalosti, jako jsou tvary, barvy a zvířátka. Zlepšuje motorické dovednosti pomocí akcí s otočením, tlačením, stiskem atd.

Teddies Koule edukační chrastítko plast 14cm
339 Kč 249 Kč

Novinka

Pestrobarevná edukační koule s různými aktivitami zaujme děti na první pohled a stimuluje jejich smysly. Obsahuje různé tvary, se kterými si děti procvičí jemnou motoriku a uvnitř se po šneku koulí malé kuličky.

Teddies Kolotoč s míčky plast 18 cm
459 Kč

Novinka

Pestrobarevný mechanický kolotoč zaujme děti na první pohled. Mačkej modré tlačítko na kolotoči a sleduj, jak se celý vnitřek kolotoče roztočí a zábavné kuličky s legračními obličeji se vesele roztancují.

Teddies Zahraj si se štěňátkem
529 Kč

Novinka

Zahraj si se štěňátkem. Probudíš mě tak, že se dotkneš mého nosu nebo zatřeseš přiloženým míčkem. Čichám, štěkám, dýchám a dokonce i přehrávám hudbu. Užij si hodiny interaktivní a nápadité zábavy, můžeš mě třeba hodit kolem celého domu.

Teddies Vyskakovací zvířátka
449 Kč

Novinka

Interaktivní hračka je určena pro nejmenší děti a rozvíjí u nich smyslové vnímání. Po stisknutí či pootočení tlačítek vykoukne z okénka hroch, žirafa, medvěd a lev. Vhodné od 12 měsíců.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.