Teddies Mikrofon s nahranými písničkami
269 Kč 229 Kč

S mikrofonem, který obsahuje 16 nahraných písniček, si děti užijí moře zábavy. Mohou si nahrávat své písničky, zazpívat si karaoke nebo zahrát i na pianku.

Teddies Mikrofon karaoke kov 25cm zlatý
499 Kč

Novinka

Bezdrátový karaoke mikrofon s vestavěným reproduktorem. Bavte se na oslavách, večírcích, nebo doma ve svém pokoji. Pomocí kabelu nebo Bluetooth propojíte svůj telefon s mikrofonem. Napájení je přes Váš počítač a kabel USB.

Teddies Mikrofon

Teddies Mikrofon

Hodnocení: 3,1
669 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělá zábava pro malé muzikanty. Tento úžasný hudební nástroj dovolí vašim malým muzikantům uspořádat vlastní koncert. Možnost nastavení hlasitosti. Pro děti od 3 let.

Teddies Xylofon duhový dřevo s paličkou
499 Kč 349 Kč

Dřevěný xylofon velký ve veselých barvách. Xylofon je dokonalým nástrojem i pro ty nejmenší skladatele. Celá rodina se může zapojit a objevovat svět hudby a zvuků, které xylofon vydává.

Teddies Bicí souprava/bubny plast s příslušenstvím
299 Kč

Novinka

Pořiďte svým dětem tuto malou bicí soupravu v a podpořte jejich zájem o hudbu. Bubnování u dětí napomáhá rozvíjet motorické schopnosti, cit pro rytmus a zejména vytváří vztah k hudebním nástrojům a celkově k hudbě.

Teddies Xylofon dřevo/kov 36 cm
449 Kč 329 Kč

Při hraní na xylofon s dvanácti pestrobarevnými klávesami a dvěma paličkami se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii

Teddies Kytara plast 42cm na baterie se zvukem se světlem
399 Kč

Skvělá hudební hračka pro malé hudebníky, hodí se pro kluky i holky. Tato hračka rozvíjí u dětí jejich zručnost, hudební talent a sluch. Uspořádejte si doma malý koncert, založte hudební kapelu a ukažte všem, jak jste šikovní.

Teddies Piánko plast 25 cm se zvukem a světlem
379 Kč

Dětské klávesy jsou ideální hračkou i pro náročné ratolesti! Hračka rozvíjí sluchové vnímání dítěte. Parametry:  materiál: plast rozměry balení: 35 × 21 × 7 cm velikost piánka: 25 cm  Vhodné pro děti od 1 roku.

Teddies Piánko Klavír dřevo
2 019 Kč 1 479 Kč

Nechte v dětech probudit jejich umělecké nadání. K tomu vám jistě pomůže toto krásné červené piánko. Kvalitní dřevěné zpracování.

Teddies Bicí souprava/bubny plast 5ks
1 199 Kč

Novinka

Pořiďte svým dětem tuto bicí soupravu v a podpořte jejich zájem o hudbu. Bubnování u dětí napomáhá rozvíjet motorické schopnosti, cit pro rytmus a zejména vytváří vztah k hudebním nástrojům a celkově k hudbě.

Teddies Flétna malovaná dřevo 33cm - mix variant či barev
90 Kč

Barvu či variantu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu či variantu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva či varianta nebude k dispozici. V opačném případě bu

Teddies Flétna plast 30cm
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Flétna plast 30cm na kartě Pěstujte ve vašich dětech vztah k hudbě a hudebním nástrojům již od mala. Vaše dítě si díky první zobcové flétničce procvičí zdravé dýchání. Hračka je vyrobena z plastu a měří 30 cm. Dodáváno na kartě. Jedná se pouze o hračku, nikoliv hudební nástroj.

Teddies Flétna plast 30cm s čistítkem v plastovém obalu
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flétnička je vhodná jak pro holky, tak i pro kluky starší 3 let. Tento typ nástrojů podporuje u dětí hudební cítění, koordinaci rukou a rozeznávání různě vysokých tónů. Tato flétna je vyrobena z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu. Dodáváno v plastovém obalu spolu s čistítkem.

Teddies Flétna plast 33cm v sáčku
139 Kč

Flétny jsou plně funkčním hudebním nástrojem. Flétnička je vhodná jak pro holky, tak i pro kluky starší 3 let. Tento typ nástrojů podporuje u dětí hudební cítění, koordinaci rukou a rozeznávání různě vysokých tónů. Tato flétna je vyrobena z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu.

Teddies Řehtačka dřevo 12,5cm 4 barvy
199 Kč

Klasická pestrobarevná řehtačka ze dřeva pro děti, ve čtyřech barevných variantách. Dřevěná řehtačka vydává při otáčení specifický zvuk.Rozměry výrobku 13 × 17 × 2 cm.Vhodné pro děti od 12 měsíců. HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH.

Teddies Xylofon plast 25cm na baterie se zvukem a světlem
379 Kč

Zábavné interaktivní elektronický xylofon pro děti. Děti upoutá svými zvukovými a světelnými efekty. Parametry:  materiál: plast rozměry balení: 35 × 17 × 13 cm velikost xylofonu: 25 cm Vhodné pro děti od 1 roku.

Teddies Piánko velké plast 61 kláves s mikrofonem
879 Kč 799 Kč

Užij si spoustu zábavy s tímto dětským piánkem na baterie s mnoha funkcemi. Na 61 klávesách si zahrajete mnoho skladeb, které můžete ozvláštnit třeba bicími nebo svým vlastním zpěvem, jelikož piánko má i mikrofon. Každý jistě ocení také stojánek, díky kterému vám nikdy nespadnou noty.

Teddies Piánko Klávesy 37 kláves
429 Kč 339 Kč

Užijte si spoustu zábavy s tímto piánkem s mnoha funkcemi. Na 37 klávesách si zahrajete mnoho skladeb, které můžete ozvláštnit třeba bicími nebo svým vlastním zpěvem. Hraní rozvíjí hudební sluch a rytmické cítění.

Teddies Elektronický klavír na baterie
1 999 Kč 1 739 Kč

Elektronický klavír je vhodný pro děti od 2 let. Díky mnoha rytmům a zvukům mohou hrát i na bicí nebo přehrávat zvířecí zvuky. Piánko je vyrobeno z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tento typ nástrojů podporuje u dětí hudební cítění, rytmus a rozvíjí motoriku.

Teddies Bicí souprava/bubny 6 ks
1 799 Kč 1 419 Kč

Pořiďte svým dětem tuto velkou bicí soupravu v a podpořte jejich zájem o hudbu. Bubnování u dětí napomáhá rozvíjet motorické schopnosti, cit pro rytmus a zejména vytváří vztah k hudebním nástrojům a celkově k hudbě.

Teddies Bicí souprava 6ks
969 Kč 839 Kč

Krásná sada na hraní, kterou ocení každý malý hudebník. Bubínky jsou v moderním designu a určitě potěší třeba jako dárek. Děti mohou zábavnou formou proniknout do uměleckého světa a objevit v sobě hudební nadání.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.

Chceme, aby si děti hrály s kvalitními hračkami, které je vždy nadchnou a potěší. A právě takové najdete pod značkou TEDDIES.

Hra je nejen zábava. Je to nejpřirozenější způsob, jak se učit novým věcem. Jsme přesvědčeni, že každé dítě má právo být šťastné a mít příležitost se všestranně rozvíjet. A každý rodič má mít možnost to svým dětem dopřát. Proto chceme, aby si mohli vybírat, s čím si jejich děti hrají. Proto již od roku 2001 dbáme na to, aby hračky TEDDIES, které přinášíme, byly bezpečné, zábavné a také poučné.

Hraček máme spoustu, aby si vybrali úplně všichni. Náš sortiment opravdu široký.