Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Tesla SMART Toothbrush Sonic TB200 Deluxe Green Tesla SMART Toothbrush Sonic TB200 Deluxe Green
Tesla SMART Toothbrush Sonic TB200 Deluxe Green

Elektrický zubní kartáček, sonický, 2 minutový časovač, 42 000 kmitů za minutu, 4 režimy čištění, vodotěsný (IPX7), Bluetooth rozhraní. V balení: 1× kartáček, 2× hlavice, 1× pouzdro, 1× nabíječka.

můžete mít 26.6.

Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White Tesla SMART Toothbrush Sonic TB200 Deluxe Green
Tesla SMART Toothbrush Sonic TS200 White

Elektrický zubní kartáček, sonický, 2 minutový časovač, 42 000 kmitů za minutu, 4 režimy čištění, vodotěsný (IPX7), Bluetooth rozhraní. V balení: 1× kartáček, 3× hlavice, 1× nabíječka.

můžete mít 26.6.

Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Pink Tesla SMART Toothbrush Sonic TB200 Deluxe Green
Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Pink

Sonický zubní kartáček se 4 režimy čištění a 42 000 kmity za minutu. Tesla Smart TS200 Pink je vybaven chytrým 2minutovým časovačem, který ohlídá správnou dobu čištění, 30sekundovým intervalem s upozorněním na změnu oblasti čištění a dlouhou výdrží baterie. V aplikaci Tesla Smart najdete záznamy o čištění, nastavíte v ní sílu čištění u jednotlivých režimů a upozorní vás na potřebu dobití kartáčku nebo výměnu hlavice.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Black Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Black
Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Black

Sonický zubní kartáček se 4 režimy čištění a 42 000 kmity za minutu. Tesla Smart TS200 Black je vybaven chytrým 2minutovým časovačem, který ohlídá správnou dobu čištění, 30sekundovým intervalem s upozorněním na změnu oblasti čištění a dlouhou výdrží baterie. V aplikaci Tesla Smart najdete záznamy o čištění, nastavíte v ní sílu čištění u jednotlivých režimů a upozorní vás na potřebu dobití kartáčku nebo výměnu hlavice.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera Baby B250 Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Black
Tesla SMART Camera Baby B250

Chytrá dětská chůvička Tesla Smart Camera Baby B250 natáčí ve vylepšeném rozlišení 2304×1296 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládat otáčení a naklápění kamery v horizontální i vertikální ose a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Wi-Fi připojení, monitoring teploty i vlhkosti v místnosti, doprovodná aplikace.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera 360 (2022) Tesla SMART sonický zubní kartáček TS200 Black
Tesla SMART Camera 360 (2022)

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) pořizuje Full HD videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání váš domov, zachová váš přehled o dění v domácnosti ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera Battery CB500 Tesla SMART Camera Battery CB500
Tesla SMART Camera Battery CB500 + DÁREK Tesla SMART Power Strip 3+4 USB dárek

Venkovní WiFi kamera TESLA Smart Camera Battery CB500 pořizuje záznamy ve 2K rozlišení, má integrovaný LED přísvit pro noční vidění a výkonnou integrovanou baterii s kapacitou 9600mAh. Ukládá záznamy na microSD kartu nebo Cloud. Obousměrná audio komunikace, detekce pohybu, možnost solárního dobíjení pro nepřetržitý provoz. Doprovodná ovládací aplikace Tesla Smart pro Android i iOS.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera Baby B200 Tesla SMART Camera Battery CB500
Tesla SMART Camera Baby B200 + DÁREK Tesla SMART Power Strip 3+4 USB dárek

Chytrá dětská chůvička Tesla Smart Camera Baby B200 natáčí v rozlišení 1920×1080 px, detekuje zvuk a pohyb, umožňuje ovládat otáčení a naklápění kamery v horizontální i vertikální ose a má mikrofon i reproduktor pro oboustrannou komunikaci. Je vybavená infračerveným nočním viděním na vzdálenost 10 m. Wi-Fi připojení, monitoring teploty i vlhkosti v místnosti, mnoho funkcí.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Tesla SMART Air Purifier Pro XL Tesla SMART Camera Battery CB500
Tesla SMART Air Purifier Pro XL + DÁREK Tesla SMART Power Strip 3+4 USB dárek

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 510 m3/h pro místnosti do 61 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. 

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus

Robotický vysavač s funkcí vysávání a vytírání se sací silou 3000 Pa a až 100 minutami provozu na jedno nabití. Tesla Smart Laser AI300 Plus je vybaven laserovou navigací LiDAR a SLAM a dokovací stanicí s funkcí automatického nabíjení a vyprazdňování.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART Pet Feeder Camera TSL-PC-BL4C

Tesla Pet Feeder Camera je chytrý dávkovač krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. Perfektní pomocník na dálku zajistí dostatek krmiva, i když zrovna nejste doma. Objem nádoby 4 l, je snadno vyjmutelná a průhledná. Jednoduché plánovaní času krmení i velikosti porce. Jedna porce cca 10 g, krmná dávka až 10 porcí. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Wi-Fi. Vybaven záložní baterií, HD kamerou s nočním viděním, mikrofonem, reproduktorem a tlačítkem Feed pro manuální vydání porce.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Floodlight Battery Camera Tesla SMART robotický vysavač Laser AI300 Plus
Tesla SMART Floodlight Battery Camera

Venkovní bateriová kamera TESLA Smart Floodlight Battery Camera pořizuje záznamy ve 2K rozlišení, má integrovaný LED reflektor, výkonnou baterii o kapacitě 9000mAh a barevné noční vidění. Ukládá záznamy na microSD kartu, Cloud nebo NVR. Možnost solárního dobíjení, vestavěná siréna, obousměrná audio komunikace, detekce lidské postavy, stupeň krytí IP65. Doprovodná ovládací aplikace Tesla Smart pro Android i iOS.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera Outdoor 2K Tesla SMART Camera Outdoor (2022)
Tesla SMART Camera Outdoor 2K

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá venkovní kamera TESLA Smart Camera Outdoor 2K pořizuje v 4Mpx rozlišení videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání okolní prostředí vašeho domova, zachová váš přehled o dění na pozemku ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera Outdoor (2022) Tesla SMART Camera Outdoor (2022)
Tesla SMART Camera Outdoor (2022)

Detekuje nezvyklý pohyb a zvuk a ihned zahájí natáčení – chytrá venkovní kamera TESLA Smart Camera Outdoor (2022) pořizuje Full HD videa i se zvukem a ukládá je na microSD kartu, cloud nebo NVR. Ochrání okolní prostředí vašeho domova, zachová váš přehled o dění na pozemku ve vaší nepřítomnosti. Ovládání je skrze aplikaci TESLA Smart, přes kameru můžete dokonce i promluvit.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Plug SP300 Tesla SMART Camera Outdoor (2022)
Tesla SMART Plug SP300

Chytrá zásuvka Tesla SMART Plug SP300 pro snadné nastavení automatického spínání. Vzdálené ovládání skrze doprovodnou mobilní aplikaci, manuální tlačítko, nastavení automatizací a scénářů, přehled aktuální i dlouhodobé spotřeby energie, nastavení pro každou zásuvku zvlášť. Podpora hlasového asistenta Google Assistant a Amazon Alexa, doprovodná ovládací aplikace Tesla Smart.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Sensor Smoke Tesla SMART Laser Dot Cats
Tesla SMART Sensor Smoke

Monitoruje, zda ve vaší domácnosti nedošlo k požáru – chytrý senzor TESLA Smart Sensor Smoke vás v případě nebezpečí upozorní alarmem, blikáním a také pošle upozornění na váš smartphone. Stačí si nainstalovat aplikaci TESLA Smart a o spuštění alarmu budete vědět i na dálku. Bezdrátové připojení je typu ZigBee, senzor podporuje hlasové ovládání a disponuje baterií s 5letou životností.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Fish Feeder Tesla SMART Laser Dot Cats
Tesla SMART Fish Feeder

Chytré krmítko určené pro automatizované krmení rybiček či jiných vodních živočichů. Objem krmítka 200 ml. Pro granulovaná i vločková krmiva. Ovládání na dálku skrze aplikaci Tesla Smart. Automatizace krmení (dávkování i čas). Vhodné pro všechny typy akvárií.

můžete mít 26.6.

Tesla SMART Laser Dot Cats Tesla SMART Laser Dot Cats
Tesla SMART Laser Dot Cats

Tesla Smart Laser Dot Cats je chytrý laser na hraní pro kočky. Laserový paprsek zajistí dostatek zábavy pro vaší kočku, i když zrovna nejste doma. Navrženo pro kočky všech plemen, stimuluje lovecký instinkt. Laser má 3 trajektorie pohybu a 3 různé režimy, možnost manuálního ovládání. Ovládání přes mobilní aplikaci Tesla Smart pro AndroidiOS, připojení Bluetooth. Napájení ze sítě, hladké zrychlení laseru s plynulým převodem.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter
Tesla SMART Cat Toilet Spare Bag 40x

Náhradní pytlíky do Tesla Smart Cat toilet značky Tesla SMART. V balení 2× role po 20ks.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter
Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter

Náhradní HEPA 13 filtr. Tesla-Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). 

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART fén Foldable Ionic Hair Dryer Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter
Tesla SMART fén Foldable Ionic Hair Dryer

Cestovní fén se skládací rukojetí, výkonem 1500 W a 2 rychlostmi. Tesla Foldable Ionic Hair Dryer nabízí funkci ionizace, ergonomický design, tichý chod a ochranu proti přehřátí. Součástí balení je koncentrátor vzduchu a difuzér.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Camera 360 2K (TSL-CAM-PT300) Tesla SMART Camera 360 2K (TSL-CAM-PT300)
Tesla SMART Camera 360 2K (TSL-CAM-PT300)

Domácí IP kamera s detekcí pohybu a zvuku. Do interiéru. Integrovaný mikrofon a reproduktor. Senzor 1/2.8‘‘ 3Mpx CMOS. 2K rozlišení 1304 × 1296 px. Otáčení v horizontální i vertikální ose. IR přísvit 10 m. Podpora Wi-Fi 2,4GHz / 5GHz. Ovládání mobilní aplikací. Ukládání na SD nebo Cloud.

můžete mít 26.6.

Tesla SMART Thermometer Tesla SMART Camera 360 2K (TSL-CAM-PT300)
Tesla SMART Thermometer

Bezkontakntí teploměr značky Tesla SMART vhodný pro měření tělesné teploty, zvukovodu a povrchu předmětů. Zvukové výstrahy, LED podsvícený displej, bezkontaktní infračervené snímání, jednotka snímaní °C či °F, paměťová funkce, doprovodná aplikace Tesla Smart app pro Android i iOS.

můžete mít DNES

Od MALL
Tesla SMART Switch Tesla SMART Camera 360 2K (TSL-CAM-PT300)
Tesla SMART Switch

Chytrý Wi-Fi vypínač Tesla Smart Switch, se kterým můžete rozsvěcet a zhasínat na dálku. Spárování skrze připojení Wi-Fimobilní aplikací pro Android i iOS, možnost nastavení automatických scénářů. Kompatibilní s asistenty Amazon Alexa a Google Assistant, připojení jednoho obvodu.

můžete mít DNES

Od MALL

Značka Tesla nabízí širokou nabídku smart produktů a řešení. Zákazník si pořídí kompletní ekosystém chytré domácnosti, kdy pak přes jedinou aplikaci ovládá vše od bezpečnostních kamer přes klimatizaci po čističku vzduchu.

Aplikace Tesla je kompletně v českém jazyce.