-45%
Therm-A-Rest Karimatka ProLite 2020 Poppy L
1x

Therm-A-Rest Karimatka ProLite 2020 Poppy L

4 199 Kč
2 279 Kč
Akce

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Obsahuje diagonálně perforovanou izolační pěnu. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka ProLite 2020 Poppy L je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-23%
Karimatka RidgeRest Classic, Regular - Charcoal
41x

Therm-A-Rest RidgeRest Classic

843 Kč
649 Kč

Pěnová karimatka je vyrobena z odolného polyethylenu. Žebrování zvyšuje měkkost a drážky izolační vlastnosti. Therm-A-Rest Karimatka RidgeRest Classic je velmi lehká.

Od prodejce MALL
Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine R

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine R

3 354 Kč

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací se rozšířeným otvorem. Je opatřena konstrukcí WaveCore, která vytváří vzduchové buňky a zadržuje teplo. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir Venture 2020 Pine R je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
Therm-A-Rest Karimatka Trail Pro 2020 Pine R
1x

Therm-A-Rest Karimatka Trail Pro 2020 Pine R

4 054 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Je opatřena pěnovým jádrem s tvarovou pamětí. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka Trail Pro 2020 Pine R je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-34%
Karimatka NeoAir UberLite Large
4x

Therm-A-Rest Karimatka NeoAir UberLite Large

7 277 Kč
4 739 Kč

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Má konstrukci Triangular Core Matrix, která minimalizuje tepelné ztráty. Součástí balení je kompresní obal, nafukovací vak a opravná sada. Therm-A-Rest Karimatka NeoAir UberLite Large je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-30%
Karimatka Trail Lite 2020 Trooper R
10x

Therm-A-Rest Karimatka Trail Lite 2020 Trooper R

2 654 Kč
1 839 Kč

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Je opatřena pěnovým jádrem s tvarovou pamětí. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka Trail Lite 2020 Trooper R je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-27%
Karimatka BaseCamp X-Large
1x

Therm-A-Rest Karimatka BaseCamp X-Large

4 054 Kč
2 919 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samonafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Je opatřena pěnovým jádrem a svrchním příjemným materiálem. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka BaseCamp X-Large je snadno sbalitelná do kompaktních rozměrů.

Od prodejce MALL
-32%
Karimatka ProLite Apex 2020 Heat Wave L
2x

Therm-A-Rest Karimatka ProLite Apex 2020 Heat Wave L

5 177 Kč
3 479 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Má konstrukci StrataCore, která střídá vrstvy vykrajované pěny a vzduchové komory. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka ProLite Apex 2020 Heat Wave L je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-28%
Therm-A-Rest Karimatka Trail Scout Large

Therm-A-Rest Karimatka Trail Scout Large

2 521 Kč
1 809 Kč
Akce

Samonafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Je opatřena pěnovým jádrem s tvarovou pamětí. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka Trail Scout Large je snadno sbalitelná.

Od prodejce MALL
-19%
Karimatka BaseCamp Large
1x

Therm-A-Rest Karimatka BaseCamp Large

3 499 Kč
2 829 Kč

Samonafukovací karimatka disponuje ventilem WingLock se zpětnou blokací. Je opatřena pěnovým jádrem a svrchním příjemným materiálem. Součástí balení je kompresní obal. Therm-A-Rest Karimatka BaseCamp Large je snadno sbalitelná do kompaktních rozměrů.

Od prodejce MALL
-32%
Therm-A-Rest Tourlite 3 Large samonafukovací karimatka modrá 196x64x3

Therm-A-Rest Tourlite 3 Large samonafukovací karimatka modrá 196x64x3

2 243 Kč
1 519 Kč

Samonafukovací karimatka disponuje pěnovým jádrem s pěnovou pamětí. Součástí je kompresní obal. Therm-A-Rest Tourlite 3 Large samonafukovací karimatka modrá 196×64×3 je vhodná na kempování a různé cesty.

Od prodejce MALL
.[clear] - Vše začalo v 70. letech, kdy se začal rozvíjet všeobecný zájem o turistiku. Lidé stále častěji a častěji balili své ruksaky a odcházeli trávit dny do přírody a spát pod hvězdné nebe. Dva leteční inženýři, sami milovníci turistiky, měli nápad: „Nebylo by skvělé“ představovali si, „kdyby bylo více pohodlné spát venku na chladné zemi?“ A tak společně vyvinuli první samonafukovací karimatku. Svůj návrh pojmenovali a jejich začínající společnost CASCADE DESIGNS. - Therm-a-Rest se rychle stal světovým běžným standardem. Pro Cascade Designs to byl však jen začátek. Za minulé tři dekády společnost přerostla ve velikou rodinu značek nabízející velmi široké spektrum outdoorových produktů a expandující na nové trhy.