Therm-A-Rest ProLite Plus
2 932 Kč 2 639 Kč
+ doprava zdarma

Samonafukovací karimatka Therm-A-Rest ProLite Plus s patentovanou technologií perforace vnitřní pěny, která snižuje tepelné ztráty a tím zvyšuje izolaci. Vhodná pro 4-sezónní využití, outdoorové i lyžařské tůry, skialpinismus a zimní kempování. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest RidgeRest Classic-36%
643 Kč 409 Kč

Akce

Pěnová karimatka Therm-A-Rest RidgeRest Classic s uzavřenými póry a dobrou pevností a izolačními schopnostmi. Karimatka je vyrobena z vysoce odolného materiálu. Žebrování zvyšuje měkkost, drážky zlepšují izolační vlastnosti.

Therm-A-Rest NeoAir Trekker Lime Punch
4 588 Kč 4 129 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Trekker je univerzální nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm. Kombinace technologií ThermaCapture a Triangular Core Matrix je docíleno nižší hmotnosti a tepelné izolace vhodné od jara do podzimu. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.

Therm-A-Rest NeoAir Venture Grasshopper
2 288 Kč 2 059 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Venture je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 5 cm ve stylu Fast and Light. Technologií WaveCore je docíleno nízké hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak je součástí balení.

Therm-A-Rest NeoAir Voyager Smokey Pine
2 677 Kč 2 409 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest NeoAir Voyager je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky 6,3 cm vhodná od jara do podzimu. Kombinací technologií WaveCore a ThermaCapture je docíleno nižší hmotnosti a sbalitelnosti. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.

Therm-A-Rest ProLite

Therm-A-Rest ProLite

Hodnocení: 4
2 799 Kč 2 519 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultralehká kompaktní samonafukovací karimatka ProLite s pěnovou výplní. Karimatka je ideálním společníkem na horolezecké i pěší výpravy. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Trail Pro Gecko
2 799 Kč 2 519 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Therm-a-rest Trail Pro je univerzální komfortní samonafukovací karimatka. Šikmo vysekávaná pěna snížuje hmotnost a 5 cm tepelné izolace umožňuje celoroční použití. Transportní vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Z Lite Sol

Therm-A-Rest Z Lite Sol

Hodnocení: 4,5
1 332 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Odolná karimatka Z Lite Sol s hlinikovým zátěrem pro zvýšenou tepelnou izolaci. Velkou výhodou je pěna s uzavřenými buňkami, která výborně izoluje, výčnělky zaručují měkkost a prohlubně zadržují teplý vzduch. Harmonikové skládání u kterého nehrozí propíchnutí.

Therm-A-Rest NeoAir Xlite
4 588 Kč 4 129 Kč
+ doprava zdarma

Unikátní nafukovací karimatka NeoAir Xlite se skvělou tepelnou izolací. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět.

Therm-A-Rest UltraLite Cot
6 121 Kč 5 509 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest UltraLite Cot je lehounká skládací postel. Reflexní fólie a pružná odolná konstrukce spolu se snadnou montáží zajisťují pohodlné používání.

Therm-A-Rest Women´s ProLite Plus
2 932 Kč 2 639 Kč
+ doprava zdarma

Dámská samonafukovací karimatka Women´s ProLite Plus se zvýšeným tepelným koeficientem. Karimatka disponuje novou ultra-lehkou pěnovou výplní. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Z Lite

Therm-A-Rest Z Lite

Hodnocení: 5
1 199 Kč 1 079 Kč
+ doprava zdarma

Therm-A-Rest Z Lite je nejlehčí a nejkompaktnější pěnová karimatka na trhu. Oproti předchozímu modelu je použit nový vnitřní materiál, díky němuž je karimatka lehčí a pohodlnější.

Therm-A-Rest Trail Scout Gray
1 777 Kč 1 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Komfortní karimatka Trail Scout ideální pro začínající turisty a milovníky kempingu, kterří mají rádi větší pohodlí, než nabízí pěnové karimatky. Trail Scout nabízí vyšší tepelnou izolaci a pohodlí – vyměnte svou starou pěnovou karimatku za vyšší model a vyzkoušejte si pohodlnější spaní.

Therm-A-Rest Slacker Hammock Single Celestial
2 088 Kč 1 879 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Therm-a-rest Slacker Hammock Single je pohodlná hamaka s maximální nosností 181 kg. Integrovaná praktická kapsa a karabiny v ceně.

Therm-A-Rest Women´s ProLite
2 799 Kč 2 519 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Samonafukovací dámská karimatka Women´s ProLite se zvýšeným tepelným koeficientem. Velkou výhodou je nízká hmotnost a vysoká odolnost díky novému tvaru a pěnové výplni. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Trail King SV Macaw Print
3 739 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Therm-a-rest Trail King SV je pohodlná samonafukovací karimatka tloušťky** 6,3 cm. Kombinace technologií Airframe a SpeedValve je docíleno nižší hmotnosti a **rychlého nafouknutí a vyfouknutí. Transportní vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Evolite Plus
4 290 Kč 3 869 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Therm-A-Rest Evolite Plus je ultralehká kompaktní samonafukovací karimatka s pěnovou výplní a vzduchovými kanály. Jedná se o komfortnější (silnější) variantu modelu Evolite. Karimatka je ideálním společníkem na horolezecké i pěší výpravy. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest NeoAir All Season SV Gecko
4 588 Kč 4 129 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky** 6,3 cm** ve stylu Fast and Light. Kombinace technologií ThermaCapture a SpeedValve je docíleno nižší hmotnosti a rychlého nafouknutí a vyfouknutí. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.

Therm-A-Rest Trail Lite Smokey Pine
2 043 Kč 1 839 Kč
+ doprava zdarma

Therm-a-rest Trail Lite je samonafukovací karimatka s ideální kombinací komfortu a kompaktnosti. Šikmo vysekávaná pěna snížuje hmotnost a 3,8 cm tepelné izolace umožňuje celoroční použití. Transportní vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Honcho Poncho červená
2 799 Kč 2 189 Kč

Pončo s kapucí disponuje hřejivou výplní z dutého vlákna. Je možné ho rozložit a vytvořit tak pohodlnou přikrývku. Vpředu je klokaní kapsa na ruce a kapsa na zip, která slouží zároveň jako obal. Therm-A-Rest Honcho Poncho červená je univerzální velikosti.

Therm-A-Rest Honcho Poncho šedá
2 799 Kč 2 189 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pončo s kapucí disponuje hřejivou výplní z dutého vlákna. Je možné ho rozložit a vytvořit tak pohodlnou přikrývku. Vpředu je klokaní kapsa na ruce a kapsa na zip, která slouží zároveň jako obal. Therm-A-Rest Honcho Poncho šedá je univerzální velikosti.

Therm-A-Rest Instant Field Repair Kit
310 Kč 279 Kč

Opravná sada Instant Field Repair Kit na všechny samonafukovací karimatky firmy Therm-A-Rest. Sada obsahuje velmi přilnavé samolepící záplaty a kousky lepidla pro zacelení velmi malých děr.

Therm-A-Rest Prolite Apex Large Heat Wave
4 077 Kč 3 669 Kč
+ doprava zdarma

Prodloužená samonafukovací karimatka je anatomicky tvarovaná a velmi hřejivá. Obsahuje konstrukci StrataCore, která má souvislou vrstvu tepelné pěny. Využití najde při letním i zimním kempování, skialpinismu i lyžařských túrách. Therm-A-Rest Prolite Apex Large Heat Wave je snadno sbalitelná.

Therm-A-Rest Prolite Apex Regular Heat Wave
3 566 Kč 3 209 Kč
+ doprava zdarma

Samonafukovací karimatka je anatomicky tvarovaná a velmi hřejivá. Obsahuje konstrukci StrataCore, která má souvislou vrstvu tepelné pěny. Využití najde při letním i zimním kempování, skialpinismu i lyžařských túrách. Therm-A-Rest Prolite Apex Regular Heat Wave je snadno sbalitelná.

Therm-A-Rest Prolite Apex RWide Heat Wave
3 821 Kč 3 439 Kč
+ doprava zdarma

Rozšířená samonafukovací karimatka je anatomicky tvarovaná a velmi hřejivá. Obsahuje konstrukci StrataCore, která má souvislou vrstvu tepelné pěny. Využití najde při letním i zimním kempování, skialpinismu i lyžařských túrách. Therm-A-Rest Prolite Apex RWide Heat Wave je snadno sbalitelná.

Therm-A-Rest Prolite Plus Mtn Print
2 932 Kč 2 639 Kč
+ doprava zdarma

Samonafukovací karimatka Therm-A-Rest ProLite Plus s originálním potiskem a s patentovanou technologií perforace vnitřní pěny, která snižuje tepelné ztráty a tím zvyšuje izolaci. Vhodná pro 4-sezónní využití, outdoorové i lyžařské túry, skialpinismus a zimní kempování. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Slacker Snuggler Olivine
2 421 Kč 2 179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Snadno nastavitelná izolační podložka Slacker Snuggler pro hamaky Therma rest. Teplá a spolehlivá ochrana i v chladném počasí. Izolaci zajišťuje výplň ze syntetického vlákna EraLoft.

Therm-A-Rest Stellar Blanket
2 166 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Hřejivá přikrývka disponuje izolací ze 100% recyklovaného materiálu. Využití najde nejen u vody či v kempu, ale i například na zahradě. Po sbalení má rozměry pouze 28×36 cm. Therm-A-Rest Stellar Blanket je ideální pro osoby do 183 cm.

Therm-A-Rest Stellar Blanket - Diamond print
2 166 Kč 1 949 Kč
+ doprava zdarma

Hřejivá přikrývka disponuje izolací ze 100% recyklovaného materiálu. Využití najde nejen u vody či v kempu, ale i například na zahradě. Po sbalení má rozměry pouze 28×36 cm. Therm-A-Rest Stellar Blanket – Diamond Print je ideální pro osoby do 183 cm.

Therm-A-Rest Evolite
4 030 Kč 3 629 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Ultralehká kompaktní samonafukovací karimatka EvoLite s pěnovou výplní a vzduchovými kanály. Svojí tloušťkou velice komfortní. Karimatka je ideálním společníkem na horolezecké i pěší výpravy. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest RidgeRest SOLite large Silver/Sage - zánovní
899 Kč

Zánovní

Pěnová karimatka RidgeRest SOLite se speciálním povrchem od společnosti Therm-A-Rest. Hliníková vrstva odráží teplo a chlad a zvyšuje až o 13 % tepelnou izolaci. Vrstva hliníku zvyšuje také odolnost materiálu vůči oděru. Žebrování zvyšuje měkkost, drážky zlepšují izolační vlastnosti.

Therm-A-Rest Prolite Plus Mtn Print, oranžová - rozbaleno
2 932 Kč 2 459 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Samonafukovací karimatka Therm-A-Rest ProLite Plus s originálním potiskem a s patentovanou technologií perforace vnitřní pěny, která snižuje tepelné ztráty a tím zvyšuje izolaci. Vhodná pro 4-sezónní využití, outdoorové i lyžařské túry, skialpinismus a zimní kempování. Skladovací vak je součástí balení.

Therm-A-Rest Honcho Poncho
2 799 Kč 2 189 Kč
+ doprava zdarma

Pončo s kapucí disponuje hřejivou výplní z dutého vlákna. Je možné ho rozložit a vytvořit tak pohodlnou přikrývku. Vpředu je klokaní kapsa na ruce a kapsa na zip, která slouží zároveň jako obal. Therm-A-Rest Honcho Poncho je univerzální velikosti.

  • Vše začalo v 70. letech, kdy se začal rozvíjet všeobecný zájem o turistiku. Lidé stále častěji a častěji balili své ruksaky a odcházeli trávit dny do přírody a spát pod hvězdné nebe. Dva leteční inženýři, sami milovníci turistiky, měli nápad: „Nebylo by skvělé“ představovali si, „kdyby bylo více pohodlné spát venku na chladné zemi?“ A tak společně vyvinuli první samonafukovací karimatku. Svůj návrh pojmenovali a jejich začínající společnost CASCADE DESIGNS.
  • Therm-a-Rest se rychle stal světovým běžným standardem. Pro Cascade Designs to byl však jen začátek. Za minulé tři dekády společnost přerostla ve velikou rodinu značek nabízející velmi široké spektrum outdoorových produktů a expandující na nové trhy.
  • Vše začalo v 70. letech, kdy se začal rozvíjet všeobecný zájem o turistiku. Lidé stále častěji a častěji balili své ruksaky a odcházeli trávit dny do přírody a spát pod hvězdné nebe. Dva leteční inženýři, sami milovníci turistiky, měli nápad: „Nebylo by skvělé“ představovali si, „kdyby bylo více pohodlné spát venku na chladné zemi?“ A tak společně vyvinuli první samonafukovací karimatku. Svůj návrh pojmenovali a jejich začínající společnost CASCADE DESIGNS.
  • Therm-a-Rest se rychle stal světovým běžným standardem. Pro Cascade Designs to byl však jen začátek. Za minulé tři dekády společnost přerostla ve velikou rodinu značek nabízející velmi široké spektrum outdoorových produktů a expandující na nové trhy.