TianDe  Zubní pasta ProDental 120 g

TianDe Zubní pasta ProDental 120 g

524 Kč

Zubní pasta Pro Dental Snižuje krvácivost dásní 10 ti násobně a zubní plak 3,5 násobně!* Posiluje tkáně parodontu díky peptidům s fibroblastovým růstovým faktorem:

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Volupta+ pro ženy 2 ks po 5 g

TianDe Volupta+ pro ženy 2 ks po 5 g

273 Kč

Volupta+ pro ženy Vytvořena pro ženy, bude se líbit i mužům… Volupta+ je gel přírodního složení, který pozitivně působí na mechanismy pohlavního vzrušení.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Energie bylin - denní intimní vložky 20 ks

TianDe Energie bylin - denní intimní vložky 20 ks

232 Kč

Denní vložky s fytomembránou „Energie bylin“ Chrání ženu, nejen oblečení! V čem jsou vložky TianDe výjimečné?  Vložky TianDe obsahují fytomembránu s patentovaným koncentrátem bylinných výtažků

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Gel na zuby Tekutý vápník 120 g

TianDe Gel na zuby Tekutý vápník 120 g

161 Kč

Gel na zuby „Tekutý vápník“ Dopřejte svým zubům dávku vápníku! Tekutý vápník obsažený v zubní pastě vyplní praskliny na povrchu zubů, čímž obnovuje poškozenou sklovinu.

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.