TianDe  Sprchový gel Ovocná pochoutka 250 g

TianDe Sprchový gel Ovocná pochoutka 250 g

82 Kč

Sprchový gel „Ovocná pochoutka“ Lahodná vůně pro relaxaci těla Sprchový gel „Ovocná pochoutka“ šetrně očistí vaši pokožku, propůjčí jí omamnou nezapomenutelnou vůni zralou šťavnatou vůni malin a lesních plodů.

Partner: Tiandefm.cz
-20%
TianDe  Metr s indexem tělesné hmotnosti 1 ks

TianDe Metr s indexem tělesné hmotnosti 1 ks

164 Kč
131 Kč

Metr s indexem tělesné hmotnosti Změřte své zdraví na centimetry Metr s indexem tělesné hmotnosti od TianDe, je jednoduchý mobilní, stylový a kompaktní pomocník, který vám umožní mít

Partner: Tiandefm.cz
TianDe  VALENTÝNSKÝ koktejl

TianDe VALENTÝNSKÝ koktejl

608 Kč

Balíček Valentýnský koktejl K valentýnu patří růžová. Oslavte svátek svatého Valentýna s partnerem a lahvinkou lahodného růžového vína TianDe.

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Nefritová svěžest - denní intimní vložky 20 ks

TianDe Nefritová svěžest - denní intimní vložky 20 ks

147 Kč

Dámské bylinné slipové vložky Nefritová svěžest Každodenní ochrana ženy, nejen oblečení! Používání přírodních intimních vložek s obsahem bylin napomáhá obnovení mikroflóry dělohy, normalizuje pH pohlavních orgánů, zlep

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.