-20%
TianDe  Pleťová beauty-maska Vinná terapie 1 ks
1x

TianDe Pleťová beauty-maska Vinná terapie 1 ks

63 Kč
50 Kč

Pleťová beauty-maska „Vinná terapie“ Víno nám poskytuje nejen chuťové zážitky Aktivní látky, které obsahuje červené víno, pomáhají udržet mládí pokožky, mají intenzivní antioxidační a hydratační účinek

Partner: Tiandefm.cz
TianDe Pleťová voda na akné Master Herb 60 ml

TianDe Pleťová voda na akné Master Herb 60 ml

328 Kč

Pleťová voda na akné Master Herb Tonizujte a dezinfikujte pokožku vaší pleti s protizánětlivou pleťovou vodu na akné! Pleťová voda se používá po první etapě očisty pokožky – umytí gelem.

Partner: Tiandefm.cz

Korporace krásy a zdraví TianDe byla založena roku 2007 v Rusku. Pro zakladatele se staly inspirací země východní Asie, starodávné léčebné tradice pocházející ze starověké Číny a Tibetu, filosofické a duchovní tradice Východu, které patří mezi základní kameny TianDe. Důležitým komponentem značky TianDe je Altaj. Území s množstvím náboženských památek a posvátných míst je malebnou domovinou TianDe. A přímo zde, na jednom z nejhezčích a ekologicky nejčistších koutků naší planety, se nyní vyrábí produkce korporace. V TianDe jsme přesvědčeni, že v přírodě můžeme najít vše nezbytné pro zdraví a krásu člověka. Proto při výrobě produktů TianDe používáme unikátní přírodní ingredience. Abychom uchovali všechny užitečné vlastnosti přírodních komponentů a předali je lidem, snažíme se při výrobě produktů používat ty nejmodernější technologie. Podniky, které vyrábí produkci TianDe, se řídí mezinárodními standardy kvality podle ISO 9000-2001 a GMP.