Veneziana Dámské ponožky Veneziana Amy Hvězdičky 20 den
136 Kč 88 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké dámské ponožky, které jsou ozdobené vzorem hvězdiček. Model má lem, který při nošení netlačí. Zesílení špiček není viditelné. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Veneziana Dámské ponožky Veneziana Galena
132 Kč 85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké dámské ponožky, které zdobí květinový vzor. Stahovací lem je krásně ozdobený. Ponožky jsou vyrobené z polyamidu (88 %) a elastanu (12 %).

Veneziana Dámské ponožky Veneziana Kylie
143 Kč 91 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké dámské ponožky, které působí na dotyk jako sametové. Model má jemný lem, který při nošení netlačí. Ponožky jsou ozdobené vzorem velkých puntíků. Univerzální velikost. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Veneziana Dámské ponožky Veneziana Myriam
143 Kč 91 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké dámské ponožky, které na dotyk působí jako samet. Model má lem, který při nošení netlačí. Ponožky jsou ozdobené puntíkovaným vzorem. Model je k dostání v univerzální velikosti. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Veneziana Dámské ponožky Veneziana Scarlett
132 Kč 85 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tenké dámské ponožky, které působí na dotyk jako sametové. Model má jemný lem, který při nošení netlačí. Ponožky jsou na kotníku volně nařasené. Model je ozdobený puntíkovaným vzorem. Univerzální velikost. Složení: 90 % polyamid, 10 % elastan.

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Antonella 5-XL 40 den
437 Kč 280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z mikrovlákna s jemností 40 DEN. Ve vrchní části modelu není sed (kalhotková část). Model je ozdobený puntíky. Ve velikosti 5-XL je velký klín. Složení: 77 % polyamid, 10 % elastan, 10 % polypropylen, 3 % bavlna.

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Brianna 2-4 60 den
437 Kč 280 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z mikrovlákna s jemností 60 DEN. Ve vrchní části modelu není sed (kalhotková část). Zadní díl modelu je ozdobený ažurovým vzorem. Ve velikosti 2–4 je malý klín. Složení: 87 % polyamid, 10 % elastan, 3 % bavlna.

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Cover 40 den
261 Kč 168 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty s jemností 40 DEN. Punčocháče jsou vyrobené z 3D mikrovlákna a jsou matné. Model je krycí, pružný a nemá vyznačený sed a špičky. Ve velikosti 3 a 4 je malý klín. Ve velikosti 5 je velký klín. Punčocháče se ideálně přizpůsobují postavě a při nošení jsou pohodlné a komfortní.

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Cover 40 den 5XL
286 Kč 184 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty s jemností 40 DEN. Punčocháče jsou vyrobené z 3D mikrovlákna a jsou matné. Model je krycí, pružný a nemá vyznačený sed a špičky. Ve velikosti 5 je velký klín. Punčocháče se ideálně přizpůsobují postavě a při nošení jsou pohodlné a komfortní. Složení: 84 % polyamid, 13 % ela

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Jess 3D 60 den 2-4
506 Kč 324 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z mikrovlákna s jemností 60 DEN. Punčocháče jsou vyrobené pomocí technologie 3D. Model nemá ve vrchní části sed. Boky modelu jsou ozdobené barevnými lampasy.

Veneziana Dámské punčochové kalhoty Veneziana Luna Rete 40 den
352 Kč 225 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámské punčochové kalhoty, které jsou vyrobené z měkkého mikrovlákna. Model imituje punčochy. Vrchní část nohy zdobí síťovina typu „kabaretka“ s velkými očky. Model má bavlněný klín. Složení: 87 % polyamid, 13 % elastan.