Viga Dřevěná sada doktorka
459 Kč 329 Kč

Dřevěná doktorka v kufříku. Konečně pořádná sada pro poskytnustí první pomoci. Nalezneš zde vše potřebné pro ošetření těch nejrůznějších zranění a příznáků nemocí. Další prosím. Lidé už sedí v čekárně. Nenech je čekat na předepsaný recept.

Viga Dřevěné puzzle pro nejmenší - zvířátka
469 Kč 259 Kč

Dřevěné puzzle pro nejmenší, které zlepšují motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj.

Viga Dřevěná ozubená kolečka
439 Kč 409 Kč

Dřevěná ozubená kolečka. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení. Tato kolečka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - farma
319 Kč 269 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí na farmě. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Viga Dřevěný xylofon

Viga Dřevěný xylofon

Hodnocení: 4,8
579 Kč 309 Kč

Při hraní na dřevěný xylofon se děti nejen zabaví na dlouhou dobu, ale zároveň procvičují svoji jemnou motoriku a rozvíjejí svoji hudební fantazii.

Viga VIGA Dřevěná klouzačka s auty
549 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Barevná dřevěná autodráha se čtyřmi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a pozorujte co udělá!

Viga Dřevěná sada korálků
349 Kč 289 Kč

Dřevěná sada korálků různých velikostí a tvarů. Obsahuje i barevné tkaničky k navlékání korálků. Korálky jsou baleny v praktické dřevěné krabičce.

Viga Dřevěné počítadlo
569 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné počítadlo s barevnými kuličkami. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim počítat a učte se společně s těmi nejmenšími.

Viga Navlékání dřevěných korálků
309 Kč

Plastová dóza obsahuje velké dřevěné korálky a barevné tkaničky na které lze korálky navlékat. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Viga Dřevěný labyrint

Viga Dřevěný labyrint

Hodnocení: 4,9
339 Kč 249 Kč

Dřevěný labyrint má různé barevné tvary, které se snadno posouvají po třech barevných drahách. Tato hračka zaujme všechny děti. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti a cit v rukou.

Viga Dřevěné navlékání - safari
469 Kč 259 Kč

Dřevěné navlékání safari. Provleč provázek skrz všechny tvary! Nauč se je správně pojmenovat a vnímej nejen odlišné barvy. Provázek je dostatečně dlouhá, aby vystačil na všech 12 bloků.

Viga Dřevěná vkládačka kostka
429 Kč 349 Kč

Dřevěná vkládací krabička na kostky různých tvarů a barev. Daný tvar lze prostrčit pouze příslušným otvorem. Po vložení všech tvarů se jednoduše zvedne víko a může se začít znovu.

Viga Dřevěný tahač s auty
659 Kč 339 Kč

Dřevěný tahač se čtyřmi autíčky. Doplňte svou sérii dřevěných aut a náklaďáků o další kousek. Připravte si náklad na převoz a projíždějte se ve svém pokojíčku. Dejte pozor ať ho nevyklopíte!

Viga Házení pytlíků na terč
699 Kč 369 Kč

Zábavná házecí hra potěší všechny děti, které mají soutěživého ducha a rády vyzvou na souboj své kamarády nebo rodiče! Principem hry je naházet barevné pytlíčky s pískem do jednotlivých obrouček. Každá z nich má jiné bodové ohodnocení.

Viga Dřevěná vkládačka zvířátka - zvuková
659 Kč 429 Kč

Dřevěná vkládačka se zvířátky zvuková, která zlepšuje motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj. Po vložení správného zvířátka se ozve zvuk, který zvířátko vydává.

Viga Dřevěné krájení potraviny
699 Kč 629 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto krájení bude pro všechny děti bezpečné. Děti se díky této hračce naučí rozeznávat různé druhy potravin a procvičí si základy motoriky. Balení obsahuje 12 druhů potravin, prkénko cca 20 × 13 cm a nůž cca 19 cm.

Viga Krájení ovoce s tácem
729 Kč 409 Kč

Dřevěné krájení ovoce s tácem. Ovoce je spojeno suchým zipem, který lze krájet nožem a pak opět spojovat. Děti se díky této hračce naučí rozeznávat různé druhy ovoce a základy motoriky.

Viga Dřevěná magnetická písmenka a číslice
359 Kč

Sada dřevěných magnetických písmenek a číslic. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení. Tato hračka zabaví děti na delší čas a bude to učení formou hry.

Viga Dřevěné hodiny

Viga Dřevěné hodiny

Hodnocení: 5
449 Kč 369 Kč

Hračka pomáhá zlepšit manuální zručnost a obratnost díky vyndávacím dílkům. Balení obsahuje 12 různých tvarů různých barev s čísly, které lze do hodin vkládat.

Viga Dřevěná vkládačka doprava - zvuková
659 Kč 399 Kč

Dřevěná vkládačka s dopravními prostředky, která zlepšuje motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechno od aut až po lodě. Po vložení správného tvaru se ozve zvuk daného dopravního prostředku.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - divočina
319 Kč 269 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí v divočině. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Viga Dřevěná tahačka housenka
499 Kč 269 Kč

Dřevěná tahačka housenka o rozměru cca 30×7 cm. Zlepšuje koordinaci pohybu dítěte, koncentraci při tahání a rozvoj smyslů při hraní si s tvary.

Viga Dřevěná pyramida 3v1
559 Kč 449 Kč

Skládací dřevěná pyramida 3v1 jistě nadchne všechny děti. Tyčky jsou se základnou spojeny provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případ, kdyby na hračku spadly. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Viga Dřevěná vkládačka válec
549 Kč 279 Kč

Dřevěná vkládačka ve tvaru válce. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Jednoduchá vkládací hra, která baví. Vložte ty správné tvary do správného otvoru a zbavte se všech kostiček.

Viga Dřevěná mašinka

Viga Dřevěná mašinka

Hodnocení: 3,7
749 Kč 359 Kč

Dřevěná mašinka skládačka. Díky této hračce se těm nejmenším rozvíjí veškeré smysly. Rozlišování tvarů a barev je teď daleko jednodušší, a že je jich na poznávání opravdu hodně.

Viga Dřevěná zatloukačka stavebních strojů
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné zatloukání obsahuje 5 kartiček s motivem stavebních strojů, korkovou desku a kladívko s přípínáčky. Díky této krásné hrací sadě se dětem rozvíjí motorika a spousta dalších smyslů. Zatloukačka je vhodná pro kluky i holky.

Viga Dřevěné puzzle vkládačka - doprava
469 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné puzzle pro nejmenší, které zlepšují motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj.

Viga Dřevěná tahačka slepička
469 Kč 269 Kč

Dřevěná tahačka slepička s kuřátky o rozměru 36×14,5×5,5 cm. Zlepšuje koordinaci pohybu dítěte, koncentraci při tahání a rozvoj smyslů při hraní si s tvary.

Viga Dřevěné stavěcí kostky 6 ks
459 Kč 379 Kč

Dřevěné kostky se zvířátky, čísly, ovocem a dopravními prostředky z každé strany kostky. Lze stavět jako pyramidu na sebe. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Viga Dřevěná stavebnice konstruktér
679 Kč 349 Kč

Dřevěná stavebnice konstruktér v kyblíku. Je čas rozvinout motoriku a fantazii. Sestavte si vše podle vašich představ díky velkému množství dílků. Spojujte a šroubujte. Každý kus je originál.

Viga Dřevěná hra sloní rovnováha
309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná hra, která procvičí dětský postřeh a motoriku. Hráči hází kostkou a podle barvy, která padne musí vytáhnout válec stejné barvy, tak aby ostatní válce nespadly. Kdo bude nejšikovnější?

Viga Dřevěný labyrint velký
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevný dřevěný labyrint má různé barevné tvary, které se snadno posouvají po třech barevných drahách. Tato hračka zaujme všechny děti. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti a cit v rukou.

Viga Dřevěný autojeřáb

Viga Dřevěný autojeřáb

Hodnocení: 4,8
699 Kč 339 Kč

Dřevěný jeřáb s nákladem a magnetickým zdvižným ramenem. Doplňte svou sérii dřevěných bagrů a jeřábů o další kousek. Vybavte se stroji ať vám jde přesouvání lépe od ruky.

Viga Dřevěná nástěnná hra medvěd
1 439 Kč 1 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná nástěnná hra s motivem medvěda. Hračka obsahuje šroubovací matice, zrcátko, dřevěný labyrint a ozubená kolečka. Tato hra zabaví děti na dlouhé chvíle.

Viga Dřevěná sada nářadí
659 Kč 329 Kč

Sada dřevěného nářadí v přepravce. Probuď v sobě opraváře a sešroubuj dílky, které jsou potřeba. Šrouby a matice to vše najdeš v této originální dřevěné sadě! Perfektní pro rozvoj motoriky, vnímání tvarů a barev.

Viga Dřevěná skládačka motýlek
559 Kč 289 Kč

Dřevěná skládačka ve tvaru motýla. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Jednoduchá skládací hra, která baví. Vložte ty správné tvary a sestavte celého motýlka.

Viga Dřevěná stavebnice město
439 Kč 369 Kč

Dřevěná stavebnice město zabaví děti na dlouhé chvíle. Balení obsahuje 8 tyček, 4 vzory a 14 různých kostek. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Viga Dřevěné magnetické divadlo
499 Kč 469 Kč

Dřevěné magnetické divadlo obsahuje 2 dřevěné podstavce, na které se připevní pozadí divadélka. Jsou možné 4 varianty. Podlaha je vyrobena z tvrdého kartonu. Opona a 4 ks doplňkových destiček k pozadí dle příběhu.

Viga Dřevěné zatloukání - farma
499 Kč 299 Kč

Dřevěné zatloukání obsahuje 24 různých dílků, korkovou desku a kladívko s přípínáčky. Díky této krásné hrací sadě se dětem rozvíjí motorika a spousta dalších smyslů. Zatloukačka vhodná pro kluky i holky ta zkrátka neomrzí.

Viga Dřevěné provlékání
499 Kč 369 Kč

Dřevěná provlékačka, která obsahuje barevné dřevěné tvary a barevné provázky. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box. Tato hračka zabaví děti na dlouhé chvíle.

Viga Dřevěná provlékačka - zvířátka
539 Kč 269 Kč

Dřevěná provlékačka se zvířátky. Cílem této hračky je provléknout provázek všemi otvory. Učí děti zlepšit smysly, rozeznávat zvířátka a pracovat se svou koncentrací.

Viga Dřevěné navlékání - farma
469 Kč 269 Kč

Dřevěné navlékání farma. Provleč provázek skrz všechny tvary! Nauč se je správně pojmenovat a vnímej nejen odlišné barvy. Provázek je dostatečně dlouhá, aby vystačil na všech 12 bloků.

Viga Dřevěná vkládačka tvary
569 Kč 299 Kč

Dřevěná vkládačka s barevnými tvary. Učí děti rozeznávat tvary, barvy a správné motorice. Pomozte jim vkládat ty správné tvary a učte se společně s těmi nejmenšími.

Viga Dřevěná garáž

Viga Dřevěná garáž

Hodnocení: 3,5
1 399 Kč 699 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.

Viga Dřevěný labyrint - farmář
339 Kč 269 Kč

Dřevěný labyrint má veselé barevné tvary, které se snadno posouvají po dvou barevných drahách. Součástí labyrintu je magnetická figurka farmáře. Při posouvání tvarů si děti rozvinou motorické schopnosti a cit v rukou.

Viga Dřevěná tahačka pes
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná tahačka pes s ozubenými kolečky, která se točí, když pejsek jede. Délka provázku je 65 cm. Hračka zlepšuje koordinaci pohybu dítěte, koncentraci při tahání a rozvoj smyslů při hraní si s tvary.

Viga Dřevěné domino - domácí zvířátka
509 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné domino s domácími zvířátky. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Zkuste si vytvořit dřevěnou cestu z domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku sledovat, jak se vše postupně položí.

Viga Dřevěná sada korálků kytičky
349 Kč 339 Kč

Dřevěná sada korálků v krabičce. Obsahuje i barevné tkaničky k navlékání korálků. Korálky jsou baleny v praktické dřevěné krabičce.

VIGA TOYS: Přírodní, bezpečné, vzdělávací a krásné, to jsou vlastnosti hraček VIGA. Všechny výrobky mají atraktivní design. Nové produkty jsou pravidelně vyvíjeny. S více než 20 lety zkušeností Viga ví, jak vyrábět hračky nejvyšší kvality. Hračky Vigy přispívají k pozitivnímu vývoji dětí.

VIGA TOYS: Přírodní, bezpečné, vzdělávací a krásné, to jsou vlastnosti hraček VIGA. Všechny výrobky mají atraktivní design. Nové produkty jsou pravidelně vyvíjeny. S více než 20 lety zkušeností Viga ví, jak vyrábět hračky nejvyšší kvality. Hračky Vigy přispívají k pozitivnímu vývoji dětí.