Vopi Nášlapy na schody hnědý Eton obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)
1x

Vopi Nášlapy na schody hnědý Eton obdélník

146 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Kvalitní v Čechách vyrobené nášlapy na schody ve světle hnědém provedení. Nášlapy jsou obšité chemlonovou nití. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody Valencia červená půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Valencia červená půlkruh

189 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Stylové červené nášlapy na schody z řady Valencia si dozajista oblíbíte. Tyto moderní nášlapy jsou opatřeny samolepící páskou, díky které snadno drží. Zabraňují zvýšenému opotřebení schodiště a navíc brání proti uklouznutí. Jsou obšity tzv. chemlonem.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody šedý Quick step půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)
1x

Vopi Nášlapy na schody šedý Quick step půlkruh

63 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Kvalitní v Čechách vyrobené nášlapy na schody v šedé variantě. Nášlapy jsou obšité chemlonovou nití. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody béžová Quick step obdélník 24x65 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)
2x

Vopi Nášlapy na schody béžová Quick step obdélník 24x65

71 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Kvalitní v Čechách vyrobené nášlapy na schody v béžové variantě. Nášlapy jsou obšité chemlonovou nití. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody Astra béžová půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)
1x

Vopi Nášlapy na schody Astra béžová půlkruh

105 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Béžové půlkruhové nášlapy Astra se vyrábí v České republice ze 100% polypropylenového vlákna. Jedná se o pevné smyčkové koberce, které chrání Vaše schodiště před zbytečným opotřebením. Jsou obšití chemlonem na všech svých stranách a potěší i přítomností lišty pro lepší přichycení.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody Astra šedá obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Astra šedá obdélník

116 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Smyčkové šedé obdélníkové nášlapy z řady Astra od českého výrobce Vopi jsou cenově dostupné nášlapy na schody, které ochrání Vaše schodiště před zbytečným opotřebením. Vyrábí se ze 100% polypropylenového vlákna, které tvoří jejich praktický smyčkový vlas pro snadnou údržbu a vyšší pevnost.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody antra Udinese půlkruh 24x65 půlkruh (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody antra Udinese půlkruh

133 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Kvalitní v Čechách vyrobené nášlapy na schody v barvě antra. Nášlapy jsou obšité chemlonovou nití. Vespodu najdete oboustrannou lepící pásku pro snadné přichycení na schody. Nášlapy plní nejen estetickou funkci, ale také chrání schody proti mechanickému poškození.

Partner: Můjkoberec
Vopi Nášlapy na schody Capri antracite obdélník 24x65 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášlapy na schody Capri antracite obdélník

169 Kč
Doprava zdarma
Novinka

Materiál Capri je měkký, jemný s lesklou nití. Koberce se hodí do všech typů interiérů a na všechny povrchy. Kromě designové funkce slouží nášlapy na schody Capri i jako ochrana před opotřebením povrchu schodů a proti nebezpečí podklouznutí.

Partner: Můjkoberec

Firma Vopi, s.r.o. působí na trhu od roku 2002. Tato rodinná firma z Vysočiny s vášní pro koberce nabízí bytové a dětské koberce, nášlapy na schody apod. Materiály na koberce nakupuje z Indie, Turecka a dalších asijských zemí, ale také z Holandska, Belgie, Německa a v neposlední řadě také z Česka. Veškeré výrobky dodává s krátkým termínem spediční službou. Koberce putují z naší dílny rovnou k Vám. V roce 2015 přesunuli výrobu do nových prostor v Novém Městě na Moravě. V současnosti je ve firmě 15 zaměstnanců a firma si stále uchovává rodinný charakter.