Wiky Elektrické auto - Land Rover Evoque RC
7 359 Kč 6 119 Kč

Pořiď si nový auťák Land Rover Evoque. Nasedni, sešlápni plyn a vydej se vstříc novým dobrodružstvím. Jednoduché ovládání je navrženo i pro nejmenší děti. Jednomotorové elektrické auto lze řídit plynovým pedálem nebo dálkovým ovladačem.

Wiky Elektrické auto Lamborghini Aventador RC
6 859 Kč

Pořiď si nový auťák Lamborghini Aventador. Nasedni, sešlápni plyn a vydej se vstříc novým dobrodružstvím! Jednoduché ovládání je navrženo i pro nejmenší děti. Jednomotorové elektrické auto lze řídit plynovým pedálem či dálkovým ovladačem.

Wiky Autodráha Maserati

Wiky Autodráha Maserati

Hodnocení: 5
1 899 Kč 1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozjeď to s Maserati. Akční jízda může začít. Myslíš, že můžeš s tímto mazlíkem překonat 300 km/h? Za zkoušku to určitě stojí! Zažij spoustu rychlosti a dobrodružství s touto autodráhou.

Wiky Hasičská stanice s vysílačkou a autíčkem
449 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná hasičská stanice pro malé i větší chlapce. Prožijte společně s dětmi hasičské dobrodružství s touto velkou sadou, která obsahuje hasičskou stanici s vysílačkou a hasičské auto.

Wiky Robo-pes RC

Wiky Robo-pes RC

Hodnocení: 4,5
1 299 Kč 979 Kč

Robo pes hledá svého páníčka, se kterým zažiješ pořádnou psinu! Chraňte své území bok po boku před neznámými vetřelci! Vezmi ho na obhlídku okolí! Pohlaď ho a on tě odmění štěkáním, roztomilým kňučením a zamrká na tebe!

Wiky Nakladač RC 35 cm

Wiky Nakladač RC 35 cm

Hodnocení: 3,2
789 Kč

Naložit a přemístit šterk, písek nebo jiný materiál to teď nebude žádný problém! S tímto nakladačem můžeš jezdit a nabírat lžící vše, co bude třeba! Po stisknutí funkce demo ti předvede, co všechno umí!

Wiky Domek/stan Krtek 95x72x102cm v krabici
779 Kč 599 Kč

Dětský domek s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka a jeho kamarádů. Domek mohou mít děti postavený v letních měsících nejen na zahradě, ale může zdobit i dětský pokoj. Do domečku se vejdou až dvě děti. Je vyroben z vanilového materiálu s plastovou konstrukcí.

Wiky Sniper Blaster Huntsman 50
829 Kč 749 Kč

Největší zbraň kolekce Huntsman – Sniper Blaster umožňuje snadno sejmout prodloužení hlavně, pažbu i zaměřovač a proměnit tak tohoto skvěle vypadajícího dalekonosného obra na šikovnou ruční zbraň na pěnové náboje.

Wiky Firegon (ohnivý drak) s efekty RC 45 cm
1 299 Kč 1 149 Kč

Probuď v sobě sílu draka! Ohnivý Firegon se probudil po stoletém spánku a potřebuje ochránit své teritorium! Děsivému draku se ale jen tak někdo nepostaví a rozhodně se nenechá zastrašit!

Wiky Miminko čurající set 41 cm
549 Kč 399 Kč

Každé malé mamince udělá radost roztomilá panenka! Starej se o miminko, jako se starala tvoje maminka o tebe! Dej mu dudlík, ať nepláče a pokud to nezabírá, tak ho zkus nakrmit! Ale ne! Miminko se počůralo! Zvládneš ho přebalit?

Wiky Parkovací stanice 69x56x23,5 cm
689 Kč 389 Kč

Postav si vlastní parkovací stanici s garáží, myčkou a heliportem! Nezapomeň, že je třeba umýt auto a natankovat! Co je to za hluk? Na střeše zase přistává vrtulník!

Wiky Helikoptéra Corps 76 cm
1 499 Kč 1 059 Kč

Velitel bandy Proklatců získal nový super vybavený přepadový vrtulník. Dokážeš se ubránit a vrtulník sestřelit? Je vybavený střelným arsenálem a má světelné reálné zvukové efekty.

Wiky Nakladač 39 cm RC

Wiky Nakladač 39 cm RC

Hodnocení: 3,5
1 334 Kč 789 Kč

Naložit a přemístit štěrk, písek nebo jiný materiál – žádný problém! S RC nakladačem můžeš jezdit a nabírat lžící vše, co bude třeba! Nakladač jezdí všemi směry. Navíc vydává zvukové a světelné efekty, kterým ohromí každého kluka.

Wiky Elektronická hrací podložka Krtek a zvířátka
389 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronická hrací podložka piánko s motivem Krteček a zvířátka. Po rozložení má rozměry 42 × 61 cm. Je vhodná pro děti již od 3 let. Děti jistě zaujmou známé zvuky a veselé barvy na podložce.

Wiky Bitva aut

Wiky Bitva aut

Hodnocení: 4,3
999 Kč 629 Kč

Zažij zběsilou honičku aut, kdo bude rychlejší? Budeš zloděj nebo policajt? Auta do sebe zuřivě narážejí, které se jako první převrátí, tak prohrává. Nevzdávej to, otoč auto a bojuj dál.

Wiky Nakladač RC 25 cm

Wiky Nakladač RC 25 cm

Hodnocení: 5
699 Kč 559 Kč

Naložit a přemístit šterk, písek nebo jiný materiál to teď nebude žádný problém! S tímto nakladačem můžeš jezdit a nabírat lžící vše, co bude třeba! Po stisknutí funkce demo ti předvede, co všechno umí!

Wiky Kůň se stájí
979 Kč 749 Kč

Splň si svůj sen a pořiď si krásného koníka. Koník 16 cm se stájí a s příslušenstvím nemůžou chybět v žádné sbírce zvířátek na farmě. Koně patří mezi nejoblíbenější zvířátka u dětí.

Wiky Icegon (ledový drak) s efekty RC 45 cm
1 299 Kč 949 Kč

Probuď v sobě sílu draka! Ledový Icegon je připraven ochránit své území! K tomu mu poslouží tajné zbraně, na které si protivníci jen tak nepřijdou! Ledový dech zamrazí všechny, kteří mu vstoupí do cesty!

Wiky Dinosaurus set Corps 32 cm Zelený
659 Kč 439 Kč

Pozor! Blíží se obří T-Rex. Rychle si najdi dobrý úkryt, než tě dostane do svých spárů. Zvukové a světelné efekty dodají hře tu pravou atmosféru!

Wiky Puška Huntsman Ambush
499 Kč 249 Kč

S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamiř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný odnímatelný zaměřovač.

Wiky Pěnové puzzle Auta 32x32cm 10ks v sáčku
549 Kč

Pěnové puzzle pro děti s motivem autíček. Z jednotlivých dílů lze stavět různé tvary podle fantazie nebo kostky. Puzzle se dají použít také jako pěnová podložka na hraní. Jsou netoxické, lehké a snadno omyvatelné.

Wiky Dinosaurus set Corps 25 cm Liopleurodon
429 Kč 369 Kč

Ochoč si svého prehistorického mazlíka a vyraz s ním do boje proti Proklatcům The Curse! Ve vodě či na souši? Kde vyhraješ svůj boj ty?

Wiky Dinosaurus set Corps 25 cm Mammoth
429 Kč 399 Kč

Ochoč si svého prehistorického mazlíka a vyraz s ním do boje proti Proklatcům The Curse! Ve vodě či na souši? Kde vyhraješ svůj boj ty?

Wiky Veselá slepička snášející vejce
669 Kč 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Veselá plyšová slepička, která snáší barevná vajíčka! Slepička je na baterie. Součástí jsou tři vajíčka. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti.

Wiky Supermarket v kufříku 37 cm
694 Kč 419 Kč

Supermarket v kufříku je skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku. Vydává zvuky a svítí. Sada obsahuje vše, co vaše dítě bude potřebovat ke hře. Výhodou je, že veškeré příslušenství lze uložit do kufru.

Wiky Gorila s Amazonkou 23 cm
659 Kč 499 Kč

Zmutovaný King kong je nový bojový nástroj bandy The Curse. Je vybavený železnou pěstí, laserovým pohledem a dokáže pořádně zařvat. Tak dávej pozor, ať se nedostaneš do jeho obřích spárů.

Wiky Herní stoleček s aktivitami
699 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Interaktivní stoleček je určený pro všechny malé badatele. Pokud si dítko bude chtít hrát na podlaze, můžete nohy jednoduše odejmout. Barevný stoleček má různé aktivity a zabaví tak dítě na dlouhé chvíle.

Wiky Tank Titan set - The Corps 39 cm
1 299 Kč 849 Kč

Vyzbroj se tím nejlepším arzenálem a postav se proklaté bandě The Curse! Porazit je s obrněným tankem přece bude hračka. Ale pozor! Do cesty se ti postavil protivník na čtyřkolce s raketomety. Zvládneš ho porazit?

Wiky Chodící a štěkající pejsek
379 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S tímto roztomilým pejskem Vaše děti jistě zažijí spoustu zábavy. Plyšový čtyřnohý kamarád pro holky i kluky je na baterie. Pejsek umí spoustu věcí a pro děti bude jistě dobrým kamarádem.

Wiky Vláčkodráha se zvířátky
539 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vláčkodráha se zvířátky potěší každého malého milovníka mašinek. Roztomilá zvířátka při jízdě poskakují do rytmu veselé melodie vláčku.

Wiky The Corps Stíhačka
429 Kč 339 Kč

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením a tou nejmodernější stíhačkou s raketami. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Wiky Dinosaurus set Corps 32 cm Červený
659 Kč

Pozor! Blíží se obří T-Rex. Rychle si najdi dobrý úkryt, než tě dostane do svých spárů. Zvukové a světelné efekty dodají hře tu pravou atmosféru!

Wiky Myčka pro malé hospodyňky
499 Kč 419 Kč

Večeře byla výborná! Ale ten nepořádek v kuchyni! Hromada špinavého nádobí! Nechce se ti vše umývat ručně? Pořiď si myčku se světelnými a zvukovými efekty a vše bude bez práce! Dej nádobí do myčky, zvol si ze 4 programů mytí nebo si nastav potřebný čas a je to! Teď si můžeš dát čaj a odpočinout!

Wiky Vrtačka 28 cm

Wiky Vrtačka 28 cm

Hodnocení: 5
249 Kč 189 Kč

S dokonalou napodobeninou vrtačky si malý kutil užije mnoho zábavy. V žádné výbavě nesmí chybět tato super vrtačka, která je téměř k nerozeznání od skutečné. Jestli chce být váš klučina jako tatínek, tak jej taková vrtačka jistě potěší.

Wiky Revolver X8 Huntsman
289 Kč 249 Kč

Dětské zbraně jsou oblíbené mezi kluky. Spolehlivá příruční bubínková zbraň lovce. Když zahlédneš hledaného zločince v davu, stačí jen tasit.

Wiky The Corps Vrtulník

Wiky The Corps Vrtulník

Hodnocení: 5
429 Kč 339 Kč

Rain, vůdce The Corps, je vybaven špionážním zařízením. Ale pozor! Plague, předák proklatců nezůstává pozadu. Ve svém arzenálu má skvělý vrtulník s vysokorychlostní motorkou, která zvládne projet i ten nejhorší terén.

Wiky Baby kruh krtek 68 cm

Wiky Baby kruh krtek 68 cm

Hodnocení: 4,6
269 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baby kruh s motivem Krtečka má průměr 68 cm. Využijete jej v bazénu na zahradě i na dovolené u moře. Vaše dítě si nyní bude v bezpečí užívat vodní radovánky spolu s vámi.

Wiky Top Racer 97x48x9cm

Wiky Top Racer 97x48x9cm

Hodnocení: 3,7
1 233 Kč 769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická závodní autodráha o délce 240 cm s ostrými zatáčkami a zrádným zúžením přinese do pokojíku vašeho chlapce nový rozměr zábavy. Dráha se jednoduše sestavuje a rozebírá. V balení jsou také dvě závodní autíčka.

Wiky Brokovnice BOOMSTICK Huntsman
359 Kč 339 Kč

Dětská zkrácená dvojhlavňová brokovnice s dostřelem až 9 metrů. Pěnové náboje jsou součástí balení. S touto brokovnicí zasáhneš jakýkoliv cíl.

Wiky The CORPS! Obrněné vozidlo Tank
499 Kč 459 Kč

Vstup do světa drsné spravedlnosti The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Stisknutím tlačítka spusť zvukové a světelné efekty – hra může začít! Které vojenské vozidlo si vybereš?

Wiky Moderní tanková bitva RC 20 cm
1 119 Kč 879 Kč

Bitvu může vyhrát jen jeden. Zamiř a vystřel! Seber svému nepříteli všechny životy dříve než on tobě. Kompaktní tanková bitva. Bateriové packy s nabíječkou pro tanky jsou součástí balení.

Wiky Počítadlo 100 kuliček plast/kov 14x22cm - mix barev
59 Kč

Barvu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva nebudek dispozici. V opačném případě bude expedována barevná varianta, která

Wiky Drak létající 120x61cm
249 Kč

Začíná podzim, který s sebou přináší také spoustu větrných dnů, ideálních na pouštění draka. Děti tuto aktivitu zbožňují a jak ony, tak i rodiče si u ní užijí spoustu zábavy. Hračka je vyrobena z plastu. Velikost draka: 120*61 cm

Firma WIKY obohacuje dětský svět o kvalitní a dostupné hračky, ale také o papírenské a sportovní potřeby již od roku 1991. Mezi nejoblíbenější produkty patří hračky s licencí Krteček. Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány pečlivé analýze, aby bylo možno provádět pružně obměnu, vždy s důrazem na kvalitu a co možná nejnižší cenu. Firma Wiky je plně zastoupena po celém území České i Slovenské republiky.

Firma WIKY obohacuje dětský svět o kvalitní a dostupné hračky, ale také o papírenské a sportovní potřeby již od roku 1991. Mezi nejoblíbenější produkty patří hračky s licencí Krteček. Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány pečlivé analýze, aby bylo možno provádět pružně obměnu, vždy s důrazem na kvalitu a co možná nejnižší cenu. Firma Wiky je plně zastoupena po celém území České i Slovenské republiky.