10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Wiky Robo-pes RC Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm - Český obal
Wiky Robo-pes RC

Robo pes hledá svého páníčka, se kterým zažiješ pořádnou psinu! Chraňte své území bok po boku před neznámými vetřelci! Vezmi ho na obhlídku okolí! Pohlaď ho a on tě odmění štěkáním, roztomilým kňučením a zamrká na tebe!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Hokej dřevěný 55,5x29,5x2,8 cm Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm - Český obal
Wiky Hokej dřevěný 55,5x29,5x2,8 cm

Originální hra pro kluky i holky – parádní dřevěný hokej Wiky Hokej dřevěný 55,5×29,5×2,8 cm zabaví na hodně dlouho. V balení najdete herní desku, 5 světlých a 5 tmavých puků. Hračka je vhodná pro děti ve věku 3 roky a více.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm - Český obal Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm - Český obal
Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm - Český obal

Totální punk na vozovce – terénní závodní auťák Wiky ROCK BUGGY Smoking Punk RC bílá 38 cm – Český obal jezdí jako ďábel rychlostí až 18 km/h a do toho všeho umí vypouštět i oblaka kouře a svítit. Součástí balení je bateriový pack pro pohon auta.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky The Corps Bombardér BEAST 76x89cm Wiky Maska na hlavu dinosaurus s efekty
Wiky The Corps Bombardér BEAST 76x89cm

Vstup do drsného světa The Corps a zažij spoustu akce a zábavy! Pusť se do boje proti úhlavnímu nepříteli. Tento bombardér BEAST je v balení s figurkou. Červeným tlačítkem nad kokpitem se spouští zvukové a světelné efekty. Zatlačením na dělo na střeše letadla začne simulovat střelbu.

můžete mít 30.11

Od MALL
Wiky Maska na hlavu dinosaurus s efekty Wiky Maska na hlavu dinosaurus s efekty
Wiky Maska na hlavu dinosaurus s efekty

Maska na hlavu ve tvaru dinosaura má realistické detaily jako je struktura kůže, barva, zuby a oči. Pohybem hlavy se otevírá čelist, svítí oči a aktivuje se dinosauří řev. Nechybí světelné a zvukové efekty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Vehicles Tahač s auty 42 cm Wiky Maska na hlavu dinosaurus s efekty
Wiky Vehicles Tahač s auty 42 cm

Auta všeho druhu a dokonce i vrtulník hravě převeze parádní tahač Wiky Vehicles Tahač s auty 42 cm, který má přívěs se zásobníkem na autíčka z obou stran. Přenášení usnadňuje držadlo na horní straně přívěsu. Součástí balení je 5 autíček a 1 vrtulník.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Wiky Plyšák Pokémon Pikachu 30 cm Wiky Plyšák Pokémon Pikachu 30 cm
Wiky Plyšák Pokémon Pikachu 30 cm

Pokémon plyšová postavička 30 cm Pikachu. Nejznámější a jeden z nejoblíbenějších Pokémonů nyní v plyšovém provedení. Tento společník může děti doprovázet do školky nebo může posloužit jako plyšák do postele.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Wiky Kobra RC 48 cm Wiky Plyšák Pokémon Pikachu 30 cm
Wiky Kobra RC 48 cm

Kobra na dálkové ovládání má délku 48 cm a vypadá, jako by byla živá. V tlamě se jí mrská rozeklaný jazyk a sama se pohybuje dopředu. Červeně svíticí tlama prozradí, že je ale jiná než ta živá.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Wiky Raptor RC 45 cm Wiky Plyšák Pokémon Pikachu 30 cm
Wiky Raptor RC 45 cm

Vydej se s Raptorem do dávných dob a prožij s ním napínavá dobrodružství! Přeješ si naživo vidět dinosaura? Od teď můžeš být jeho pánem. Pomocí dálkového ovládání tě raptor poslechne na slovo. Má naprosto reálné pohyby a když se setmí, dokáže si posvítit na svou kořist. Obrovské drápy, dinosauří řev a svítící tlama vyděsí všechny okolo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal

Plameny nemají šanci, spolehlivě je uhasí tým hasičů, který na místo požáru doveze hasičský auťák Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm – český obal s pohonem na setrvačník. Auto vydává zvuky a svítí. Baterie pro provoz auta součástí balení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Autodráha policie a zloděj, trať 340 cm Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Wiky Autodráha policie a zloděj, trať 340 cm

Zažij spoustu rychlosti a dobrodružství s touto autodráhou o délce 340 cm. Můžeš ji složit třemi způsoby a vytvořit si tak nové šance. V balení najdeš 2 autíčka, která si umí posvítit světly na trať. Akční jízda může začít!

můžete mít 30.11

Od MALL
Wiky Autorobot bagr RC 29 cm Wiky Auto hasičské se žebříkem a efekty 28 cm - český obal
Wiky Autorobot bagr RC 29 cm

Chvíli může být autem s bagrem a poté zase robotem – speciální auto s funkcí transformace Wiky Autorobot bagr RC 29 cm je na dálkové ovládání, disponuje napájením pomocí 3,7V bateriového packu a může se pohybovat do všech směrů. Nechybí ani pohyblivé rameno bagru a tlačítko pro transformaci hračky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm Wiky Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal
Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 x 21,5 x 46,5 cm

Kam zaparkovat auťáky? Jednoznačně do parádních nadzemních garáží Wiky Vehicles Parkovací stanice 36,5 × 21,5 × 46,5 cm, kde s parkováním v různých patrech pomůže elektrický výtah. V balení jsou 4 super autíčka s volnými koly, parkovací stanice obsahuje i autoservis, myčku a čerpací stanici.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Stolní fotbal 50x25x13 cm Wiky Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal
Wiky Stolní fotbal 50x25x13 cm

Nejeden kluk by za něj bez ostychu dal své kapesné – parádní stolní fotbálek Wiky Stolní fotbal 50×25×13 cm je velkým snem mnoha kluků a možná i slečen. Nabízí snadné ovládání hráčů pomocí výsuvných manipulačních tyčí s rukojeťmi. Celkem má 18 hráčů otočných o 360°.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal Wiky Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal
Wiky Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm - Český obal

Pozor, z cesty, projíždí policejní vůz a stíhá nebezpečného piráta silnic – parádní policejní automobil Wiky Rappa Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm – Český obal je věrnou kopií pravého vozu PČR. V balení najdete dálkové ovládání s dosahem signálu 15 m.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Wiky Vehicles Auto Záchranka s efekty 22 cm Wiky Vehicles Auto Záchranka s efekty 22 cm
Wiky Vehicles Auto Záchranka s efekty 22 cm

Pozor! Byla nahlášena nehoda a na místě jsou zranění! Nastartuj záchranku, pusť houkačku a jeď poskytnout první pomoc! Auto záchranka s efekty 22 cm, které o své jízdě dává vědět pomocí zvukových a světelných efektů. Díky tomu o tobě budou všichni vědět!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Wiky Zpívající panenka Maruška Wiky Vehicles Auto Záchranka s efekty 22 cm
Wiky Zpívající panenka Maruška

Zpívající panenka Maruška se stane brzo tvou nejlepší kamarádkou. Tato krásná panenka má kouzelný náhrdleník. Jemně ho stiskni a zaposlouchej se do známé pohádkové písničky. Chceš slyšet další? Zmáčkni náhrdelník znovu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Wiky Rotační kulomet Exekutor 52 cm Wiky Vehicles Auto Záchranka s efekty 22 cm
Wiky Rotační kulomet Exekutor 52 cm

Není nad pořádnou střílečku. Rotační kulomet Blaze Storm se zásobníkem na 20 střel rozradostní snad všechny klučiny a odvážné holčiny, které baví hra na vojáky, padouchy i superhrdiny.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Myčka pro malé hospodyňky Wiky Pokladna pro děti s doplňky
Wiky Myčka pro malé hospodyňky

Večeře byla výborná! Ale ten nepořádek v kuchyni! Hromada špinavého nádobí! Nechce se ti vše umývat ručně? Pořiď si myčku se světelnými a zvukovými efekty a vše bude bez práce! Dej nádobí do myčky, zvol si ze 4 programů mytí nebo si nastav potřebný čas a je to! Teď si můžeš dát čaj a odpočinout!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Pokladna pro děti s doplňky Wiky Pokladna pro děti s doplňky
Wiky Pokladna pro děti s doplňky

S touto pokladnou se děti mohou učit počítat zábavnou formou. Děti mohou k placení použít platební kartu a penízky. Pokladní set vydává světelné a zvukové efekty. Součástí balení je i košíček s různými potravinami. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Wiky Plyšák Sonic 30 cm Wiky Pokladna pro děti s doplňky
Wiky Plyšák Sonic 30 cm

Tohoto akčního hrdinu ze světoznámé hry Sonic the Hedgehog v plyšovém provedení můžete mít nyní doma i vy. Modrý ježek Sonic vyniká svojí neuvěřitelnou rychlostí. Děti si ho na první pohled oblíbí. Plyšový ježek měří 30 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm
Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm

Gulášek, špagety, koprovku a další jídla hravě ukuchtí každé dítko v dětské kuchyňce Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm, která je vybavena i nádobím a dalším příslušenstvím. Vydává zvukové efekty a svítí. Nezbytná hračka pro všechny malé milovníky hry na kuchaře nebo restauraci.

můžete mít 30.11

Od MALL
Wiky Pračka pro děti 18 x 12,5 x 24,5 cm Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm
Wiky Pračka pro děti 18 x 12,5 x 24,5 cm

Ale ne! Panenky se vrátily z dovolené a mají hromadu špinavého prádla! Nezbývá ti nic jiného než se postarat, aby bylo opět čisté a voňavé! Naplň pračku, vyber program a stupeň teploty, dej do přihrádky prací prášek a zapni! Paráda! Buben se točí a můžeš koukat, jak se prádlo pere za doprovodu zvukových a světelných efektů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Wiky Pes chodící s efekty na kabel 22 cm Wiky Kuchyňka s efekty 56 × 25,5 × 58,5 cm
Wiky Pes chodící s efekty na kabel 22 cm

Bílý chundelatý pejsek chodí na vodítku, štěká, vrtí ocáskem a hýbe hlavou. Kromě stisku vodítka se dá pejsek ovládat zatleskáním nebo dotykem hlavy. Je to ideální kamarád na procházky. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Firma WIKY obohacuje dětský svět o kvalitní a dostupné hračky, ale také o papírenské a sportovní potřeby již od roku 1991. Mezi nejoblíbenější produkty patří hračky s licencí Krteček. Veškeré výrobky jsou neustále podrobovány pečlivé analýze, aby bylo možno provádět pružně obměnu, vždy s důrazem na kvalitu a co možná nejnižší cenu. Firma Wiky je plně zastoupena po celém území České i Slovenské republiky.